Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

BW


uhuhu

Recommended Posts

Hard Boys Band... :P

Nyolcvanas évek eleje fíling, a jobb oldali srácon Ritt vagy Casucci farmer van (Ecserin vette)... :D

Ezek szerint vagy Te voltál, csak nem emlékszel mi volt rajtad, vagy te adtad el az ecserin a cuccot neki :hiya: :lol: :) :(

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint vagy Te voltál, csak nem emlékszel mi volt rajtad, vagy te adtad el az ecserin a cuccot neki :D :D :( :P

:hiya: :P

Ááá, én akkoriban nem voltam ilyen kemény, meg nem tellt drága farmerra se. Mondjuk egyszer az Ecserin rámsóztak egy műszálas „Lacoste” pólót, amiről az első mosás után leesett a ráragasztott krokodil... :P Akkoriban ezzel lehetett „villantani” :D , meg az olyan mindenre elszánt arccal, mint ami a fiúknak van. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy érzem te most provokálni akarsz....

Volt kötött pulcsim, Szabadkáról hoztuk a farmerrel együtt. Most megrohannak az emlékek érzem. Azok a 80-as évek :huh:

Hogy gondolhatsz ilyet? Eszembe sem volt! :lol: 80-as évek? Mintha csak tegnap lett volna. Semmi nem változott, autókat szereltem kalapáccsal és csavarhúzóval. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hogy gondolhatsz ilyet? Eszembe sem volt! :lol: 80-as évek? Mintha csak tegnap lett volna. Semmi nem változott, autókat szereltem kalapáccsal és csavarhúzóval. ^_^

Sziszikeccs, meg szabrina medencés bojsz-bojsz-bojsz-videója... megvan? Hol vannak a mai botsáskák tőlük...? B) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.