Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

mennyibe kerülhet ez?10E?

Annál jóval több, szerintem... ha normális munkát végez. Haverom a Trabijában a kalaptartót kárpitoztatta, csak az volt 10k. Pedig az nem nagy felület. Viszont gyönyörű lett, az a kárpitos extra szépen dolgozik, csinált az ülésekre is bőr szélű kárpitot, meg ajtókárpitokat, azok is nagyon szépek, de nagyon drága is.

Link to comment
Megosztás:

De biza!ott folyhat be!Nekem most nincs fent a tetőkárpitom,mert elbaszarintotta a kárpitos.Na mindegy!Szóval neincs fent és a tetőcsomit políroztam a nyáron!Visszatettem és azt vettem észre ,hogy biza azon a pontokon ahol a csavarok rögzítik ott bejön a víz! :( Sztem FBS lesz a vége!

Ezt nem értem... a tetőcsomagtartó nem csak fel van pattintva a tetőlemezre? Van lyuk meg csavar a tetőn?.

Nekem egyik hátsó lámpa mellett csöpög a víz, de nem találom hol jön be. Azt a gumicsövecskét gyanítom, amelyiken át a hátsó ajtóhoz menek a szálak. Valahol onnan fentröl, a magasból jön, mert benyultam ameddig tudtam és kitapogattam. Sajna nem vagyok biztos, de levettem a tömítőgumit is de ott nem tud befolyni. Egyéb tipp?

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Keresnék egy vállalkozó kedvű kollégát, akinek '94 utáni 3 v. 5 ajtós F Astrája van és van rajta hátul a 2 lámpa között gyári betét. Szeretnék felrakni egy ilyet (betétet) egy olyanra, amin nem volt. Szeretnék kicsit méricskélni és rajzolgatni a patentek helyeit illetően.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Megtudjátok mondani, hogy Astra-F Caravánnál a csomagtartó oldalsó ablakait hogyan lehet leszedni? Simán csak kikell a csomagtartó ajtó mögötti csavarokat, meg belül a műanyag borítás mögött a csavarokat csavarni, és kilehet emelni, vagy kell hozzá behúzó kötél? Kiakarom szedni őket, mert van egy olyan gyanúm, hogy az ablakoknál ázik be, mert belül a műanyag borítás mögött eléggé porlad a gumiperem... meg a tetőcsomagtartó csöveinél is betömítem majd.

Link to comment
Megosztás:

Skacok, olyan kérdésem volna, hogy egy GSI rendszámtartót (tudjátok, az a fekete bisz-basz a két lámpa között :lol: ) szeretnék feltenni egy olyan gépre, amin nincs.

Mivel csináljam? RAgasszam oda? Vagy fölfurjam, vagy mi?

Valaki csinált már ilyesmit?

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.