Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Az enyém épp tegnap lett kész leljes lakatolás, teljes fényezés metál bordóra + a teteje mattfekete.

Darabokban van még ugyan, a szétszedést és az összerakást magam csinálom a fújás megállt 70e-be (és nem fojt meg sehol, nem narancsos) , az anyag megállt 60e-ben + a két új lökős 35-ben a lakatolást megcsinálta fater a teljes alvázvédelmet megcsináltam én.

Ha ezt mind összeszámoljuk kb 170e van! Egy két elfogult emberke (nem akarok megbántani senkit) 200 ezer alatt szóba sem áll velem és nem biztos hogy szebb munkát végez mint aki egy elemet 6000 Ft-ért csinál! Van sok kis maszek aki 5-6e-ért fújja és lehet hogy jobb munkát végez mint aki 15-16 csinálja. Az én tanácsom gondolja meg mindenki hol fújatja le a kocsiját! Ezért azt mondom hogy nézzen mindenki alaposan körül aki fel akarja újjítani az autóját! :D

Örülünk, hogy sikerült ilyen olcsón kihozni! Sok balesetmentes közlekedést kívánunk hozzá! :)

Rakhatnál fel képeket a melóról, és a végeredményről! :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem 25-30ban vállalta a jó munkás ember a jobb hátsó sárvédőív és tankbetöltő nyílás cseréjét + csomitér ajtón 4 rozsdafolt + bal küszöb végének kijavítását. A javítóíveket én vettem, de a festék és a bontás-összerakás már benne van az árban.

Így szerintem egész jó ár, mert valami olívzöld metál fényezése van a taligámnak.

Elméletileg péntekre készen is lesz.

Szerk.:Ja és a hátsó sárvédő ívjeit is meg kell szabni egy kicsit, hogy beférjen a kerék... :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem 25-30ban vállalta a jó munkás ember a jobb hátsó sárvédőív és tankbetöltő nyílás cseréjét + csomitér ajtón 4 rozsdafolt + bal küszöb végének kijavítását. A javítóíveket én vettem, de a festék és a bontás-összerakás már benne van az árban.

Így szerintem egész jó ár, mert valami olívzöld metál fényezése van a taligámnak.

Elméletileg péntekre készen is lesz.

Szerk.:Ja és a hátsó sárvédő ívjeit is meg kell szabni egy kicsit, hogy beférjen a kerék... :D

Az nagyon jó ár . Mert aki már csinált illetve látott ilyet hogyan csinálják annak van fogalma , hogy milyen munka az ilyen mire készen van meg nem beszélve az anyag árakról . Pl nálunk a metál 20-30 000 ig van az ára függ a színtől meg persze a járulékos költségek is vannak sok 100-200 Ft -ok .Úgy hogy nagyon jó az ár . :D

Link to comment
Megosztás:

Az nagyon jó ár . Mert aki már csinált illetve látott ilyet hogyan csinálják annak van fogalma , hogy milyen munka az ilyen mire készen van meg nem beszélve az anyag árakról . Pl nálunk a metál 20-30 000 ig van az ára függ a színtől meg persze a járulékos költségek is vannak sok 100-200 Ft -ok .Úgy hogy nagyon jó az ár . :D

Kedvezményes árat állapított meg a munkásember! :D

Link to comment
Megosztás:

Ma elhoztam a kocsit. A srác nagyon szép munkát csinált. Igaz, hogy egy picit eltér a szín. De csak a szakavatott szem veszi észre. Engem nem zavar.

Összesen 20-at kért a munkáért. Én 25-öt adtam oda. Így majdnem 30 lett a vége, mert a tankolónyílás javítóelemet és a sárvédő ívet én vettem.

Ősszel vihetem vissza, mert a hátsó rugóknál a nyúlvány kezd rozsdázni. Akkor majd megcsinálja, és meg lesz ejtve egyszerre az alvázvédelem is.

:D

Link to comment
Megosztás:

Nem látok!!!! Nem látok!!!! Megvakultam!! :) B)

Ma elhoztam a kocsit. A srác nagyon szép munkát csinált. Igaz, hogy egy picit eltér a szín. De csak a szakavatott szem veszi észre. Engem nem zavar.

Összesen 20-at kért a munkáért. Én 25-öt adtam oda. Így majdnem 30 lett a vége, mert a tankolónyílás javítóelemet és a sárvédő ívet én vettem.

Ősszel vihetem vissza, mert a hátsó rugóknál a nyúlvány kezd rozsdázni. Akkor majd megcsinálja, és meg lesz ejtve egyszerre az alvázvédelem is.

:D

Kép Kép Kép Kép Kép........ :D

Link to comment
Megosztás:

Fazekas? B) Nem inkább Farkas Csaba?? :D

Lófarkas. :D Szőke hosszú hajú.(most már tudod ki az?)

Amúgy a franc tudja, mintha ez a név lett volna valamelyik gépükön. :D

Nem egy ritmusban melóztunk, mert ők ugye igazodtak a 2 műszakhoz, mi meg az 1-hez. :D

Na meg, amikor a gélt csiszolták a fene ment oda port szívni. :)

Link to comment
Megosztás:

Lófarkas. B) Szőke hosszú hajú.(most már tudod ki az?)

Amúgy a franc tudja, mintha ez a név lett volna valamelyik gépükön. :D

Nem egy ritmusban melóztunk, mert ők ugye igazodtak a 2 műszakhoz, mi meg az 1-hez. :)

Na meg, amikor a gélt csiszolták a fene ment oda port szívni. :D

Hogyne tudnám!! 2 évig voltunk kollégák, én a logisztikára kerültem, ő maradt fényező....Amúgy a legjobb fényező akit valaha is ismertem! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.