Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát ja, olyan kevesen, hogy haza is jöttem...

Sajna az időjárás nem fogadott a kegyeibe úgyhogy én is kénytelen voltam eljönni miután már 2 centi víz állt a sátramban belül(!) is... pedig nem így terveztem :wacko:

Jól emlékszem,hogy a kempingben nincsen BÜFÉ? :D

Van (büfékocsi a sátorban), de magyaros kaját ne keressetek. :D :D

Ellenben a baklava iszonyat édes... :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sajna az időjárás nem fogadott a kegyeibe úgyhogy én is kénytelen voltam eljönni miután már 2 centi víz állt a sátramban belül(!) is... pedig nem így terveztem :wacko:

Izé, asszem nem olvastad el az összes hozzászólásomat ez ügyben :wacko: :D Ez élcelődés volt... Mivel holnap repülök vissza Afrikába, nem tudtam maradni...

Link to comment
Megosztás:

Egy-két friss életkép:

400496.jpg

400497.jpg

Ha ezért ki akarna herélni, akkor töröljétek plízzz:

400495.jpg :D

Ja meg van egy durrógó, izzó kipuf videó amire keltünk hajnali 4-kor, de gondolom ez nem ujdonság. Rájárt szegényre a rúd, mert először a féltengely adta meg magát, aztán meg a difi. A gumik megmenekültek. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egy-két friss életkép:

Ja meg van egy durrógó, izzó kipuf videó amire keltünk hajnali 4-kor, de gondolom ez nem ujdonság. Rájárt szegényre a rúd, mert először a féltengely adta meg magát, aztán meg a difi. A gumik megmenekültek. :D

Már most bánom, hogy hazajöttem. :wacko: Hagytam volna a csába a családi nyaralást. ;)

Az valahogy nem :D a fotóért meg legfeljebb vagy arrébb kelsz fel következő bliccen vagy a sátrat gyújtja rád :wacko: :wacko:

Szokott az úgy lenni ;) szivesen mentem volna én is de annyira azért nem vagyok "elhízva", hogy 2x menjek le 1 évben egymás után :P így maradt a családos téma.. :D

Link to comment
Megosztás:

Az valahogy nem :D a fotóért meg legfeljebb vagy arrébb kelsz fel következő bliccen vagy a sátrat gyújtja rád :wacko: :wacko:

Szokott az úgy lenni :P szivesen mentem volna én is de annyira azért nem vagyok "elhízva", hogy 2x menjek le 1 évben egymás után :D így maradt a családos téma.. :wacko:

Milyen sátor? Kocsiban laktam. :D

400634.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát ja, olyan kevesen, hogy haza is jöttem :wacko: :D Neeem, nem ez az ok... Sajna nekem menni kell vissza Afrikába... (Hja a legtávolabbról jött kupát nem érdemlem meg, majd, csak, ha sikerül hazahoznom a Rekordot :D :wacko: )

Amúgy jó a társaság, jókat sztorizgattunk :wacko: Ha kint bicsajoztál, be ménemgyütté?? - amúgy nem meglepő, hézköznap, az idő sem épp nyári (volt, mert most úgy tűnik pöstön, hogy javul erősen)

Káááááááár. Voltunk lenn szombaton...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.