Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

elvileg lesz leadva kinyomtatott taglista a bejáratnál.

Akinek meg hiányosan van kitöltve a profilja, majd bónuszfeladatért cserébe mehet majd csak be.

Itt gondolok azokra, akiknek ugyan megvan a kártyája, de a Polgári neve, címe nincs megadva (vannak ilyen titokzatos emberek, postázásnál meg úgy kell felhívni, hogy mi a címe :D ), és elfelejtik vinni a kártyát.

Mindenki más, aki viszi a kártyát, vagy a profilja ki van töltve, és igazolja is magát, annak ilyen feladatoktól nem kell tartania.

Link to comment
Megosztás:

Szép. Az időjárással meg ne paráztassuk már egymást. Jó lesz és kész.

:D ha Gelko elnök úr mondja, akkor annak úgy is kell lennie :wacko:

Hiszen ő gelkÓZ a Nagy Varázsló, kire áhitattal tekintünk :wacko: (főleg, ha tényleg jó idő lesz :wacko:)

2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akinek meg hiányosan van kitöltve a profilja, majd bónuszfeladatért cserébe mehet majd csak be.

Itt gondolok azokra, akiknek ugyan megvan a kártyája, de a Polgári neve, címe nincs megadva (vannak ilyen titokzatos emberek, postázásnál meg úgy kell felhívni, hogy mi a címe :wacko: ), és elfelejtik vinni a kártyát.

Mindenki más, aki viszi a kártyát, vagy a profilja ki van töltve, és igazolja is magát, annak ilyen feladatoktól nem kell tartania.

jELENTEM PÓTOLTAM A HIÁNYT!!! Amúgy a kempingben áramvételezési lehetőség nagyon adott ? :wacko: Me kell.-vagyis szükséges, tudjátok a gyereket néha után kell tölteni. :D

Link to comment
Megosztás:

Bakker :wacko: itt a horoszkóp a hétre....

senki ne jöjjön a közelembe, ne kapjon fel, ne dobjon el, ne üljön mellém a padra :wacko:

"Július végén és augusztus legelső napjaiban a Mars-Szaturnusz együttállás hatására gyakoriak lesznek a csonttörések, a reumás panaszok. Igyekezzünk megelőzni az ilyen jellegű problémákat. Ez nem a kockázatos vállalkozások időszaka!"

Most akkor elmarad a karaoké? :D

jELENTEM PÓTOLTAM A HIÁNYT!!! Amúgy a kempingben áramvételezési lehetőség nagyon adott ? :D Me kell.-vagyis szükséges, tudjátok a gyereket néha után kell tölteni. :D

Szivargyujtós adapter nincs hozzá? :wacko: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.