Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Szerencsére nem kazettást tesznek bele, kazetát ki használ a mai időkben MP3-as lessz, tudom az is kb 20e.

Tudom hogy nagyon-nygon sok hasznuk van....

Az is felejtős darab, kb szátizenegynéhány a lista ára az Opelnél, ha vki ennyi lóvét áldoz autóhifire, már egy nagyon alap rendszer összerakható.

Mondjuk egy normális fej kezdődik valahol száz körül, a normális zene pedig a sztereo hangzás, nem pedig az agyontömörített mp -akárhány..... :(

Link to comment
Megosztás:

Az is felejtős darab, kb szátizenegynéhány a lista ára az Opelnél, ha vki ennyi lóvét áldoz autóhifire, már egy nagyon alap rendszer összerakható.

Mondjuk egy normális fej kezdődik valahol száz körül, a normális zene pedig a sztereo hangzás, nem pedig az agyontömörített mp -akárhány..... :P

Meg azon csodálkozok, hogy a Corsa C-ben 4 hangszorós előkészítés volt alapból, az Astraban meg csak 2....

Azt tudom, hogy nem valami drága az MP3-as rádió, de legalább nem kell rá költeni...

Ugy sem fogom nagy hangerővel hallgatni mint egyesek, mienk ... :(

Link to comment
Megosztás:

Az az MP3 amit adnak bele 19000Ft ,de láttam 24000 Ft -ért is.Ugyan azt rakják bele ,mind1 hogy Maxabo, Gombos stb....

Én mondjuk kiszedtem és eladtam ,mivel visszaraktam a régi Pioneer -t.Amit értékelek az "ajándékok" közül, az a könyöklő.Nagyon jó!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem annak idején kb 50e-ért akartak adni egy cd-s rádiót.

Mondom a srácnak: ez a gép max 20e-be kerül máshol.

Erre ő: de rádióelőkészítést két hangszóróval is tartalmaz az ár.

Jó mondom és ha nem kell bele cd játszó, akkor nincs rádióelőkészítés két hangszóróval?

De az akkor is benne van. Mondom neki, ez akkor most nem jött be.

Végül inkább adott tetősínt+vonóhorgot+ködlámpát fél áron. Ez azért nekem így jobb volt.

CD meg került bele az előző autómból, mert aki megvette az inkább kazettás magnót akart bele. Megkapta a gyárit, ami ott volt a dobozában, szinte újként.

Na ennyit az ajándék CD/MP3-as fejekről.

Link to comment
Megosztás:

Az is felejtős darab, kb szátizenegynéhány a lista ára az Opelnél, ha vki ennyi lóvét áldoz autóhifire, már egy nagyon alap rendszer összerakható.

Mondjuk egy normális fej kezdődik valahol száz körül, a normális zene pedig a sztereo hangzás, nem pedig az agyontömörített mp -akárhány..... :(

Az mp3-as fejegységgel sima "tömörítetlen" audio cd-t is le lehet játszani :P

Link to comment
Megosztás:

Az mp3-as fejegységgel sima "tömörítetlen" audio cd-t is le lehet játszani :(

Ez kétségtelen, de nem ezen volt a hangsúly, hanem a kétcsatornás és a tömörített technológia közötti hangzásbeli különbségen.

Azt pedig gondolom nem kell ecsetelni melyik javára.......

Vajon az eredeti stúdió felvételek miért sztereóban készülnek :P :cry:

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Unokaöcsém gondolkodik autója cseréjén

(vectra b

)

és astra coupe-t venne. Nézelődött a használtautón és szimpatizál ezzel:

használt coupe

Valakinek vélemény esetleg infó a kocsiról?

előre is köszönöm/köszöni...

Vekit berakhatnád itt az eladó kocsik közé, coupe kapcsán pedig itt nézelődhetnél / érdeklődhetnél : http://www.astra-coupe.hu/forum/index.php :(

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen!

Pedig az én kérdésemre válaszolt, valószínű elkerülte a figyelmem. :(

Első, hátsó sárvédő gumit kb mennyiért lehet venni?

Keresgettem, de kartámaszt sem találtam, pedig az is tuti lenne. ;)

Könyöklők: http://www.homasita.hu/search.php?query=k%F6ny%F6kl%F5

Sárfogó1: http://autoextra.info/?page=talalatok&...e=74&des=12

Sárfogó2: http://www.opellukacs.hu/page/center.php (a lap alján)

Link to comment
Megosztás:

A jövö 7re igérték, hogy arra üzembehelyezik az új autómat.

Erre meg még mindig nincs a kereskedésbe. :( 7főn rákérdeztem, akkor azt mondták, hogy bármelyik nap megkaphatják, ma már mérgessen megkérdeztem, hogy meg van-e, és nézzenek utánna. Akkor az eladó srác azt mondta, hogy megnézte a GM adatbázisát, az szerint már Győrben van. A kereskedés pedig Szombathelyen. Tapasztalatok, szerintetek mennyi idő alatt ér oda? Mert az üzembehelyezés kb 8-10 munkanap, karácsonyra meg kellene az autó, és már nagyon kezdeg ideges lenni. ;)

Link to comment
Megosztás:

A jövö 7re igérték, hogy arra üzembehelyezik az új autómat.

Erre meg még mindig nincs a kereskedésbe. :( 7főn rákérdeztem, akkor azt mondták, hogy bármelyik nap megkaphatják, ma már mérgessen megkérdeztem, hogy meg van-e, és nézzenek utánna. Akkor az eladó srác azt mondta, hogy megnézte a GM adatbázisát, az szerint már Győrben van. A kereskedés pedig Szombathelyen. Tapasztalatok, szerintetek mennyi idő alatt ér oda? Mert az üzembehelyezés kb 8-10 munkanap, karácsonyra meg kellene az autó, és már nagyon kezdeg ideges lenni. ;)

Látom senki nem akar megnyugtatni, vagy felidegesíteni. :)

Link to comment
Megosztás:

A jövö 7re igérték, hogy arra üzembehelyezik az új autómat.

Erre meg még mindig nincs a kereskedésbe. :( 7főn rákérdeztem, akkor azt mondták, hogy bármelyik nap megkaphatják, ma már mérgessen megkérdeztem, hogy meg van-e, és nézzenek utánna. Akkor az eladó srác azt mondta, hogy megnézte a GM adatbázisát, az szerint már Győrben van. A kereskedés pedig Szombathelyen. Tapasztalatok, szerintetek mennyi idő alatt ér oda? Mert az üzembehelyezés kb 8-10 munkanap, karácsonyra meg kellene az autó, és már nagyon kezdeg ideges lenni. ;)

Én a nyáron a kiválasztás után egy héttel kigurultam a kocsival - igaz az ott volt a szalonban. De a papírmunka meg az üzembehelyezés már hamar menni fog.

Link to comment
Megosztás:

Én a nyáron a kiválasztás után egy héttel kigurultam a kocsival - igaz az ott volt a szalonban. De a papírmunka meg az üzembehelyezés már hamar menni fog.

Remélem is, hogy gyorsan fog menni. ;)

Biztossan a kereskedésben dolgozó emberek a müszaki vizsgára és az okmányirodába rendelkeznek ismeretséggel. :(

Link to comment
Megosztás:

Remélem is, hogy gyorsan fog menni. :)

Biztossan a kereskedésben dolgozó emberek a müszaki vizsgára és az okmányirodába rendelkeznek ismeretséggel. :(

Na csak azért, hogy egy kicsit húzzalak!

Az autóm már a vizsgára ment mikor kiderült, hogy az autó papírján elírták a gyártási számot így nem vizsgázhatott ;)

Még egy hét papírmeló és már kész is volt :(

Link to comment
Megosztás:

Na csak azért, hogy egy kicsit húzzalak!

Az autóm már a vizsgára ment mikor kiderült, hogy az autó papírján elírták a gyártási számot így nem vizsgázhatott :)

Még egy hét papírmeló és már kész is volt :(

Már csak az hiányzik. :(

Tegnap már biztossan Győrben volt (de lehet már korábban is), de még ma sem ért le Szombathelyre, ami 100km, most már tényleg kezdek kijönni a sodromból. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.