Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Rendicsek!

Képzeljétek srácok! Ma hoztak egy ugyan olyan színű Astrát mint az enyém, ugyan az az évjárat, ugyan az a sedan :lol: Komplett elejét kell csinálni....A tulaj nekiment a garázsajtónak :) Elmondása szerint a szél becsukta az ajtót :lol: ......Ennyi! Többet nem volt hajlandó elárulni.

Akkor mehet a csere a kocsidról az övére, neked meg lesz egy új eleje. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor mehet a csere a kocsidról az övére, neked meg lesz egy új eleje. :D :lol:

Áááá tuti nem! Azért tartok ott ahol tartok, mert olyan hülye becsületes vagyok :D :) De csak a jobb oldali sárvédő lesz új...a többi bontott cucc. Holnap ha nem felejtem el, és még nem bontotta szét a kasznis barátom, lefényképezem..... Nem tudom miből van az a garázs, szinte lenullázta a komplett elejét!!! Motorháztető, két sárvédő, homlokfal zárhíddal, nyúlványok stb..... Vagy 100-al durrantott neki?

Alex lenne az utolsó akiről ilyet feltételeznék. :D

Mondjuk egy kis potya javítószín mindig jól jöhet....... :lol: :D

Köszi Breki :lol:

Szerintem van neki bőven :D

Van színem bőven.....Épp nem rég kevergetem fel a gyöngypigmenteket, már van annyi, hogy az egészet le tudnám festeni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy gyárilag astra f ferdehátúhoz a csomagtartóban lévő szönyeg alá,lenne -e valami egyenes burkolat,mert így nem valami sík a pótkeréknél meg stb...

Nem tudok róla, hogy létezne ilyen, de lehet kapni csomagtértálcát, ha az segít.

Link to comment
Megosztás:

A Karcsinál láttam egyszer valami kemény szivacsot, abba ment bele az emelő, meg a kerékkulcs, nem az való a kerék mellé?

Na ezen én is gondolkodtam, hogy van-e valami tálca vagy ilyesmi. Amikor megvettem, nekem OSB-ből kivágott lap volt benne (még mindig benne van). Mondom, de ...asza homemade sufnituning... De akkor így már érthető.

A pótkerék mellett nekem is van ilyen hungarocell-szerű, szürke szivacs, amiben az emelő, meg a kerékkulcs van.

Link to comment
Megosztás:

Na ezen én is gondolkodtam, hogy van-e valami tálca vagy ilyesmi. Amikor megvettem, nekem OSB-ből kivágott lap volt benne (még mindig benne van). Mondom, de ...asza homemade sufnituning... De akkor így már érthető.

A pótkerék mellett nekem is van ilyen hungarocell-szerű, szürke szivacs, amiben az emelő, meg a kerékkulcs van.

Nem is figyeltem, azt hittem nálatok is van fedele a pótkeréktartónak mint a caravanban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is figyeltem, azt hittem nálatok is van fedele a pótkeréktartónak mint a caravanban. :lol:

Csapottseggűnek tuti nincs gyárilag, nemtudom lépcsősnek van e...

Venni szeretnék dobbetétet hátra.

Egyik helyen találtam jófajtát, aminek fülei vannak, és csak a lököshöz megy csavar, meg bele a dobba a kerék mögé, de ott 5200Ft darabaj!! :lol:

Tud adni vki linket, ahonnét tudnék rendelni, emberi áron normálisat??

Link to comment
Megosztás:

Csapottseggűnek tuti nincs gyárilag, nemtudom lépcsősnek van e...

Venni szeretnék dobbetétet hátra.

Egyik helyen találtam jófajtát, aminek fülei vannak, és csak a lököshöz megy csavar, meg bele a dobba a kerék mögé, de ott 5200Ft darabaj!! :)

Tud adni vki linket, ahonnét tudnék rendelni, emberi áron normálisat??

Sedanba sincs pótkerék fedél :lol: (Ahogy tiétek nem kombi, a miénk nem lépcsőshátú :lol: )

Hát barátom... A jófajtát mindig is meg kellet fizetni :D 10400 Forint még mindig olcsóbb mint javítóívet cserélni :D

Link to comment
Megosztás:

Sedanba sincs pótkerék fedél :lol: (Ahogy tiétek nem kombi, a miénk nem lépcsőshátú :lol: )

Hát barátom... A jófajtát mindig is meg kellet fizetni :) 10400 Forint még mindig olcsóbb mint javítóívet cserélni :D

Azóta néztem bárdinál is van, párba meglenne 6ezerből, valakinek volt olyan???

Link to comment
Megosztás:

Azóta néztem bárdinál is van, párba meglenne 6ezerből, valakinek volt olyan???

nekem az van, klokkerholm

nem rossz de kezi koszorut, holegfuvot vedd elo ha fel akarod szerelni :lol:

konkretan sehol se nagyon passzolt :lol:

amugy nyaron tettem fel, kasznitomitovel korbenyomtam a helyet ahol felsimul a sarvedoivre, majd a kialakult ureget telenyomtam uregelovel.

egy pecs-veszprem esomenet után néztem konkretan porszaraz a betoltonyilasnal a sarvedolemez, ugyhogy mukodonek nyilvanitom :)

Link to comment
Megosztás:

Venni szeretnék dobbetétet hátra.

Egyik helyen találtam jófajtát, aminek fülei vannak, és csak a lököshöz megy csavar, meg bele a dobba a kerék mögé, de ott 5200Ft darabaj!! :lol:

Tud adni vki linket, ahonnét tudnék rendelni, emberi áron normálisat??

Nekem még 5e-ért hozta Karcsi 1-2 éve Veszprémből a párt.

Tessék....

Link to comment
Megosztás:

szepi te szlovákiába nem tudsz hozzájutni olcsobban ilyen tuning kiegészítőkhöz??

pl nekem meg sok más kollégának utánajárhatnál, hogy arrafelé nem lehet e hozzájutni astra F be való hátsó sárvádő műanyag dobbetéthez, illetve kipufogórendszer daabjai milyen árakba mennek.

egyik ismerősömnek igaz skodája van favorit kombi de kakiért pisiért vesz hozzá mindnet szlovákiábol, és ő mondta hogy nem csak skodákhoz vannak cuccok.

Veszprémben is van egy ilyen bolt.

RIDERAUTO

Ha jól tudom 5e.

Vannak dolgok, amik nem változnak. :D :lol: :)

Novy, azóta is keresed, vagy ez most az "új" szerzeményre kell? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.