Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

okay

na szal csak annyit akartam ezzel mondani, ha ráérsz annyira hogy berakod a foglalatba a ledeket, akkor előtte egy 2 perces csiszolási hadjáratot kövess el ledenként:)

Ha addig eljutok hogy a ledek bekerüljenek akkor csakis csiszolva :D itt a probléma az hogy addig is el kell érni :lol: A csomagtartó lámpa izzója már fekete, és kb annyi fényt ad hogy sötétben megtaláljam merre van maga a lámpa. A kesztyűtartóban pedig ott lötyög lassan 2 hete az izzó is, csak az a 40 másodperc kéne amíg kipattintom, meg elsétálok a kesztyűtartóig meg vissza. (viszont ha előveszem a csomitartóban a zseblámpát akkor nem kell előre menni, és így tolódik szépen hétről hétre :lol: )

Link to comment
Megosztás:

na ez az nagy luxus :lol:

amig itt irogatnál ki is cserélted volna :lol: én néztem már két fórumos írka közt olajszintet :lol:

Persze de beteg is vagyok, lusta is vagyok, meg a harmadik emeleten is vagyok, meg az eső is esik :D Így alsógatyában hajnali kettőkor, esőbe nem szaladok le izzót cserélni, még ha lázas vagyok se ;) :D de megígérem legközelebb amikor a zseblámpáért nyúlok leteszem, és megyek a kesztyűtartóhoz ;)

Jut eszembe még a zseblámpa is ledes... B.ssza meg már télleg csak a műszeregységem nem ledes ebben a világban?:lol: A ledek izzó helyére rakásánál milyen foglalatra gondoltál? vagy csak simába beforrintani az érintkezőkhöz?

Link to comment
Megosztás:

Persze de beteg is vagyok, lusta is vagyok, meg a harmadik emeleten is vagyok, meg az eső is esik :lol: Így alsógatyában hajnali kettőkor, esőbe nem szaladok le izzót cserélni, még ha lázas vagyok se :lol: :D de megígérem legközelebb amikor a zseblámpáért nyúlok leteszem, és megyek a kesztyűtartóhoz :lol:

egy gondot letudnál :D

de am én is igy vok vele ránézek sokszor a munkára... áhh majd holnap ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

egy gondot letudnál :D

de am én is igy vok vele ránézek sokszor a munkára... áhh majd holnap :lol: :lol:

Persze, amit ma megtehetsz, halaszd holnap utánra és lesz két szabadnapod.

"Jut eszembe még a zseblámpa is ledes... B.ssza meg már télleg csak a műszeregységem nem ledes ebben a világban?biggrin.gif A ledek izzó helyére rakásánál milyen foglalatra gondoltál? vagy csak simába beforrintani az érintkezőkhöz? " ezt hozzácsptam az előzőhöz csak mire elküldtem már írtál :lol:

Link to comment
Megosztás:

az eredeti izzók is foglaltostul vannak

bótba vehetsz olyantot, aztán abba fabricióne die leden azt próba szerencse alapon megtalálod meik hol +-

:D

Jah valami ilyesmire gondoltam. De ennyi erővel kiveszem a mostani izzókat, letöröm a búrát és beleforrasztok ledet :lol:

Már csak led hiányzik hozzá meg én hogy forrasszam, amúgy minden megvan:D

Link to comment
Megosztás:

Ez a betekerős dolog érdekel :D Hogy alkottad sajátkezüleg? Engedelmeddel lehet hogy lemásolnám a technology-t :lol: :D Tök jó hogy lövésem sincs mit akarok pontosan csak nézelődök aztán valami lesz belőle :lol:

Nem bonyolult az egész. Kiveszed a négy zöld foglalatos izzót, kipattintod az érintkezőlapkákat, így kijön izzóstul a bele. Az izzó tövében kicsíped a vezetékszálakat. A foglalat aljába fúrsz 2db 1mm-es vagy 1,5mm-es lyukat. Belehelyezed a ledeket, hogy a lábai a két lyukon jöjjön ki. Elhajtod a lábait, hogy ne essen ki. Közben vissza rakhatod a foglalatonként két érintkezőlapkákat. Ha 5mm-es ledet használsz, kicsit nehézkes lesz, de belemegy. Aztán az egyik lábra forrasztasz egy ellenállatot (én 1000ohm-ossal dolgoztam), az ellenállás másik lábát valamelyik érintkezőlapkának vezetékére. A másik érintkezőlapka vezetékszálát meg direktbe összeforrasztod a led másik lábával. Ezt kell eljátszani mind a néggyel. Aztán visszarakod őket, csinálsz egy tesztet, hogy melyik világít melyik nem. Amelyik nem világít, azt kiszeded és berakod fordítva, 180 fokkal elforgatva, mivel a led érzékeny a polaritásra. Asszem ennyi.

Ilyen ledeket használtam, ebből is a kéket és rendelni is lehet tőlük, amúgy győri a srác. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a betekerős dolog érdekel :D Hogy alkottad sajátkezüleg? Engedelmeddel lehet hogy lemásolnám a technology-t :lol: ;) Tök jó hogy lövésem sincs mit akarok pontosan csak nézelődök aztán valami lesz belőle :lol:

Itt vannak képekben, amiről a kolegák beszélnek! :lol: Led beépítése a izzó foglalatba! ;) Ez a tesztverzió, mert a véglegeseket már beépítettem! :D

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2325_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2327_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2328_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2330_www...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Itt vannak képekben, amiről a kolegák beszélnek! :D Led beépítése a izzó foglalatba! :lol: Ez a tesztverzió, mert a véglegeseket már beépítettem! :lol:

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2325_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2327_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2328_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090208/DSCF2330_www...ltoltes.hu_.jpg

Ez tök jó, nem lóg ki hátul az elenállás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

43 Primary ignition (distributor systems) High voltage

Eme hibakód jön elő a corsán,főleg nagy tempóról való motorfékes lassulásnál.

a gyújtás körül van valami,mert alapjáraton is néha belebüfög,de nem vészes.

Tegnap cseréltem gyújtótrafót(DIS),simább lett a járása,de a hiba előjött megint.

Két gondolat vetődött fel bennem.

-lehet nem is a trafó a rossz,hanem valamelyik gyújtókábel szar.

-94-es X14XE corsa,elvileg Corsa-B 1.4i X14XE 1994-1996 GM-Multec S

tehát a 43 az Primary ignition (distributor systems) High voltage

ha viszont a másikat nézem: Bosch 43 Linear EGR system (XEV systems) Faulty

amit ugye nemrégen zártam le és érdekes módon csak motorféknél jön elő a hiba.

Link to comment
Megosztás:

43 Primary ignition (distributor systems) High voltage

Eme hibakód jön elő a corsán,főleg nagy tempóról való motorfékes lassulásnál.

a gyújtás körül van valami,mert alapjáraton is néha belebüfög,de nem vészes.

Tegnap cseréltem gyújtótrafót(DIS),simább lett a járása,de a hiba előjött megint.

Két gondolat vetődött fel bennem.

-lehet nem is a trafó a rossz,hanem valamelyik gyújtókábel szar.

-94-es X14XE corsa,elvileg Corsa-B 1.4i X14XE 1994-1996 GM-Multec S

tehát a 43 az Primary ignition (distributor systems) High voltage

ha viszont a másikat nézem: Bosch 43 Linear EGR system (XEV systems) Faulty

amit ugye nemrégen zártam le és érdekes módon csak motorféknél jön elő a hiba.

Sztem is az utóbbi a valószínűbb.

Egyre jobbak az avatarjaid :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem is az utóbbi a valószínűbb.

Egyre jobbak az avatarjaid :lol:

Most akkor milyen motorvezérlő van benne? :D

Annyit azért megcsinálok,hogy kimérem a gyújtáskábeleket majd normális műszerrel,de hogy az AGR miért pofázik...elvileg nem lehet gondja,mert ez 94 eleji gép.

Link to comment
Megosztás:

Most akkor milyen motorvezérlő van benne? :D

Annyit azért megcsinálok,hogy kimérem a gyújtáskábeleket majd normális műszerrel,de hogy az AGR miért pofázik...elvileg nem lehet gondja,mert ez 94 eleji gép.

Multec. Ne a Bosch kódokat nézd :lol:

DIS csatlakozónál, vagy valahol a kábelkötegben lehet még kontakthiba... szar vezeték... meg van még egy motortéri átvezető csati is.

Link to comment
Megosztás:

Jól néznek ki ezek a ledesített óracsoportok, csak egy vele a bajom...azaz kettő...idöm sincs rá, meg nem is értek ilyenhez nagyon...nem az én asztalom :lol:

Nah agyalok nagyon hogy megvegyem-e én is a clear-piros lámpákat....csak ott van az hogy csillag garázs...és féltem igy is, nem hogy ugy ha kitűnik a többi közül :D Lehet inkább a ránc felvarrott lámpát, vagy a GSI lámpát választom...csak az meg ritka :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jól néznek ki ezek a ledesített óracsoportok, csak egy vele a bajom...azaz kettő...idöm sincs rá, meg nem is értek ilyenhez nagyon...nem az én asztalom :lol:

Nah agyalok nagyon hogy megvegyem-e én is a clear-piros lámpákat....csak ott van az hogy csillag garázs...és féltem igy is, nem hogy ugy ha kitűnik a többi közül :D Lehet inkább a ránc felvarrott lámpát, vagy a GSI lámpát választom...csak az meg ritka :lol:

Ha így gondolkodsz és nem vagy biztos a dolgodban, akkor élőben fehér Astrán ne nézz meg clear-piros kristályt, mert utána csak azt fogod akarni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Multec. Ne a Bosch kódokat nézd :D

DIS csatlakozónál, vagy valahol a kábelkötegben lehet még kontakthiba... szar vezeték... meg van még egy motortéri átvezető csati is.

Kösz Gabi!

Az a vicc,hogy csak 5.ben jön elő a hiba,városban nem tudom produkálni és igazából semmit nem veszek észre belőle.

Az biztos,hogy a gyújtásnál nincs valami rendben,mert alapjáraton is bele-bele büffent és ingadozik picit,bár nem vészes.

Első körben holnap kimérem majd a kábeleket.

Mennyinek is kell lennie? 3-20kOhm között?

Link to comment
Megosztás:

Első körben holnap kimérem majd a kábeleket.

Mennyinek is kell lennie? 3-20kOhm között?

2-10K inkább. Meg nézd meg, nincs-e kirepedezve a szigetelése (hajtogasd meg kicsit óvatosan, úgy látszik).

De a hibakód nem onnan jön, ugyanis az ecu csak az alacsonyfesz vezérlésig látja a dolgokat, tehát valszeg

van egy kontakthibád az ecutól a DIS-ig valahol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.