Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Áhhh! sérülésmenteeess! :D :wacko:

Van még olyan? :wacko: :wacko: Az enyémen eddíg 3 nyomot találtam azonkívül amit én csináltam. Egyszer már le volt cserélve a zárhíd, van egy horpadás a jobb belső sárvédőn, és volt egy a bal hátsó lámpa mögött. Ezt mondjuk olyan könnyen kinyomtam, hogy nem is értettem lámpa cserekor( gondolom az is eltörött) miért nem csinálták meg. Nem feküdt fel a lámpa gumija és beesett az eső. De úgy látszik a mester lecarta. :D

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén a kaszni munkába merülve láttam,hogy a padló gumi dugói körül eszi kicsit a rozsda a szekeret.Szerintetek,ha javítok meghagyjam a lyukakat a dugóknak,vagy befoltozzam....?

Ja és sz..á van rohadva a bal hátsó rugótányér felül.... :wacko:

Szerintem nem a padlódugók a fő problémáid :D

Link to comment
Megosztás:

Hanem?

A hétvégén a kaszni munkába merülve láttam,hogy a padló gumi dugói körül eszi kicsit a rozsda a szekeret.Szerintetek,ha javítok meghagyjam a lyukakat a dugóknak,vagy befoltozzam....?

Ja és sz..á van rohadva a bal hátsó rugótányér felül.... :D

Csak én érzem bajosabbnak, a padlódugóknál? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hát lapkán van B+. Vagy nem ez az?

http://kep.psharing.com/405665.jpg :D

Igen, rosszul mondtam/írtam, nem csak az adattáblán szerepel az alvázszám. Köszi astrásgyerek :P de műszakin soha nem nézik ezt az adattáblát..... Mert a zárhídon van 85%-ban és az sérülékeny felület. Sokan törésnél már nem rakják vissza.... Persze olyankor néznek rám mint ku*va az üdülési csekkre mikor tájékoztatom őket hogy azon volt a színkód :D :D Mégis csak csinálok róla képet :wacko:

A hétvégén a kaszni munkába merülve láttam,hogy a padló gumi dugói körül eszi kicsit a rozsda a szekeret.Szerintetek,ha javítok meghagyjam a lyukakat a dugóknak,vagy befoltozzam....?

Ja és sz..á van rohadva a bal hátsó rugótányér felül.... :wacko:

Takarítsad le a rozsdát, szükség szerint hegezd be, de utána fúrd ki oda ahol volt! A rúgótányér körüli rozsda Astra betegség egyike....Azt hiszem le kell engedni a hátsó hidat hogy rendesen hozzáférj.... De ebben nem vagyok biztos...Majd öcsibácsi megmondja:rolleyes: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén a kaszni munkába merülve láttam,hogy a padló gumi dugói körül eszi kicsit a rozsda a szekeret.Szerintetek,ha javítok meghagyjam a lyukakat a dugóknak,vagy befoltozzam....?

Ja és sz..á van rohadva a bal hátsó rugótányér felül.... :D

Szerintem nyugodtan foltozd be, bár én meghagytam, de ha vissza van rakva a helyére, meg allulról kap alvázvédőt, olyan mintha nem is lenne.

Mennyire gáz a rugótányér?

405762.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nyugodtan foltozd be, bár én meghagytam, de ha vissza van rakva a helyére, meg allulról kap alvázvédőt, olyan mintha nem is lenne.

Mennyire gáz a rugótányér?

Én is a befoltozáson eszeltem,de kiderül majd.Meg kell néznem közelebbről is....

Küszöbcsere megvolt,sárvédőknél a küszöbök vége is bajos volt.A tányér külső fele megszűnt.

Szerintem,ha úgy alakul kikapom és csere lesz a vége.

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén a kaszni munkába merülve láttam,hogy a padló gumi dugói körül eszi kicsit a rozsda a szekeret.Szerintetek,ha javítok meghagyjam a lyukakat a dugóknak,vagy befoltozzam....?

Ja és sz..á van rohadva a bal hátsó rugótányér felül.... :D

Sztem nyugodtan befoltozhatod, egy rizikófaktorral kevesebb. Gyárilag is csak azért van, hogy a felesleges festék kifolyjon.

Link to comment
Megosztás:

Én is a befoltozáson eszeltem,de kiderül majd.Meg kell néznem közelebbről is....

Küszöbcsere megvolt,sárvédőknél a küszöbök vége is bajos volt.A tányér külső fele megszűnt.

Szerintem,ha úgy alakul kikapom és csere lesz a vége.

Hát eléggé riasztó ára van a boltban olyan 8-9 ezer körül, ráadásul ahogy nézegettem bejátszik a benzintank is, meg talán a hátsó híd is, mert nem férni hozzá. Mondjuk pölö az UNIX-os képen pont az a rész nincs rajta ami ki van rohadva, szóval nem értem, most hogyan van.

Klikk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.