Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hozzánemértöként vettem meg, de egész jól rendberakta a fényt rajta. Elég sok köfelverödés nyom van már rajta, szal ez csak javitott rajta, még ha szar cucc is.

Végre van köztünk hozzáértö is :rolleyes:

A fekete müanyag lökháritó ápolására való cuccot tudnál ajánlani? Mert abbol is valami sonaxos cuccot vettem, és az elsö esö után láccik ahol lefojt a viz.

Már egy kicsit matt a lökös, és amikor bekenem ezzel a sonaxos izével, akkor szép, csak esö ne legyen.

műanyagra a hőlégfúvó ajánlott... :) Legalábbis lököst nekem feketére varázsolta, és azóta is fekete...

Link to comment
Megosztás:

Ennek valaki meg tudja mondani a gyári színkódját, vagy hol is találom az Opelen, mert évek óta nem volt már Opelem.

https://picasaweb.go...feat=directlink

Szép szín! ;)

Na mintha megtaláltam volna (Rio Verdegrün), csak azt nem értem, hogy ez miért nem metáll szín, ásványi szinezésű vagy mi akar az lenni (mineraleffekt).

Mármint mi a nem metál?? A Cabrio a linken metál... méghozzá gyöngyházmetál! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Lehet a minerallefekt gyöngyházmetállt jelent?

Nem! A minerallefekt a szín árnyalatára-tónusára utal. Ugye a mineral az ásványt jelent...igazából ez egy nagyon bonyolult, és összetetebb dolog, mint ahogy azt sokan hiszik. Persze, van a metál, meg az akril, és kész...de ez annál sokkal több! Nem is tudom most így hirtelen hogyan magyarázam, de azért megpróbálom: A köznyelv, többek között a Cabriod is gyöngyházfényezés. De csak a köznyelv hívja gyöngyháznak. Igazából az csak gyöngyház hatású fényezés! A bázis festékhez finom gyöngyház-pigmentet adagolnak, valódi kagylókból. 10-70%-ban! Értelem szerűen minnél magasabb a pigment tartalom, annál drágább. A sima metál pedig az amikor a bázis festékbe aluminium szemcsét kevernek. Az „igazi” / különleges gyöngyház (Exclusive line): A valódi gyöngyházfényezés – attól függően, hogyan esik rá a fény - több színben váltakozik, így egyedi, jellegzetes látványt nyújt. Itt Magyarországon csak Flip-Flop fényezésnek hívják!! Pedig a Flip-Flop csak a gyöngyház fényezés egy fajtája!

Lehet hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak gondoltam leírom! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hello! Olvasgattam ezt a topicot és nekem is nagyon megjött a kedvem hogy otthon az autómat fényesítsem. :) Segítene nekem valaki hogyan is kezdjek hozzá?

Ha jól értelmeztem akkor én polírozni és utána waxolni szeretném az autómat.

Tehát milyen dolgokat vegyek ezekhez?? Az ilyen polírkorongokat flexre is rálehet tenni?

Lécci valaki egy útmutatót hogy mit hogyan csináljak. köszi előre. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani nekem egy jó karosszériás szakembert Újpesten vagy a környékén? Sajnos az caravanom egy két helyen csúnyán rozsdásodik a szokásos helyeken.

Köszönöm.

Ez a lakatos Törökbálinton dolgozik, sokan dicsérik: http://karosszerialakatos.org/index.html

Hello! Olvasgattam ezt a topicot és nekem is nagyon megjött a kedvem hogy otthon az autómat fényesítsem. :) Segítene nekem valaki hogyan is kezdjek hozzá?

Ha jól értelmeztem akkor én polírozni és utána waxolni szeretném az autómat.

Tehát milyen dolgokat vegyek ezekhez?? Az ilyen polírkorongokat flexre is rálehet tenni?

Lécci valaki egy útmutatót hogy mit hogyan csináljak. köszi előre. :)

http://ezermester.hu/cikk-5492/Autopolirozas_es_viaszolas

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szaisztok!

Anyukám F Astrájának a műanyag lökhárítóelemei kezdenek kifakulni, és szeretném ezeket szép fényes feketére visszaszínezni. Milyen festékkel próbálkozzak?

Valamint ugyanitt kérdezném, hogy a helyenként előfroduló kb. 1cm méretű rozsdafoltokat miylen eljárással lehetne eltvolítani?

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Szaisztok!

Anyukám F Astrájának a műanyag lökhárítóelemei kezdenek kifakulni, és szeretném ezeket szép fényes feketére visszaszínezni. Milyen festékkel próbálkozzak?

Valamint ugyanitt kérdezném, hogy a helyenként előfroduló kb. 1cm méretű rozsdafoltokat miylen eljárással lehetne eltvolítani?

Köszönöm előre is!

Én a hőlégfúvós módszert alkalmaztam, szépen visszafeketedett a lökös és már kb egy éve tartja is. De mindenképpen szabályozható hőlégfúvóval érdemes csak próbálkozni és előtte ki kell tapasztalni nem látható helyen, hogy mennyi ideig lehet fújkálni mielőtt elolvad a műanyag!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hali! Lenne egy-két kérdésem. Szal van egy króm felületem ami pár helyen már rozsdás és most felszeretném újítani. Úgy gondoltam veszek alapozót meg króm festéket, csak azt nemtudom hogy a króm alá bármilyen alapozó jó csak sima felületet adjon?? meg hogy az előző réteg krómot hagyjam ugy? ne is csiszoljam?

Gondoltam rozsdát lecsiszolom, lerozsdamarózom, lealapozom,lefujom krómmal. ( Tudom nem lesz igazi ######a galvanizálós kinézete)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok olyan kérdésem volna hogy ahol kicsit rozsdásodik a kaszni ott lecsiszolom fémig utána mit lehet rátenni hogy netörjön át újra a rozsda?

olyat halodtam már hogy rozsdagátló alapozó csak kérdés az mennyire jó ,azonkivűl nincsen valami más?

valamint néztem még a neten olyat hogy korrozió gátló aktivátor kétkonponensű anyag ami meg kötés után egyből fényezhető.

http://www.kohazy.hu/?id=termekek&product=body-960-aktivator-1-l&art_id=14540&hj=0&nyelv=hun

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Lökhárítókat szeretném ezüstre lefestetni. Kérdés az lenne hogy az egészet festessem vagy csak a rendszám felső szélének vonaláig? Mert sok astrám láttam hogy a lámpa alatti vékony rész nincs lefesteve ameliyken meg levan annak meg nincs az oldalán műanyag díszcsík. Szerintetek melyik néz ki jobban ha telibe van fényezve a lökhárító vagy ha a felső része nincs? (ezüst az autó) Az oldalán a díszcsíkok azok csavarozva vagy ragasztva vannak? Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lökhárítókat szeretném ezüstre lefestetni. Kérdés az lenne hogy az egészet festessem vagy csak a rendszám felső szélének vonaláig? Mert sok astrám láttam hogy a lámpa alatti vékony rész nincs lefesteve ameliyken meg levan annak meg nincs az oldalán műanyag díszcsík. Szerintetek melyik néz ki jobban ha telibe van fényezve a lökhárító vagy ha a felső része nincs? (ezüst az autó) Az oldalán a díszcsíkok azok csavarozva vagy ragasztva vannak? Köszönöm!

Akárhogy néztem a sajátomat, meg másik szürkéket, szerintem nem fújasd telibe. Sőt! A helyedben nem fújatnám csak a köténylemez részt tehát a rendszám alsó vonaláig... Esetleg lefújni a rendszám feletti részt is, de a lökhárító középső részét feketén hagynám. Hogy miért?

Fehér, bordó, pezsgő színű astrán jól néz ki a körbe vékony csík, mert eléggé kontrasztosan látszik. Zöld, sötétkék, fekete esetén szerintem nem feltűnő meddig van színezve.

A fehér tök jól néz ki tiszta fekete lökössel is... szürke viszont tiszta fekete, vagy full szürkével szerintem csúnya. A vastag fekete csík kissé robosztusabbá teszi, és optikailag jól elhatárolja az elemeket.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_1.6_classic_family_alkalmi_vetel-5920285

Ez szerintem sokkal szebb, mint a vékony csíkos.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_f/opel_astra_f_1.7_dtl_pack_abs_szervo_toloteto-5732785

Valószínűleg azért, mert sokkal kevesebb a fekete, ami a szürkét kiemeli. Ha lefújod az összes feketét, akkor pont azokat a vonalakat tünteted el, amik széppé teszik az autót. Szerintem ez úgy szép, ahogy kitalálták, tehát azzal a körbe fekete csíkkal, és a lökhárítón nagy kontraszttal. A mai modern autók lökhárító, és test formái, kialakításai teljesen mások. Pontosabb illesztések, kisebb hézagok, egybeöntött lökhárítók, és szinte egybeolvadó elemek. Amikor valaki telibe fújja a lökhárítót, akkor azzal eléri, hogy jobban látszanak a technológia hibái, a hézagok egyenetlenségei feltűnőbbek lesznek.

Nem véletlenül van a karosszériában, ajtókban egy mélyedés hosszantian végig az első sárvédőtől a hátsóig. Abba fordították bele a fekete oldalvédő díszcsíkot, ezzel is egységessé téve a lökhárító illesztéseket. Amikor egy telibe fújt lökhárítót látok 2 dolog jut róla eszembe. Vagy törött volt, és a festő lusta volt maszkolni, vagy próbálkoznak a régiből újat kialakítani... Mivel a felső fekete csík a lökösön külön egységet képez, így szerintem giccses lesz tőle, elveszti azt a szerepét, amire tervezték, és felesleges törést tesz bele. Ha mondjuk a felső részét egybe tudod dolgozni, tehát eltűnik a lökhárító felső csík, és a középső résszel egységet képez, akkor lehet szép. A GSI lökös nem véletlenül mutat jól az autón. Ha mégsem tünteted el a felső fekete csíkot, de lefújod, akkor meg ismét a karosszéria többi részétől elüt. Akkor már nem venném le az ajtókról a fekete dísz csíkot, hanem szépen egybefújnám, mert akkor az egysége megmarad mégis, hiszen körbe veszi az autót, és mégis kicsit dizájnosabbá teszi.

A régebbi BMW, és egyéb felső kategóriás autók is sokáig díszcsíkkal voltak gyártva, és nem rontotta az autó dizájnját. Manapság lett divat anélkül autót gyártani, mert állítólag sokkal szebb tőle az egységesnek tűnő jármű. Számomra viszont inkább műanyagautós kinézetűvé váltak az autók, és már a batár terepjárók sem erőt, tartósságot, hanem inkább egyfajta eldobható árut jelképeznek, aminél úgy is lesz szebb forma, ahol lehet, hogy ismét vissza kerül rá a díszcsík...

Ez a személyes véleményem, de Te úgy is azt teszed, és úgy, ahogy neked tetszik, hiszen nem nekem kell, hogy az autód megfeleljen.

Személy szerint optikailag kicsit a kerekekkel variálnék, meg a hasmagassággal. kb 35mm ültetéssel egész jól nézne ki szerintem. Egy szép alufelni sokkal többet dob az autón még fényezetlen lökössel is, mint a teli szürke fényezés. Az alsó rész fényezésével, és egy pár gyári ködlámpával sokkal jobban mutat az autó szerintem. Ha megnéznéd az autómról készített fotókat, látnád, hogy szemből tulajdonképpen alacsonyabbnak tűnik, a középső rész feketesége miatt sokkal szélesebbnek optikailag, hiszen a keresztbe csíkos ruha szélesít egy nőt is, míg a magasságában csíkos megnyújtja az alacsony nőket. Nekem 2 szürke kombim volt egyszerre. Az egyik full fekete lökössel, a másik az alsó harmadban lefújttal. Az alsó haradon fújt autóm sokkal szélesebbnek tűnt, mint a full fekete lökhárítós. Később egy baleset miatt kapott hátul egy piros ajtót, amin volt egy fekete díszműanyag. Nah onnantól eltolódott az autó aránya. Szélesebbnek tűnt, és laposabbnak. A csomagtérajtó kisebbnek tűnt, mint a díszítés nélküli szürke. Optikai tuning...

Ha az autón nincsen oldalvédő díszcsík, az rövidebbé teszi az autót. Tulajdonképpen kicsikocsi effektus lesz... Az a fekete csík megtudja nyújtani, és kicsit laposabbá tenni, mint amilyen.

Egy VagonR sokkal magasabbnak tűnik csík nélkül, mint egy csíkos.

Nem véletlenül néz ki jobban a fekete műanyaggal egy fehér, sárga gsi, mint anélkül... A lámpákkal együtt megszélesíti, alacsonyabbá teszi az autó felépítését, a lámpák alacsonyabbnak, és szélesebbnek tűnnek. Elől szintén a elvékonyítják az egybedolgozott lökhárítóval, ami tulajdonképpen 2 részre tagolódik +spoiler.

Az embléma nélküli hűtőrács szintén szélesebbé teszi a rácsot, és vékonyabbnak tűnik. A szélesnek tűnő rács miatt kisebb, keskenyebb lámpák, amit a lökhárító nagysága is keskenyít.

Szerintem az optikai tuning akkor jó, ha az eredeti vonalak hibáit eltűntetve ki tudjuk emelni az autó szépségét, és bizonyos egységeknél minimális csalásokkal el tudjuk érni a harmoniát.

Bocs a hosszú elemzésért... :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen! Ezt szépen leírtad és meg is győztél :D Lesz bele gyári ködlámpa és egyenlőre marad így :) Márt csak kicsit ültetni kéne mint te is írtad (én is 35mm-re gondoltam) és 16 felniket 195 vagy 205-ös gumikkal csak nem tudom mekkora max ami befér alá, de erre még nem kaptam választ a "futómű" fórumon.

Link to comment
Megosztás:

Heló!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy az autó forgalmijában beírt színtől mennyire lehet eltérni,vagy melyik rendeletben van ez leírva.

Illetve tud-e vki vmit arról, h mennyire tartósak a manapság kapható fóliák (3d carbon, stb.)

Köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Heló!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy az autó forgalmijában beírt színtől mennyire lehet eltérni,vagy melyik rendeletben van ez leírva.

Illetve tud-e vki vmit arról, h mennyire tartósak a manapság kapható fóliák (3d carbon, stb.)

Köszi a választ.

Hát csak úgy józan paraszti ésszel ha be van írva hogy piros akkor legyen a kocsi is piros..aztán hogy milyen piros szerintem tökmindegy, nem hiszem hogy bárki nézi a plakettet a zárhídon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.