Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Még az sem lehetetlen,hogy AC-t is cserélünk lent!

Kettőt viszek magammal,meg szerszámokat! :wacko:

Fokozzam?

Fúrógép, hosszabbító, 16-os csigafúró és egy úgy 30centis darab 19mm-es átmérőjű szilikoncső meg 2db bilincs ha lenne valakinél, akkor meg lehetne csinálni a hűthető kesztyűtartómat... :wacko: A többi ami kell hozzá az megvan (akarat és kesztyűtartó). :D

Link to comment
Megosztás:

Fokozzam?

Fúrógép, hosszabbító, 16-os csigafúró és egy úgy 30centis darab 19mm-es átmérőjű szilikoncső meg 2db bilincs ha lenne valakinél, akkor meg lehetne csinálni a hűthető kesztyűtartómat... :D A többi ami kell hozzá az megvan (akarat és kesztyűtartó). :D

Ezeket miért nem tudod te hozni amúgy ? :wacko: :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mert már holnap megyek én is, de addig nem terveztem még egyszer lemenni a garázsba... csak vicc volt amúgy, nem akarnék a talin szerelni.

De hogy ON is legyen: elég kevesen vannak még, ma jártam arra biciklivel és hát nem sok autót láttam a kerítésen belül...

Lehet átugrottak épp csoportosan a tecsóba piát vásárolni :D

Link to comment
Megosztás:

Mert már holnap megyek én is, de addig nem terveztem még egyszer lemenni a garázsba... csak vicc volt amúgy, nem akarnék a talin szerelni.

De hogy ON is legyen: elég kevesen vannak még, ma jártam arra biciklivel és hát nem sok autót láttam a kerítésen belül...

Tali szerelés nélkül ? Felecs'd el :wacko:

Majd összegyűlnek szépen az emberkék :D

Friss képek a helyszínről : http://www.facebook.com/?ref=logo#!/al...100000096395128 :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.