Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

http://www.unixauto....03\00403533.unk

Erre gondoltál? (mert a linked nem adta be)

Ez elvileg jó hozzá? :)

Gyakorlatilag bármelyik jó hozzá. A gyárinak van egy szögletes kivágása, amivelbiztos hogy középen lesz, és nem áll ferdén, az univerzálisoknak egy karmos rögzítője van belülről, így azt neked kell jó helyre tenni, és meghúzás közben a helyén tartani, de ennyi. Nekem konkrtéan egy Golf IV-é van fönt, mert jobban tetszik a dőlése.

Link to comment
Megosztás:

Meg tudná nekem valaki mondani hogy hogyan kell levenni egy szedánnak a hátsó lökhárítóját, Alá kell feküdnöm vagy a csomagtérben kell leszednem a burkolatokat és ott vannaka csavarok? Köszönöm!

A lökhárító végén a kerékjáratoknál fogja oldalanként 2 lemezcsavar, itt aláfekvős a mutatvány, viszont a középső 2 anyacsavarhoz a csomagtartóból férsz hozzá, ha eltávolítod a műanyag burkolatot.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Kicsit fura a kérdésem, de hogyan lehet levenni az ajtó borítását? A csavarokat kivettem, meg a füleket kipattintottam, de az ablaktekerő sehogy sem jön le. (vezető oldalon próbáltam csak) Hangszórót szeretnék cserélni, meg valami zörög az ablaknál :)

Válaszokat köszönöm előre is :)

Üdv: Jimmy

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Kicsit fura a kérdésem, de hogyan lehet levenni az ajtó borítását? A csavarokat kivettem, meg a füleket kipattintottam, de az ablaktekerő sehogy sem jön le. (vezető oldalon próbáltam csak) Hangszórót szeretnék cserélni, meg valami zörög az ablaknál :)Válaszokat köszönöm előre is :)Üdv: Jimmy
Egy omega rugó van a tekerö tövében, elöbb azt kell kipattintani, aztán lehet lehúzni.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.