Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Így akár beugorhat egy benzines japó is. Ne kötelezd el magad egy márkánál sem.

nem a márkánál köteleztem el magam,hanem a dieselnél,és ebben a motor típusban valahogy jobban bízom(lehet rosszul teszem).

a japo hát nem egy gyönyör benne ülni,a belterük rém ronda!!vezetés közben csak azt látod és nem akarok minden nap rossz szájízzel beülni reggelente...

Link to comment
Megosztás:

nem a márkánál köteleztem el magam,hanem a dieselnél,és ebben a motor típusban valahogy jobban bízom(lehet rosszul teszem).

a japo hát nem egy gyönyör benne ülni,a belterük rém ronda!!vezetés közben csak azt látod és nem akarok minden nap rossz szájízzel beülni reggelente...

Igazad van. Kinek a papné, kinek a lánya.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Hello,

Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni: Opel Astra G 2.0 16V Bertone coupe Turbo autóról???

Vásárlás előtt vagyok valamivel és kérdezek minden típust,nem tudom eldönteni melyik is lenne a legjobb :/

Menetteljesítmény,fogyasztás,általános problémak st. érdekelne.

Előre köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Hello,

Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni: Opel Astra G 2.0 16V Bertone coupe Turbo autóról???

Vásárlás előtt vagyok valamivel és kérdezek minden típust,nem tudom eldönteni melyik is lenne a legjobb :/

Menetteljesítmény,fogyasztás,általános problémak st. érdekelne.

Előre köszönöm!

Legjobb ha megveszed Lacee autóját! :D Ezt ni!

Menetteljesítmény:biztos többel megy mint a megengedett!

Fogyasztás:hát 5,5-ből biztos nem jön ki.

Problémák:azok mindig később derülnek ki.

Inkább vegyél drágább ,de jobb állapotút,karbantartottat!

Link to comment
Megosztás:

Hello,

Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni: Opel Astra G 2.0 16V Bertone coupe Turbo autóról???

Vásárlás előtt vagyok valamivel és kérdezek minden típust,nem tudom eldönteni melyik is lenne a legjobb :/

Menetteljesítmény,fogyasztás,általános problémak st. érdekelne.

Előre köszönöm!

ne haragudj meg, de ha ilyen autót akarsz venni akkor miért érdekel a fogyasztás?

Link to comment
Megosztás:

itt nálunk a parkolóban van G coupe .. z20let ,nagy cooler, H astra opc turbóval..

aszongya a srác hogy 7.5 ből eljár városba..,de nem is pörgeti annyira hogy betöltsön a turbó

tehát 7.5től - **ig :icon4:

de akkor minek is rakott rá másik turbót és intercoolert? az akkor jó ha megy. :D

Link to comment
Megosztás:

Hello,

Tudna valaki egy kis felvilágosítást adni: Opel Astra G 2.0 16V Bertone coupe Turbo autóról???

Vásárlás előtt vagyok valamivel és kérdezek minden típust,nem tudom eldönteni melyik is lenne a legjobb :/

Menetteljesítmény,fogyasztás,általános problémak st. érdekelne.

Előre köszönöm!

általános probléma a turbó,és a hengerfej.A turbó,ha minden gyári,akkor kb 100ezret tud elmenni,ha meghúzott a szoftver,akkor jóval kevesebbet...A hengerfejben a szelepszár szimmeringek szoktak felcsúszni,emiatt tudja enni az olajat,tágulási tartály visszafolyólya rendszeresen megreped szinte mindnek,kipuffcsonk is szokott repedni a nagy hőtől.....soroljam még?

Link to comment
Megosztás:

Húú atom!! Köszi a felvilágosítást :D

Azért most nagyon elgondolkodtam ,h bele merjek e majd vágni :/

Bertone coupe marad--nagyon bejön a kinézete.......csak lehet akkor más motorral ha azok megbizhatóbbak..

Egynyócnak például semmi baja... már ha az újabbikat veszed, a 125 lovast. A régebbi 115 lovasról nem tudok nyilatkozni. 1.6 se rossz csak harmatos, a 2.2-vel meg az a baj hogy igazából amerikai motor és elég drága hozzá minden ha valami kellene, de amúgy az sem szokott tönkremenni.

Link to comment
Megosztás:

Húú atom!! Köszi a felvilágosítást :icon4:

Azért most nagyon elgondolkodtam ,h bele merjek e majd vágni :/

Bertone coupe marad--nagyon bejön a kinézete.......csak lehet akkor más motorral ha azok megbizhatóbbak..

Ha nekem kellene, 2.2-t vennék... :D Alapból elég a 150 paci, ha még szánsz rá egy kicsit, 165-170-ig viszonylag olcsón fel lehet húzni. Turbó kicsit erős kezdés lenne... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Húú atom!! Köszi a felvilágosítást :D

Azért most nagyon elgondolkodtam ,h bele merjek e majd vágni :/

Bertone coupe marad--nagyon bejön a kinézete.......csak lehet akkor más motorral ha azok megbizhatóbbak..

igazából ha turbós autót veszel ezek mindegyikben megeshetnek,nem feltétlenül a 2.0T hibája

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.