Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Központizárnak van külön biztosítékja?

Menetközben kattant egyet,mint amikor lezárom a kocsit és azóta nem múködik a központizár,de még az elektromos ablakemelő sem.

Biztitáblán összeset átnéztem,ott minden rendben,tehát valami spéci helyen kell lennie.

Aki tudja mondja már meg,hogy hol keressem!

Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Központizárnak van külön biztosítékja?

Menetközben kattant egyet,mint amikor lezárom a kocsit és azóta nem múködik a központizár,de még az elektromos ablakemelő sem.

Biztitáblán összeset átnéztem,ott minden rendben,tehát valami spéci helyen kell lennie.

Aki tudja mondja már meg,hogy hol keressem!

Előre is köszönöm a segítséget!

KL15ös biztit ellenőrizd újra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sürgősen keresek 99'évjáratú f astrámba jobb oldali ablaktörlő (bajusz) kapcsolót, ha valakinek van esetleg és eladná Bp-en elmegyek bárhova érte!

Kérnék egy csörgetést: Béres Péter 06/harminc/6470983

Menj be a legelső bontóba, kb. 1500 forint.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok! 92-es c14se motoros astra f-em van.hengerenkénti injektoros! az a problémám van már 2 hete hogy vagy be se indul vagy 2-3 perc után leáll! és utána nem indul majd csak 2-3 ora elteltével! kicseréltem a fötengely végén lévő jeladót kicseréltem a trafót is! amikor nem indul nincs szikra sem! a trafó alatt van egy kis lapos elektronika is annak lehet e köze hozzá?vagy egyéb gond lehet?tudtok nekem segiteni valamibe? köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.