Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát igen... egy angel eyes-szal jobban mutatna az tény, de mások tapasztalatai alapján csak a xenon-os ér valamit... :D

Nekem angel eye lámpa van a verdába, és sokkal jobban látok vele mint a gyárival! De mindenkinek más véleménye van.

Szerintem a xenon csak szétégetné a foncsort.

Link to comment
Megosztás:

Nekem angel eye lámpa van a verdába, és sokkal jobban látok vele mint a gyárival

Xenon vagy halogén izzókkal? :D

Egyszer megnézném valakiében hogyan is látszik a pálya éccaka. :lol:

Link to comment
Megosztás:

az angel eyes nem fém foncoros? mintha vki ezt mondta volna.

meg angelbol is van kétféle, egyiken rajta van másikon meg külön kell megvenni az indexet.

az angel ha jol emlékszem, hogy fém foncsoros azért is jobb, mert tehetesz bele nagyobb teljesítményű ízzókat, persze akkor relézni nem árt.

Link to comment
Megosztás:

az angel eyes nem fém foncoros? mintha vki ezt mondta volna.

meg angelbol is van kétféle, egyiken rajta van másikon meg külön kell megvenni az indexet.

az angel ha jol emlékszem, hogy fém foncsoros azért is jobb, mert tehetesz bele nagyobb teljesítményű ízzókat, persze akkor relézni nem árt.

nem fémfoncsoros.

2féle van, de a különindexeshez se kell külön megvenni az indexeket...

Link to comment
Megosztás:

az angel eyes nem fém foncoros? mintha vki ezt mondta volna.

meg angelbol is van kétféle, egyiken rajta van másikon meg külön kell megvenni az indexet.

az angel ha jol emlékszem, hogy fém foncsoros azért is jobb, mert tehetesz bele nagyobb teljesítményű ízzókat, persze akkor relézni nem árt.

Az angel eyes fényszóró szerintem vetítőlencsés.

Link to comment
Megosztás:

:D :lol: :lol:

na összegyűlnek itt az infók.

de nem tudom kitől hallottam, pedig itt mondta vki, hogy fém foncsoros.

mindegy egyenlőre nem téma még nekem

szóval 6 féle van, van a 94 előtti és utáni, és abbol is küllön illetve az egybeindexes, na meg a króm, illetve fekete

műanyag foncsoros

gyűjtőlencsés

van még vmi infó hozzá?

Link to comment
Megosztás:

:D :lol: :lol:

na összegyűlnek itt az infók.

de nem tudom kitől hallottam, pedig itt mondta vki, hogy fém foncsoros.

mindegy egyenlőre nem téma még nekem

szóval 6 féle van, van a 94 előtti és utáni, és abbol is küllön illetve az egybeindexes, na meg a króm, illetve fekete

műanyag foncsoros

gyűjtőlencsés

van még vmi infó hozzá?

inkább helyesbítés....

van modellfriss elötti és utáni. fekete, krómos. különindexes, egybeindexes

de az összes tompitottja projektoros, a refi meg foncsoros.

Link to comment
Megosztás:

SEgítsetek hogyan tudom megállítani ezt a folyamatot? Vagy hogy tudom cserélni ezt az elemet?

SZóval ezt és ezt

Hát ez a busz már elment. :D Itt csak a lakatos segíthet. Nézd meg Epk-profiljában van egy szép kép, csak hogy képben legyél a dologról. Csak a külső lemez rohad, vagy a dob is? Ha nem akarod most megcsináltatni, akkor fémig lecsiszolás+ vmi festék, ha nem is állítja meg a folyamatot, de késlelteti a további romlást, bár ezen az elemen már nem segít. Vedd le a kereket, és nézd meg bellülről mekkora a kár, látsz-e a dobban ilyet.

Link to comment
Megosztás:

SEgítsetek hogyan tudom megállítani ezt a folyamatot? Vagy hogy tudom cserélni ezt az elemet?

SZóval ezt és ezt

Nem tűnik vészesnek. Egy javítóelem simán elfedi. Nekem unixéknál asszem 1800huf volt. Plusz a lakatos és festő 27000. Ha már megcsináltatod, érdemes venni 1 pár műanyag dobbetétet, azok sosem fogják beengedni oda azt a sok sarat, ami ezt a kárt okozta.

Link to comment
Megosztás:

SEgítsetek hogyan tudom megállítani ezt a folyamatot? Vagy hogy tudom cserélni ezt az elemet?

SZóval ezt és ezt

Mivel tipikus F Astra betegség, így már lehet kapni komplet javító ívet tanknyílással. Ha tényleg meg akarod állítani, akkor nincs más megoldás, mint kasznis, utána pedig fényező!

Pl: http://www.szaboautomuvek.hu/opelastra.html

Link to comment
Megosztás:

Nem tűnik vészesnek. Egy javítóelem simán elfedi. Nekem unixéknál asszem 1800huf volt. Plusz a lakatos és festő 27000. Ha már megcsináltatod, érdemes venni 1 pár műanyag dobbetétet, azok sosem fogják beengedni oda azt a sok sarat, ami ezt a kárt okozta.

Nem tudom...az első kép alapján, nekem ez már a vészes kategoriába esik. Szerintem hamár kasznisnak vágni kell, akkor az már vészes. Nem?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom...az első kép alapján, nekem ez már a vészes kategoriába esik. Szerintem hamár kasznisnak vágni kell, akkor az már vészes. Nem?

Igazából ha már elkezdte enni a rozsda akkor inkább javítóelemet hegesszen be. Ez a lakatosnak is könnyebb mert csak kivág betesz, nem kell neki aprómunkát csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.