Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

segitsetek!!!!!! Elhagytam a 99 es 16 os 16 szelepes asztrám kulcsát! A nagyobbik baj hogy immos és nem tudom ujra életre kelteni. Nem tudom mennyibe kerülne ez szervizbe de 100 körül rijogatnak! annyim meg nincs! bassza a szegénység a nyomoruságot , de az autommal dolgozok!

szoval ha tudtok valami okost .......

elörre is köszönöm! foci

Link to comment
Megosztás:

segitsetek!!!!!! Elhagytam a 99 es 16 os 16 szelepes asztrám kulcsát! A nagyobbik baj hogy immos és nem tudom ujra életre kelteni. Nem tudom mennyibe kerülne ez szervizbe de 100 körül rijogatnak! annyim meg nincs! bassza a szegénység a nyomoruságot , de az autommal dolgozok!

szoval ha tudtok valami okost .......

elörre is köszönöm! foci

És a pótkulcs?

Link to comment
Megosztás:

Megnézed az ablakemelő adatlapján hogy mennyi áramot vesz fel max, és ahhoz kell méretezni.

10A-ig lehet 0,75, utána 1 :D Biztosítékot is az alapján kell választani.

Hááát,a gyári úgy vágta ki a 10A-es biztit egy nap után,hogy öröm volt nézni.

Szerintem 1-es vezeték kell neki minimum.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy, központi zár van az autoban és csak kulcsal tudom zárni. Van távirányitó hozzá de nem akar müködni. Vettem a távirányitóba elemet de így sem müködik. Hol keressem a próblémát? Előre is köszönöm szépen. Remélem valaki tud segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy, központi zár van az autoban és csak kulcsal tudom zárni. Van távirányitó hozzá de nem akar müködni. Vettem a távirányitóba elemet de így sem müködik. Hol keressem a próblémát? Előre is köszönöm szépen. Remélem valaki tud segíteni.

működött korábban nálad?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Még mindig ablakemelő téma....

Hogy lehet megoldani, hogy a vezető oldalról is lehessen kapcsolni az utasoldali ablakokat?

Minden faxán müködik, fel/le, ablakemlő modullal csak ez valahogy nem akarodzik összejönni, már eldurrantottam vagy 5 biztosítékod.

Esetleg ha valakinek van kapcs. rajza spal ablakemelőhöz azt jól jönne. A dobozában érdekes módón csak annyi volt, hogy hogyan kell mechanikusan berakni

, de hogy hogyan kell bekötni arra egy árva rajzot sem mellékeltek!

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.