Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Jó volt ma látni újra egy klubtársat. integetem is, csak későn kapcsoltam :D és lehet hogy nem láttad.....

Bezony :P

Alex, te mennyiért festesz bal-jobb oldalt a sárvédőíveket? (tank ajtó lemeze is cserélve lesz)

Csak érdekelne hogy mennyire számítsak. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Alex, te mennyiért festesz bal-jobb oldalt a sárvédőíveket? (tank ajtó lemeze is cserélve lesz)

Csak érdekelne hogy mennyire számítsak. ^_^

Sok mindentől függ! Például attól, hogy akril vagy metál, vagy milyen lakatos csinálja?....mennyit kell rajt melózni. :P Ha akril akkor 30-40-ből megvan. Ha metál, akkor bizony üti az 50ezret. :D Látatlanul, persze csak sac/kb összegek....

Link to comment
Megosztás:

Sok mindentől függ! Például attól, hogy akril vagy metál, vagy milyen lakatos csinálja?....mennyit kell rajt melózni. ^_^ Ha akril akkor 30-40-ből megvan. Ha metál, akkor bizony üti az 50ezret. :D Látatlanul, persze csak sac/kb összegek....

Nem metál.

Hirtelen ezt találtam, fater szerint szépen megcsinálta.

http://pics.coldline.hu/pics/56291-20100701-b5uc8Q.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem metál.

Hirtelen ezt találtam, fater szerint szépen megcsinálta.

http://pics.coldline.hu/pics/56291-20100701-b5uc8Q.jpg

kívül nem minden, megnézted hogy belül szépen el van e dolgozva? mármint kifújva esetleg rücsivel, vagy hasonló jól záró pasztával? Tud kellemetlen meglepetéseket okozni, ha megjelenik a csomagtérben a por. Én mindig ellenőriztem a szakikat mikor ívcserék voltak.

Link to comment
Megosztás:

Jó volt ma látni újra egy klubtársat. integetem is, csak későn kapcsoltam :D és lehet hogy nem láttad.....

Nem gond. ^_^ Én ott inkább a visszaszámlálóra figyelek. Drága az a lámpa, ha nem figyel valaki. :P ;)

Szépen csillogott a géped. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem metál.

Hirtelen ezt találtam, fater szerint szépen megcsinálta.

http://pics.coldline.hu/pics/56291-20100701-b5uc8Q.jpg

így kép alapján nem rossz! Látszik hogy Faterod szakmája a kasznizás.....

kívül nem minden, megnézted hogy belül szépen el van e dolgozva? mármint kifújva esetleg rücsivel, vagy hasonló jól záró pasztával? Tud kellemetlen meglepetéseket okozni, ha megjelenik a csomagtérben a por. Én mindig ellenőriztem a szakikat mikor ívcserék voltak.

Egyetértek :D !

Nem gond. ^_^ Én ott inkább a visszaszámlálóra figyelek. Drága az a lámpa, ha nem figyel valaki. ;) ;)

Szépen csillogott a géped. :D

Köszi :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

A hátsó ajtón az üvegnél lévő gumit ami nem engedné be a vizet és a port. Az ragasztva van? Hogyan tudom leszedni?

Mert festeni kell az ajtót is.

24-25-ikén megy a festőhöz. Kb 45e-be kerül majd a két hátsóív és az ajtó.

Akkor lehet nekem hinni? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A hátsó ajtón az üvegnél lévő gumit ami nem engedné be a vizet és a port. Az ragasztva van? Hogyan tudom leszedni?

Mert festeni kell az ajtót is.

24-25-ikén megy a festőhöz. Kb 45e-be kerül majd a két hátsóív és az ajtó.

Én azért szugerálom : fényező, fényezés :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaaaaaaaaaa te ku*va élet. Most eset le!!! Áááá én ezért már annyiszor szóltam, hogy már lassan észre se veszem. Hányszor kérdeznek meg hogy mennyiért festek négyzetméter áron............. Fel tudnám őket rúgni :D

:rolleyes: <_< -_-

Ezt tőlem szokták kérdezni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.