Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt hiszem tavasszal meg kell látogatnom egy bádogost, mert nemszép a tanknyílásom. Ha csukva van, nem nagyon látszik semmi, de ha kinyitom akkor kibújik a szög a zsákból. :D

Kb. mennyit kérnek egy ilyen műtétért?

Ha nem nagy a baj, akkor elég egy javító elem behegesztése és az elem fényezése.

Anyag kb. max 4-5 ezer, lakatos kb egy tizes. A fényezés 1 elemre a fényező reputációjától függően 15-25 ezer.

Link to comment
Megosztás:

Valaki magyarázza már el, hogy miért a túróért nem lehetett gyárilag belsô dobbetétet szerelni az F Astrákba??? Mindenttudó Jürgenék nem gondoltak arra, hogy szét fog rohadni az autó hátulja a tankbeömlô nyílásánál???

ha nem rohad el, akkor mit csinálnak az alkatrészgyárosok, lakatosok, fényezők? ...

ezzel a szemmel nézd

Link to comment
Megosztás:

De végülis ez olyan hogy oké,rendben, nincs doblemez. De veszel egyet 3k-ért, beleteszed azt kész. És többet nem lesz ott rozsda. ;)

Az előző tulajnak is így kellett volna hozzáálnia. :D Én sajna már így vettem. De ha majd megcsináltatom a rohadást, egyből teszek bele dobbetétet. :P

Link to comment
Megosztás:

Az előző tulajnak is így kellett volna hozzáálnia. :D Én sajna már így vettem. De ha majd megcsináltatom a rohadást, egyből teszek bele dobbetétet. :P

Én is így vagyok vele. Tavasszal le akarom tudni ezt a problémát. Persze ahhoz úgy is kell tanulnom, hogy az ösztöndíjból meglegyen rá a keret. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is így vagyok vele. Tavasszal le akarom tudni ezt a problémát. Persze ahhoz úgy is kell tanulnom, hogy az ösztöndíjból meglegyen rá a keret. ;)

Van egy ismerős aki szokott kocsikat karosszériázni, fel kéne hívnom tud-e majd vele foglalkozni. Nem szívesen adom ki a kezemből idegennek a gépet. :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki magyarázza már el, hogy miért a túróért nem lehetett gyárilag belsô dobbetétet szerelni az F Astrákba??? Mindenttudó Jürgenék nem gondoltak arra, hogy szét fog rohadni az autó hátulja a tankbeömlô nyílásánál???

Abban az időben amikor a mi kocsijainkat készítették 7 év "jótállást" vállaltak átrohadás ellen. Bár ez a garanciafüzetben sehol sem szerepelt. Nos, ezt a 7 évet akkor is bírja az F Astra, ha soha ki nem mosod a hátsó kerékjáratot. :D Kivéve, ha egyszer már a legkisebb mértékben is sérült....

Igaz, amikor nálunk 1 év garit adtak adtak az Astrára akkor (15 éve) Németországban már 3 év volt a garancia periódus ugyanerre az autóra....

Szóval az első tulajok általában nem tervezik, hogy még 7 év múlva is az övék lesz a kocsi, ezért nem szerelnek be dobot. Nem is tudnak erről a problémáról, mert vagy sose volt még 7 évig ugyanaz az autójuk, vagy mert 3 év múlva úgyis újat vesznek. ;)

Link to comment
Megosztás:

addig is kend bevalami olajos szurkos ragaccsal, legalább lassuljona rohadás, mert meglehet tavaszra igecsak nyagyobb lesz a foltocska...

egyébként az haggyám, hogy nincs doblemez, de hogy az alvázvédő is kimaradt, na ez már gyanús...

Majd vhogy megpróbálom, csak meg kell bontanom a tanknyílást, mert fölötte-mögötte van a lik. :D

Link to comment
Megosztás:

am...

nem akarom dícsérni a vasainkat, de sztem aki megtervezte büszke lehet magára, hogy terveztek vmit 7 évre, vagy esetleg 10re és lassan 20éves példányok is vannak még az utakon, némeik igencsak fickós állapotban gyárilag :D

Ja elég jól vannak kitalálva. De mégjobban örülnék, ha ilyen gondokkal nem kéne karosszériáshoz rohangállni. Pl. úgy lenne csavarozva az elem, lekapod a régit, fel az újat, azt gó! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.