Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogy jön le az ajtókárpit ?

Látok két csavart, középen, de még mi fogja ?

Két csavar középen, 3 vagy 4 csavar alul (attól függően, hogy 3 ajtós a kocsi vagy limuzin kivitel), egy csavar az elektromos ablakemelő helyén (nekem ott vak dugó van, mert kézi a tekerő, és egy laposfejű csavarhúzóval simán ki lehet pattintani, de szerintem ha elektromos az ablakod, akkor is így kell kipattintani a kapcsolót). Azt hiszem ennyi, ja és ez az első ajtó kárpítja. Ha kint vannak a csavarok, akkor határozott mozdulattal kell letépni a kárpítot, mert még kb. 12 műanyag szegecs is fogja. És még hogy egy kicsit részletesebb legyek, a külső visszapillantó belső burkolatát (fekete 3szög) amiben a magas hanszóró van, azt is ki kell szedni, azt csak 2 patent fogja.

Jó munkát!

Link to comment
Megosztás:

Ez csúnya meló lehet, főleg visszarakni... pedig nekem is meg kéne csinálnom, nem szól a vezetőoldali hangszóróm.

Egyáltalán nem vészes! Első leszedésnél egy kicsit pancserkodtam vele, de akkor sem tartott tovább a le és a felrakás összesen 5-10 percnél, és a legszebb a dologban hogy magad csinálod és szinte lehetetlen elrontani!

(akinek kézi az ablakemelő, annak még azt is ki kell tudni szedni, ami egy kicsit "furfangos" :twisted: )

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az infokat lehet ma nekiugrom és bevizsgálom az ajtót.

Arról nem is beszélve,hogy a jobb oldali ablak csak addig mozog míg nyomom a gombot fel vagy le. (Bal oldalinál ha szeretném felhúzni az ablakot elég 2sec-ig nyomni és magától elindul az ablak felfelé)

Jobb oldallal ezt nem teszi meg :? (Már így vettem a vasat) ez természetes vagy vmi bibi van a vezérlő elektronikával?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm az infokat lehet ma nekiugrom és bevizsgálom az ajtót.

Arról nem is beszélve,hogy a jobb oldali ablak csak addig mozog míg nyomom a gombot fel vagy le. (Bal oldalinál ha szeretném felhúzni az ablakot elég 2sec-ig nyomni és magától elindul az ablak felfelé)

Jobb oldallal ezt nem teszi meg :? (Már így vettem a vasat) ez természetes vagy vmi bibi van a vezérlő elektronikával?

Péterem, ha visszaolvasol 1 oldalt pont erről irogattam ;)

Link to comment
Megosztás:

Redi köfönöm a helyreigazítást valóban kérdésemre megtaláltam a válszt , véve az erőfeszítést és picit visszaolvasva. :oops:

Akkor következő kérdés ;) Kinek van ilyen utasoldali tanítható ablakemelő elektronikája eladó? Esetleg tudok helyette adni rendkívűl szimpatikus amíg nyomod addig megy ablakemelő elektronikát. :lol:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Annyiból programozható hogy mikor az aksi sarut rárakod akkor elösször felhúzod teljesen kattanásig , majd le teljesen kattanásig és utánna "tudni fogja" a 2 végpontot. Míg az utas oldali az nem tanítható ezért csak akkor mozog amikor nyomod a gombot és csak addig ameddig nyomod.

Nekem a másik jön be jobban én amolyan autómatizált csóka vagyok. ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán nem vészes! Első leszedésnél egy kicsit pancserkodtam vele, de akkor sem tartott tovább a le és a felrakás összesen 5-10 percnél, és a legszebb a dologban hogy magad csinálod és szinte lehetetlen elrontani!

Legalábbis, ha 1-2 eltört patent nem számít elrontásnak. ;) Nem sűrűn fordul elő, de megesik, így nemárt 1-2-t tartaléba venni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.