Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem meg a Caravan nem tetszik, mégsem fikáztalak sosem érte! :D ( Most sem azért írom) :lol:

De legalább bevágódsz a többieknél! :D

Ha ez titeket boldoggá tesz, csak tessék!! :lol:

Jóvanna, nem téged fikázlak és nem is fikáztam, csak Nekem nem tetszik. ;)

Amúgy megtanultam én is tolatni csak külsőből. VW Transfoster T5 platós. Van belső tükör, de használhatatlan, főleg ha 6-n ülünk benne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jóvanna, nem téged fikázlak és nem is fikáztam, csak Nekem nem tetszik. :D

Amúgy megtanultam én is tolatni csak külsőből. VW Transfoster T5 platós. Van belső tükör, de használhatatlan, főleg ha 6-n ülünk benne. :lol:

dehogy használhaatlan, ennyi erővel ha 5en ülünk a kocsiba, akkor az is az lenne.

ilyenkor kell mondani: bukjálejóó?

Link to comment
Megosztás:

Kiderült, hogy ahol meghúztam a kocsit, a sárvédőnél, eléggé rohad. Így sajna az ajtó, plusz a sárvédő összesen kb 40-42 lesz. :D

Csak azt nem értem, hogy amikor a tanknyílás körüli részt csinálták, és rákérdeztem, hogy máshol esetleg s sárvédőnél nem rohad-e, miért mondtál hogy rendben van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kiderült, hogy ahol meghúztam a kocsit, a sárvédőnél, eléggé rohad. Így sajna az ajtó, plusz a sárvédő összesen kb 40-42 lesz. :D

Csak azt nem értem, hogy amikor a tanknyílás körüli részt csinálták, és rákérdeztem, hogy máshol esetleg s sárvédőnél nem rohad-e, miért mondtál hogy rendben van. :lol:

gondolom, lusták voltak, meg gondolták, hogy hülyék lesznek még a munkába belevenni azt is (kicsit több munka alig több pénzért), visszajön ez amókus még ...

Link to comment
Megosztás:

Ja...most megcsinálják aztán elvileg levan róla a gond valameddig remélem. :lol:

elég jól bírta 15évesen azért :D

megcsináltatod ezt is, többet azon az autón nem lesz ezzel se gondod.

nekem is vannak rozsdafoltok itt ott, pedig ez csak 7 éves ...

Link to comment
Megosztás:

dehogy használhaatlan, ennyi erővel ha 5en ülünk a kocsiba, akkor az is az lenne.

ilyenkor kell mondani: bukjálejóó?

A francokat. Ha nem ülnek hátul, akkor a fejtámla miatt nem látni ki. Amúgí sem látom tükörből a plató végét, tehát mindegy, hogy mit csinálok.

Link to comment
Megosztás:

elég jól bírta 15évesen azért :lol:

megcsináltatod ezt is, többet azon az autón nem lesz ezzel se gondod.

nekem is vannak rozsdafoltok itt ott, pedig ez csak 7 éves ...

A középdob illetve a csöve most kezdett rohadni a gépemen, 14 évet bírt ez azért már igen jó!!

bgm- mel is kinlódok, mert ott már 11 ért van középső +hátsó dob együtt!!!

Link to comment
Megosztás:

A középdob illetve a csöve most kezdett rohadni a gépemen, 14 évet bírt ez azért már igen jó!!

bgm- mel is kinlódok, mert ott már 11 ért van középső +hátsó dob együtt!!!

ha eredeti az igencsak ritka

nekem 5évesen a hátsó dobnál elnyílta középső dob vége.

a hátsó dobom meg egy éve, 6évesen lett levéve, mikor levettem, akkor összeporladt a kezemben

Link to comment
Megosztás:

:D :lol: nyugivan, itt mindenkit cseszegetni kell valamivel, Engem azért mert az offot is szétoffolom és mert a Ribi egy az egyes keverékben használja a vizet-olajat-gázolajat, Zolit azért mert borotválja a hangyákat olyan magas géppel jár, Novy saját nyelven ír, Zotyát azért mert (most hogy gondolkozom régen is volt az már : zúzza a külső tükröt. stbstbstb. Neked maradt a szárny. Ne vedd komolyan, ez csak úgy van

Így ahogy mondjátok! BOCSI ha kicsit felkaptam a vizet! :lol:

A szárnyat nem én raktam rá, így vettem. Mondjuk én magamtól biztos nem tettem volna rá, sajnálnám érte még a pénzt is, de ha már rajta volt, egye fene, az biztos, hogy nem mai darab, ahogy már Novyy is írta! ;)

Buszmegállós kaland Dáwid? ;) Nah erre majd visszakeresek :D

Köszike a megértést srácok!!!!

Mi Opelosok TARTSUNK ÖSSZE !!! :D

De legalább elmondhatom, hogy ha kell vasalódeszka, legalább van kéznél!! :D

Link to comment
Megosztás:

Így ahogy mondjátok! BOCSI ha kicsit felkaptam a vizet! :lol:

A szárnyat nem én raktam rá, így vettem. Mondjuk én magamtól biztos nem tettem volna rá, sajnálnám érte még a pénzt is, de ha már rajta volt, egye fene, az biztos, hogy nem mai darab, ahogy már Novyy is írta! ;)

Buszmegállós kaland Dáwid? :lol: Nah erre majd visszakeresek :D

Köszike a megértést srácok!!!!

Mi Opelosok TARTSUNK ÖSSZE !!! :D

De legalább elmondhatom, hogy ha kell vasalódeszka, legalább van kéznél!! :D

Relax, man! :D

Amúgy ha Te raktad volna rá, akkor kussolnék. ;) De mivel nem Te voltál, így nagyobb az arcom és annak az embernek az ízlését kérdőjelezem meg, aki rárakta. :)

Link to comment
Megosztás:

Relax, man! :lol:

Amúgy ha Te raktad volna rá, akkor kussolnék. :D De mivel nem Te voltál, így nagyobb az arcom és annak az embernek az ízlését kérdőjelezem meg, aki rárakta. :lol:

egy GSI cuccal nem nézne ki az rosszul

jobban illene ahhoz az tuti, de láttam már ettől borzalmasabbat is.

Link to comment
Megosztás:

Kiderült, hogy ahol meghúztam a kocsit, a sárvédőnél, eléggé rohad. Így sajna az ajtó, plusz a sárvédő összesen kb 40-42 lesz. :D

Csak azt nem értem, hogy amikor a tanknyílás körüli részt csinálták, és rákérdeztem, hogy máshol esetleg s sárvédőnél nem rohad-e, miért mondtál hogy rendben van. :lol:

Véleményt kérhetnék tőletek az árról? 42 körül kér majd érte, ebben egy ajtófújás, egy sárvédőív, annak behegesztése, és a sárvédő (amit féláron fúj, mert ugye múltkor elcseszerintette) van benne. Csak azért volt muszáj hozzá vinnem, mert ugye a múltkori bakiját ki kell javítani. És sajna ma reggel elvitte a kocsit, azt mondta kevés rá az esély hogy péntekre kész, inkább hétfő. Nagyon szomi vagyok. :lol:

Se nem olcsó, se nem gyors, pedig ismerős.

Link to comment
Megosztás:

Véleményt kérhetnék tőletek az árról? 42 körül kér majd érte, ebben egy ajtófújás, egy sárvédőív, annak behegesztése, és a sárvédő (amit féláron fúj, mert ugye múltkor elcseszerintette) van benne. Csak azért volt muszáj hozzá vinnem, mert ugye a múltkori bakiját ki kell javítani. És sajna ma reggel elvitte a kocsit, azt mondta kevés rá az esély hogy péntekre kész, inkább hétfő. Nagyon szomi vagyok. :lol:

Se nem olcsó, se nem gyors, pedig ismerős.

Komplett sárvédő ív, azaz elemcsere?

Vedd viszonyítási alapnak, hogy nekem javítóívvel színrefújva 10k lenne a rohadás javítása a jobb hátsó sárvédőívnél.

Link to comment
Megosztás:

Komplett sárvédő ív, azaz elemcsere?

Vedd viszonyítási alapnak, hogy nekem javítóívvel színrefújva 10k lenne a rohadás javítása a jobb hátsó sárvédőívnél.

csak??

az hihetetlenül olcsó

egy javítóív pár ezres, festéskomplett elemre 25 és akkor a munkadíj sehol a hegesztésnek

Link to comment
Megosztás:

Komplett sárvédő ív, azaz elemcsere?

Vedd viszonyítási alapnak, hogy nekem javítóívvel színrefújva 10k lenne a rohadás javítása a jobb hátsó sárvédőívnél.

Ebből 15k csak a sárvédő színrefújása egy jobb fényezőnél.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az azért más. Én csak el vagyok keseredve, hogy se nem olcsó, se nem gyors. :S

pedig ha számolsz... másfél elem ára festés már magába 30 felett van...

Ebből 15k csak a sárvédő színrefújása egy jobb fényezőnél.... :lol:

vagy több errefelé 25/ elem

Link to comment
Megosztás:

Relax, man! :lol:

Amúgy ha Te raktad volna rá, akkor kussolnék. :D De mivel nem Te voltál, így nagyobb az arcom és annak az embernek az ízlését kérdőjelezem meg, aki rárakta. ;)

Semmi gáz :D bocsi, én reagáltam túl a dolgot, mostanában sokat melózok,s aztán tiszta ideg vagyok néha!

Tudod mit: neked megengedem, hogy csipkelődj ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.