Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Semmi gáz :lol: bocsi, én reagáltam túl a dolgot, mostanában sokat melózok,s aztán tiszta ideg vagyok néha!

Tudod mit: neked megengedem, hogy csipkelődj ;) :D

Amúgy, ma láttam egy Opel Vivaróst. Mögöttem jött. Poénból megálltam egy testét áruló hölgynél, de nem vett minket komolyan, mert melósok vagyunk. Aztán a vivarós felszedte a csajt. :lol: Nem te voltál? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

ott is ful elemcsere volt, meg teljes fényezés.

Ha csak a jobb hátára gondolsz akkor igen, egyébként nem. Bal hátulja sárvédőívvel javítva, bal eleje horpadt és kilakatolva. Csak a három érintett érintett sárvédő és a küszöbök voltak fújva. Lakatos + fényező = 110 ezer./ 2005.

Igaz, hogy a hátsó rugótámaszok is rohadtak, és javították, meg ebben az árban benne volt a kipuf dobok cseréje is, csak a munkadíj, meg a fényezésre előkészítés, meg az összeszerelés.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy, ma láttam egy Opel Vivaróst. Mögöttem jött. Poénból megálltam egy testét áruló hölgynél, de nem vett minket komolyan, mert melósok vagyunk. Aztán a vivarós felszedte a csajt. ;) Nem te voltál? ;) :D

:D Sárga Vivaro Megpakolva agyig cuccal??? :D akko lehet :lol: 1800Kg-t hoztam vele + 2 személy ( elvileg max 900 kg amit bele lehet tenni és elbírja) DEHÁT EZ IS OPEL, ERŐS KASZTNI, BIVALY MOTOR! Hát kell ennél több?

Mellesleg még így is ment 165-öt, csakhát a fékezésnél inkább előzés lett :lol: utánna kicsit visszavettem! :D

Link to comment
Megosztás:

:D Sárga Vivaro Megpakolva agyig cuccal??? :D akko lehet :lol: 1800Kg-t hoztam vele + 2 személy ( elvileg max 900 kg amit bele lehet tenni és elbírja) DEHÁT EZ IS OPEL, ERŐS KASZTNI, BIVALY MOTOR! Hát kell ennél több?

Mellesleg még így is ment 165-öt, csakhát a fékezésnél inkább előzés lett :lol: utánna kicsit visszavettem! ;)

Nem Opel. Rönó. ;)

Amúgy fehér volt. Ha már kasztni téma. :D

Link to comment
Megosztás:

Buszmegállós kaland Dáwid? :D Nah erre majd visszakeresek :lol:

Sztem nem fogod megtalálni :D Asszem msn-en beszéltünk róla, de elmesélem csak hogy offoljak még ma estére egy keveset :D

Egy jópár héttel, vagy tán hónappal ezelőtt egyik este itthon döglés, meg Novyval autóegyedisítéses, fejben-szóban szerelés közepette haver fölhív hogy megyünk -e már valahova. Mondtam h pörsze, mert ugye mi mást csinálna az ember este fél 11-kor, ha nem szakadó esőben kocsikázna unalmában :lol: Szal krúzolgattunk össze meg vissza, meg amúgy is éppen nőhiányban voltam, és nézegettem a lehetőségeket az ablakból. Már nagyjából meg is untuk az egészet, amikor egy buszmegállónál leakadtam bámulásilag, mert egy esős-sötét környezethez képest elég jól kinéző fehér nadrágba bújtatott női hátsórész volt velem szemben. Már éppen húztam le az ablakot amikor megfordult és megmutatta a másik felét is. Hirtelen kb. a duplája lett az életkora annak aminek addig néztem, és olyan feje volt hogy az ablakon kiszólásból inkább lett egy halk sikolyszerű "nyomjadmárajobboldalitmábazzeg" a sofőr felé. Azóta Novy őt emlegeti. ;) Itt a vége fuss el véle. Jóéjszakát gyerekek ;) :D

Link to comment
Megosztás:

..........

Jóéjszakát gyerekek :lol: ;)

Áááá, nem lehetséges, hogy csak a rossz fényviszonyoknak volt köszönhető amit láttál/látni véltél? Előnytelenül volt megvilágitva a "csaj". :lol: :D

Az autókat is órákig világitsák be mire elkészül egy katalógus vagy reklámfotó... - csak hogy a "karosszéria témához" kicsit közelebb legyünk. :D

Link to comment
Megosztás:

Áááá, nem lehetséges, hogy csak a rossz fényviszonyoknak volt köszönhető amit láttál/látni véltél? Előnytelenül volt megvilágitva a "csaj".

Az autókat is órákig világitsák be mire elkészül egy katalógus vagy reklámfotó... - csak hogy a "karosszéria témához" kicsit közelebb legyünk.

Ennek az izének a hátulja szép volt mint egy 911-es, de elölről egy ifába oltott dacia1300. :D :lol: Plusz ugye meglátott, hogy félig lógok ki az ablakon, és a pizsó hátsó sárvédőjénél lóg a nyelvem, és azthitte tetszik. Egyértelműen világított a fejéről hogy ő most szerinte hűha ;) :lol: Amúgy meg amúgy is, van barátnőm, mé' kell nekem megint azt az ufót emlegetni lefekvés előtt ;) :D nem fogok tudni aludni se :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akar valaki mocitetőt telósítani? Van 4 potya csavarom hozzá. :D Sógor szétkapta az omit és kiesett néhány hasznos apróság belőle pl. ez is Ha kell valakinek szóljon és passzolom, nem kerül semmibe, ingyé van :lol:

Szép, pont tegnap beszéltem le egy sráccal, hogy egy ezresért hoz nekem bontottat, holnapután meg is kapom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.