Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GyIK - társalgó / minden off törlődik!


Sörös Sanyi

Recommended Posts

Itt a cél szentesíti az eszközt. :D

Ez a kettő itt összepasszol szerintem.

jaja sztem is nagyon passzol a kttő, meghát ez egy szééép barátság kezdete lehet így :) :D :D :huh:

0 ázzátok ki :lol:

excelbe nem volt olyan porlasztó ikon, mint a kakatlógusomba :D

am ha vkinek kell bármilyen szóljon, és scannelok egyet, de nem gépelem be ::D

Link to comment
Megosztás:

Sajna javítási útmutatóval nem tudok szolgálni, viszont ha kérhetem, hogy a 9.1-be a középkonzol és a műszerfal világításának izzó cseréjére képes útmutatót ha valaki fel tudna tenni, azt megköszönném. :huh:

olyan valakinek van már...

zotya?

vagy vki régebbről de van :)

Link to comment
Megosztás:

beltér világításom?

vagy az nem GYIK?

Elfér benne. De az akkor elkerülte a figyelmem. Merre van? Kb. hányadik oldalon?

Gyakori téma a hátsóablak fűtés javítása, találtam egy jó cikket, nem tudom van-e jogi akadálya hogy felhasználjuk. Lehetne csinálni is, de itt készen van. Katt ide.

Írok nekik E-mailt. Úgy a tiszta. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért nem írsz róla Te. :) Másik topicban is írtál róla, a kimérésről... :huh: :D

Nem az írásról van szó, hanem itt vannak képek is, persze azt is tudok csinálni, de a füleket még én sem láttam ahova mennek a saruk, és soknak az van leszakadva/ elválva az üvegtől ehhez viszont le kéne venni az ablak belső burkolatát, de ha nem muszáj akkor nem bontom le. Persze ha nem adják áldásukat a közlésre akkor majd megteszem. A hétvégén ha jó idő lesz valszeg leveszem a tankot, kinyomozom az AC-mizériámat, arról lesz kép meg leírás is. Mint üanyag tank le, és felszerelés, és AC-csere.

Link to comment
Megosztás:

:D

azt kihagytam a leírásból h a kézifék nem a tárcsát harapja hanem egy kis dobfék van a kerékagyba...asszem így van. Laci erősíts meg benne pls...ja ma láttalak körúton :D :)

íííígy van...

OFF Körút.. őőőő. olyan 10körül? akkor ééén voltam... én sajna nem vettelek észre.. max. 4 óra alvás volt bennem.. elég volt vezetni :huh: ON

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.