Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem nem találsz embert, aki képes egy amúgy jól berakott, nem beázós, nem kavicsos, nem keresztbe repedt szélvédőt kicserélni, azért mert kap cserébe egy használt csíkosat. Esetleg veszel egy csík nélkülit, amivel legalább beszerzel egy rakás új lehetőséget is a szívásra. Kell ez neked? :D (amúgy meg, a döntött szélvédőn, ha nincs semmi szín, akkor sz.r se látszik a feliratokból ;) )

Szerintem nem találsz embert, aki képes egy amúgy jól berakott, nem beázós, nem kavicsos, nem keresztbe repedt szélvédőt kicserélni, azért mert kap cserébe egy használt csíkosat. Esetleg veszel egy csík nélkülit, amivel legalább beszerzel egy rakás új lehetőséget is a szívásra. Kell ez neked? :lol: (amúgy meg, a döntött szélvédőn, ha nincs semmi szín, akkor sz.r se látszik a feliratokból :D )

Én sem cserélném le, még ha nem is tetszene! (de nagyon is tetszik, az enyémen véleményem szerint jól is mutat) :D

De képzeld azt, hogy ha kicserélné újra, és akkor rá két napra kapna egy kavicsot... ami mondjuk tovább is reped azonnal :D Na szerintem akkor szidná magát, hogy miért is cserélte ki, és most cserélhi megint! ;)

Szerintem ez legyen a legkisebb gondunk! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Én sem cserélném le, még ha nem is tetszene! (de nagyon is tetszik, az enyémen véleményem szerint jól is mutat) :D

De képzeld azt, hogy ha kicserélné újra, és akkor rá két napra kapna egy kavicsot... ami mondjuk tovább is reped azonnal :) Na szerintem akkor szidná magát, hogy miért is cserélte ki, és most cserélhi megint! :D

Szerintem ez legyen a legkisebb gondunk! ;) :lol:

Most napok óta azon filózik vki, hogy neki csíkos szélvédő kell??? Akkor vegyen egy olyan fóliacsíkot, ami direkt erre való, és tegye, vagy tetesse fel.... a kutya nem fogja megmondani, hogy az csak egy csík, és ha mégis??? Kutyát se érdekli. Szélvédőt cserélni csak ezért tényleg nagy rizikó.... Ha cserélnék, akkor már lecserélném gyári napfénytetősre a tetőlemezt :D

Link to comment
Megosztás:

Most napok óta azon filózik vki, hogy neki csíkos szélvédő kell??? Akkor vegyen egy olyan fóliacsíkot, ami direkt erre való, és tegye, vagy tetesse fel.... a kutya nem fogja megmondani, hogy az csak egy csík, és ha mégis??? Kutyát se érdekli. Szélvédőt cserélni csak ezért tényleg nagy rizikó.... Ha cserélnék, akkor már lecserélném gyári napfénytetősre a tetőlemezt :lol:

Nem, pont az volt a probléma, hogy neki nem tetszik a csíkos, és simára cserélné. De nem napok óta, csak pár hsz-volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, pont az volt a probléma, hogy neki nem tetszik a csíkos, és simára cserélné. De nem napok óta, csak pár hsz-volt. :D

Nem azt mondtam, hogy nem csíkos kell neki, pont ellenkezőleg, é smár tegnap is erről beszélgettetek :lol:

Tetőcseréről nincs senkinek semmi fejleménye? Mármint a napfénytetős projektre gondolok.

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy nem csíkos kell neki, pont ellenkezőleg, é smár tegnap is erről beszélgettetek :D

Tetőcseréről nincs senkinek semmi fejleménye? Mármint a napfénytetős projektre gondolok.

Annyi, hogy szerintem egyszerűbb az egész tetőt cserélni mint beleszabni csak a likat a régibe. Mentem egy napfénytetőssel egyszer egy hosszabb úton, nem rossz dolog.

Link to comment
Megosztás:

Annyi, hogy szerintem egyszerűbb az egész tetőt cserélni mint beleszabni csak a likat a régibe. Mentem egy napfénytetőssel egyszer egy hosszabb úton, nem rossz dolog.

Szerinted egyszerűbb az összes oszlopot pontosan elvágni, majd összehegeszteni??

Link to comment
Megosztás:

jaaa hát ez már régen egy megállapított tény, hogy azt kellene. :lol: Szélvédőcserével egybekötve célszerű lenne megoldani egyszerre.

Nemrég jöttem rá, hogy a fekete C16NZ donoron is cserélve volt a tető!

Erről akkor bizonyosodtam meg, amikor eladtam belőle a napfénytetőt mindenestől. Szépen vissza van pontozgatva körben a tető, az oszlopokat nem bántották! A tető belülről szép piros, míg máshol szép fekete! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, inkább arra gondoltam, hogy a tetősín alatt megvágni, ott úgysem látszik.

Tetősin és lécek kivesz, ponthegesztések lefur, másik, napfénytetős tetőlemez fel, majd a gyári ponthegesztett részeken öszehegeszt. Amikor kész elszigetel és lefényez. Elmondva ugyan egyszerübb mint megcsinálni, de az oszlopokat semmiképpen nem bántanám, egyáltalán minek??.. Az enyém tetőablakos, és nagyon király dolog. Eleve olyat kerestem amiben tetőablak van, de ha sima tetősöm lenne, tuti igy alakitanám át napfénytetősre..

Link to comment
Megosztás:

Tetősin és lécek kivesz, ponthegesztések lefur, másik, napfénytetős tetőlemez fel, majd a gyári ponthegesztett részeken öszehegeszt. Amikor kész elszigetel és lefényez. Elmondva ugyan egyszerübb mint megcsinálni, de az oszlopokat semmiképpen nem bántanám, egyáltalán minek??.. Az enyém tetőablakos, és nagyon király dolog. Eleve olyat kerestem amiben tetőablak van, de ha sima tetősöm lenne, tuti igy alakitanám át napfénytetősre..

Andris add már el valakinek a tetőablakos tetőmet... :D

Link to comment
Megosztás:

Annyi, hogy szerintem egyszerűbb az egész tetőt cserélni mint beleszabni csak a likat a régibe. Mentem egy napfénytetőssel egyszer egy hosszabb úton, nem rossz dolog.

Nagyon jó dolog a tetőablak. Teljesen elhuzva, az összes ablak fenn, és a kocsiban semmi huzat nincs, de jön a friss levegő.

Csak ne kéne mindig kézzel tekerni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó dolog a tetőablak. Teljesen elhuzva, az összes ablak fenn, és a kocsiban semmi huzat nincs, de jön a friss levegő.

Csak ne kéne mindig kézzel tekerni. :lol:

....és még hangja sincs. 90 felett hallani egy halk mélyen búgó hangot, de mellette simán lehet zenét hallgatni, beszélgetni, egyáltalán nem hangos.

Tegyél neki motort..... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.