Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

hát tudom én csak vmiért nem úgy írtam na <_<

és neked mizu az alakított lámpáddal? kíváncsi vagyok rá, mit alakítottál rajta

fastra tuningban van róla kép, de most nem volt és nem is lesz rá időm, ugyh egy stable beta verzió van most a kocsin. működik, használható, de még nem szép. majd zhk után nekiállok megint :lol:

Link to comment
Megosztás:

fastra tuningban van róla kép, de most nem volt és nem is lesz rá időm, ugyh egy stable beta verzió van most a kocsin. működik, használható, de még nem szép. majd zhk után nekiállok megint <_<

nemtudnád belinkelni, mert nemnagyon járok F astra tuningba sőt...

és ott seegy oldal van ha jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

hát az az igazság, hogy sokszor meg is feledkezem róla.... hogy felkapcsoljam, mivel első nincs.

másrészről, így gyengébb lett az igaz, de nem olyan mértékben, hogy ne látszana sokkal de sokkal erősebben mint a helyzetjelző.

az lett volna az igazi, hogy egy olyan foglaltot betenni a másik oldalra... de az sztem lehetetlen... max egy vauxhal hátsó lámpája lenne megoldás...

egyébként így fest most:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=0a01572a6...&aid=150222

Wazzeeee, még igy, kinagyitva a képernyőn nézve is megvakultam...meg ne próbálj előttem a fékre lépni! :lol: :lol:

Mellesleg, az a garázsa a "HRR-nek"? <_< ...és hogyan ülsz be illetve szállsz ki? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

szöggyári :lol:

az meg mi? :lol: <_<

de tényleg érdekelne, mert fehér is... gyériba nincs is fehér.. meg egymás felett kettő is :lol:

egyre jobban caravanba gondolkodom... szeretek sátorozni na meg zene is szebben szól benne, na meg nagy is na meg 5 ajtós az már van, akkor már más legyen... úgyhogy gyűjtöm az ötleteket megvalósításokat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

az meg mi? :lol: :lol:

de tényleg érdekelne, mert fehér is... gyériba nincs is fehér.. meg egymás felett kettő is :lol:

egyre jobban caravanba gondolkodom... szeretek sátorozni na meg zene is szebben szól benne, na meg nagy is na meg 5 ajtós az már van, akkor már más legyen... úgyhogy gyűjtöm az ötleteket megvalósításokat. :lol:

rá kell jönni. most szemét leszek és csakazértsemondomel :) :lol: am télleg gyári <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

rá kell jönni. most szemét leszek és csakazértsemondomel :lol: :lol: am télleg gyári <_< :lol:

akkor mi volt aza halandzsa, a hőre habosodó, meg keményedő hátsólámpáról, amiből te mégis alkottál vmit vmi mást??

vagy az még az ami nincs elkészülve?

Link to comment
Megosztás:

akkor mi volt aza halandzsa, a hőre habosodó, meg keményedő hátsólámpáról, amiből te mégis alkottál vmit vmi mást??

vagy az még az ami nincs elkészülve?

ezt alkottam amiről beszélünk. a szöggyári kifejezést egy kedves ismerősöm szokta használni, mindenre ami tényleg gyári, és ami kevésbé gyári. <_<

még nem 100% de az 50en már túlvagyunk

Link to comment
Megosztás:

ezt alkottam amiről beszélünk. a szöggyári kifejezést egy kedves ismerősöm szokta használni, mindenre ami tényleg gyári, és ami kevésbé gyári. <_<

még nem 100% de az 50en már túlvagyunk

hát akkor most jutottam el oda,hogy nem értem miről beszélsz, gondolom nem véletlenül :lol:

gyári nemgyári :lol:

am még gyárit nemláttamcsak kétfajtát, a sima face előttit, és asötétebb face utánit.

ilyen fehléres nincs legjobb tudomásom szerint gyárilag.

hogy varázsoltad oda az a fehér részt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát akkor most jutottam el oda,hogy nem értem miről beszélsz, gondolom nem véletlenül :lol:

gyári nemgyári :lol:

am még gyárit nemláttamcsak kétfajtát, a sima face előttit, és asötétebb face utánit.

ilyen fehléres nincs legjobb tudomásom szerint gyárilag.

hogy varázsoltad oda az a fehér részt? :lol:

Szerintem kivágta és behelyettesitette...hogyan lehetett volna másképp ilyenre átalakitani egy gyári búrát!? <_< :lol: Ha csak a szinek nem valamiféle "betétek" ezekben a búrákban és azokat operálta ki belőle. Emlékszem, még a régi cocalista világitós karácsonyfagömbökben valami csillámszerű anyag adta a gömbök szinét...ha megkaparta az ember akkor maradt a sima átlátszó üveggömb.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kivágta és behelyettesitette...hogyan lehetett volna másképp ilyenre átalakitani egy gyári búrát!? <_< :lol: Ha csak a szinek nem valamiféle "betétek" ezekben a búrákban és azokat operálta ki belőle. Emlékszem, még a régi cocalista világitós karácsonyfagömbökben valami csillámszerű anyag adta a gömbök szinét...ha megkaparta az ember akkor maradt a sima átlátszó üveggömb.

én is erre gondoltam, de akkor vmi másik autóból való, mert ezek anyagukban pros búrák, tehát nem belülről van festve...

és kivágni beilleszteni.. hát nem egyszerű, hátha azé elmeséli majd :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hening cartárstól, vagy bárki mástól kérdezem, hogy ahhoz hogy gyujtás nélkül is működjön az ablakemelő, elég csak átkötnöm a tápot a gyujtókapcsoló utánni szálról a kapcsoló előttire? Rendszerint gyorsabban állítom le a motort, mint hogy az asszony felhúzza az ablakot. <_< Persze, én vagyok a hibás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hening cartárstól, vagy bárki mástól kérdezem, hogy ahhoz hogy gyujtás nélkül is működjön az ablakemelő, elég csak átkötnöm a tápot a gyujtókapcsoló utánni szálról a kapcsoló előttire? Rendszerint gyorsabban állítom le a motort, mint hogy az asszony felhúzza az ablakot. <_< Persze, én vagyok a hibás. :lol:

Igen, a feketéről a pirosra.

Link to comment
Megosztás:

Hening cartárstól, vagy bárki mástól kérdezem, hogy ahhoz hogy gyujtás nélkül is működjön az ablakemelő, elég csak átkötnöm a tápot a gyujtókapcsoló utánni szálról a kapcsoló előttire? Rendszerint gyorsabban állítom le a motort, mint hogy az asszony felhúzza az ablakot. <_< Persze, én vagyok a hibás. :lol:

Az utas nálam egy megtürt személy csak az autóban,nem kapcsolgat,nem piszkál,nem pofázik! :lol:

Link to comment
Megosztás:

nálam az utas elég gyakran apám... így pofázik magyaráz, de még a kedvenc zenémről is elkapcsolja a lejátszót.... <_<

Nekem is próbálokozott zenét kapcsolni, de rácsaptam a kezére :lol: megmondtam h én vezetek, azt hallgatunk amit én hallgatok. (cserébe ha véletlenül ő vezet, tutira kiválasztja azt a zenét amitől a legjobban eltorzul az arcom :lol: )

Most esett le, Zotya!!! asszony lehúzza az ablakot?? :lol: csak nekem jutnak olyan utasok akik nem bírják a légmozgást? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is próbálokozott zenét kapcsolni, de rácsaptam a kezére :lol: megmondtam h én vezetek, azt hallgatunk amit én hallgatok. (cserébe ha véletlenül ő vezet, tutira kiválasztja azt a zenét amitől a legjobban eltorzul az arcom :lol: )

Most esett le, Zotya!!! asszony lehúzza az ablakot?? :lol: csak nekem jutnak olyan utasok akik nem bírják a légmozgást? <_< :lol:

hát ez az út nem járható igazán... övé a kocsi, enyéma fejegység... max kiveszem, és tápról zenélek majd bent, meg brümmögök :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem látszik,nem hajol fel...még jó h nem utazom veled :lol:

nálam az utas elég gyakran apám... így pofázik magyaráz, de még a kedvenc zenémről is elkapcsolja a lejátszót.... <_<

:lol: idén hány utasod volt? :lol:

Zotya, tegyél bele ablakfelhúzós rinyasztót, és ez a probléma is le van tudva :lol:

Amikor meglett a jogsim(Dezsőt hamarabb megvettem,mint a jogsim :lol: ),apám beült jobb egybe és első úton úgy dumált,mint egy rallynavigátor.

A második sarkon megálltam és kinyitottam neki az ajtót,hogy az én kocsimban majd én had tudjam már,mit és merre...nem nagyon tetszett neki,de aztán belátta,hogy van érzékem a vezetéshez,nem kell engem basztatni.

Én amikor beülök valaki mellé nem kezdem el csavargatni a középkonzol minden gombját és nem nyúlok semmihez.Szerintem ez alap dolog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.