Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

ti szoktatok nézni a tolató lámpával? az nem azévala hogy mások lássák hogy tolatok? ha má naon nézni kell a seggét a féklámpa tükröződése inkább szokott segíteni........nekem

Szoktam nézni mert van hogy sötét helyen parkolok a kocsibeálló is viszonylag hosszú és nincs kivilágítva de tiszta búrában a 2X21Watt azért elég sok fényt ad.

Link to comment
Megosztás:

ti szoktatok nézni a tolató lámpával? az nem azévala hogy mások lássák hogy tolatok? ha má naon nézni kell a seggét a féklámpa tükröződése inkább szokott segíteni........nekem

Jó az a tolatólámpa, mert sokszor van úgy nekem is, hogy kivilágítatlan helyen kell tolatnom, többek között otthon sincs kivilágítva a garázsig az udvar. De mostanában már én is inkább a fékkel szoktam játszani + még a ködzárófényt is felkapcsolom. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! Van egy lengyel astrám, a gyújtáskapcsolója olyan, hogy egyes állásban(I) elveszi a kimenő feszkót 0 ba és kulcs kivételekor viszont feszültség van rajta. Ezt mért csinálja. Rádiót szeretnék I állásra kötni, hogy kapjon feszkót.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek! Van egy lengyel astrám, a gyújtáskapcsolója olyan, hogy egyes állásban(I) elveszi a kimenő feszkót 0 ba és kulcs kivételekor viszont feszültség van rajta. Ezt mért csinálja. Rádiót szeretnék I állásra kötni, hogy kapjon feszkót.

Az egyes állás az amikor a kormányzár már ki van nyitva, de gyujtás még nincs?

Link to comment
Megosztás:

Igen. Valmi ok miatt fordítottan működik. Kulcs kivételekor feszkó van, I-ben pedig nincs. Vegyek bele másik betétet?

Nem hiszem hogy a betéttel van baj az csak a zár végülis. Van rászerelve maga az elektromos rész inkább ott lehet a bibi. De igazából sohase néztem meg hogy nekem hogyan van.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_11_2_y28v0dskp2.jpg

Nekem a fekete fehér szikszalaggal betekert szálon csak gyujtáson van áram.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor Zotya arról dobjál fel egy képet légy szíves, hogy mi a tököm kattog a kilométer órában és mit csináljak vele. :) Köszi! :)

Babráltam nem rég az óraegységgel, kiszedtem, visszaraktam. Rosszul. Kattogott a spirál, nem kellett bontanom semmit, csupán a tűzfalnál kijövő spirált addig igazgattam, amíg nem volt benne feszültség. Próbáld ki, hátha.

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Abból nem lehet valami gond? Nem e bekavarodik valami?

ha egyformák, akkor nagy csoda nem lehet belőle. Más csatisat is csak azért sz.r beletenni, mert nem egyszerű forrasztani a fóliát, de olyat is csináltam már. Cseréld ki és akkor egyértelmű lesz, hogy a jeladóval van -e baja.
Link to comment
Megosztás:

A téma még mindig a ledesítés. Kompletten akarom cserélni a teljes belteret, műszeregység, BC, fűtéskonzol, utastérvilágítás és ha már benne vagyok és félig kiégett, a rendszámtábla világítást is megcsinálnám az alábbi izzókkal. Kérdés a következő: elég egy szimpla csere, vagy más átalakítás is szükségeltetik?

Őket néztem ki:

http://www.ebay.co.uk/itm/10X-T5-286-LED-Wedge-Speedo-Dashboard-Dash-Side-Light-Sidelight-Bulb-White-NEW-/300903012792?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item460f3799b8

http://www.ebay.co.uk/itm/10X-T5-Car-Gauge-LED-Speedo-Dashboard-Dash-Wedge-Side-Light-Bulb-Lamp-White-12V-/350757872114?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item51aacc61f2

http://www.ebay.co.uk/itm/10-X-White-Dome-6-SMD-LED-Car-Interior-Bulb-Light-39mm-/181166507026

http://www.ebay.co.uk/itm/2x-50501210-SMD-COOL-White-Canbus-Festoon-Interior-Car-6-LED-Dome-Light-Bulb-/350867428672

ha nem szalagozol, foltos lesz. Gyári helyekről egyszerűen nem lehet teljesen foltmentesre ledesíteni.
Link to comment
Megosztás:

ha nem szalagozol, foltos lesz. Gyári helyekről egyszerűen nem lehet teljesen foltmentesre ledesíteni.

3db led a gyári helyen. De amúgy nem tetszik, elég gyenge fényt ad, majd vmikor átvariálom. Most viszont mert éppen esik az eső és az üregvédelmet nem tudom megcsinálni beledezem a rádiót. :D

1235936-20131103-avm0RU.jpg

Link to comment
Megosztás:

3db led a gyári helyen. De amúgy nem tetszik, elég gyenge fényt ad, majd vmikor átvariálom. Most viszont mert éppen esik az eső és az üregvédelmet nem tudom megcsinálni beledezem a rádiót. :D

1235936-20131103-avm0RU.jpg

én fehéret tervezek betenni. ha ez ennyire "gyenge" ahogyan a kép mutatja, akkor elégedett leszek.

Link to comment
Megosztás:

Úgy nézzki a jeladó volt a gond, a próba úton nem tette ki a hibát, de viszont most ismét azt csinálja hogy ha benyomom a kuplung akkor 1200 és 1500közt játszik az alapjárat, de ezt már rég óta csinálja, a másik órával viszont leeset a fordulat 500 ig kuplung benyomáskor, ezek szerint ez se az alapjárati kis motor miatt van, ami már cserélve lett és takarítva is. Erre van e tippetek? :-) köszönöm a válaszokat :-)

Link to comment
Megosztás:

Úgy nézzki a jeladó volt a gond, a próba úton nem tette ki a hibát, de viszont most ismét azt csinálja hogy ha benyomom a kuplung akkor 1200 és 1500közt játszik az alapjárat, de ezt már rég óta csinálja, a másik órával viszont leeset a fordulat 500 ig kuplung benyomáskor, ezek szerint ez se az alapjárati kis motor miatt van, ami már cserélve lett és takarítva is. Erre van e tippetek? :-) köszönöm a válaszokat :-)

Én is cseréltem a hiba mégis előjön de nem vészes-nek minősítettem és nem foglalkozom vele tovább.

Link to comment
Megosztás:

3db led a gyári helyen. De amúgy nem tetszik, elég gyenge fényt ad, majd vmikor átvariálom. Most viszont mert éppen esik az eső és az üregvédelmet nem tudom megcsinálni beledezem a rádiót. :D

1235936-20131103-avm0RU.jpg

én fehéret tervezek betenni. ha ez ennyire "gyenge" ahogyan a kép mutatja, akkor elégedett leszek.

Na most elbizonytalanodtam. Milyen legyen? szavazásra bocsájtom: fehér, vagy kék?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.