Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Autógáz - LPG az Astrában


uhuhu

Recommended Posts

Ezeket a gyors átkapcsolásokat nem értem :S

Vagy nem 40 fokra van rakva, vagy jobb helyen van a reduktor, mint az enyimben...

nálam nagyon rossz helyen van a reduktor, mert menet közben nagyon lassan kapcsol át, mert kapja a menetszelet.

De álló helyzetben pikk-pakk....

a Z18XER 65 fokos vizig nagyon gyorsan melegszik.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondoltam, jelzem, hogy nem a Bojtáros gáz minőségével volt gondom. Szóval nyugodtan tankolhatjátok tovább az olcsóbb gázt, igaz már csak 1 ft-vel olcsóbb mint békáson.

Kijártam teljesen, fulra nyomtam, békáson, de nem lett jobb. :unsure:

Reggel kétszer befullad gázra váltáskór, és utána meg hörögve rángatások közepette 400-as fordulatról visszaküzdi magát esetleges gázadás segítségével. Aztán semmi baja, megy minden rendben. Onnantól kezdve szabadon váltogatható benzin és gáz között.

Úgyhogy megyek jövő héten keszire. Nem a gázzal volt a gond.

Link to comment
Megosztás:

Így láthatóbb talán. (céges gép, szét bassza a betűméretet)

Sziasztok!

Gondoltam, jelzem, hogy nem a Bojtáros gáz minőségével volt gondom. Szóval nyugodtan tankolhatjátok tovább az olcsóbb gázt, igaz már csak 1 ft-vel olcsóbb mint békáson.

Kijártam teljesen, fulra nyomtam, békáson, de nem lett jobb. :unsure:

Reggel kétszer befullad gázra váltáskór, és utána meg hörögve rángatások közepette 400-as fordulatról visszaküzdi magát esetleges gázadás segítségével. Aztán semmi baja, megy minden rendben. Onnantól kezdve szabadon váltogatható benzin és gáz között.

Úgyhogy megyek jövő héten keszire. Nem a gázzal volt a gond.

Link to comment
Megosztás:

Így láthatóbb talán. (céges gép, szét bassza a betűméretet)

Sziasztok!

Gondoltam, jelzem, hogy nem a Bojtáros gáz minőségével volt gondom. Szóval nyugodtan tankolhatjátok tovább az olcsóbb gázt, igaz már csak 1 ft-vel olcsóbb mint békáson.

Kijártam teljesen, fulra nyomtam, békáson, de nem lett jobb. :unsure:

Reggel kétszer befullad gázra váltáskór, és utána meg hörögve rángatások közepette 400-as fordulatról visszaküzdi magát esetleges gázadás segítségével. Aztán semmi baja, megy minden rendben. Onnantól kezdve szabadon váltogatható benzin és gáz között.

Úgyhogy megyek jövő héten keszire. Nem a gázzal volt a gond.

Én 3x tankoltam ott, nekem nem volt vele gondom...

Link to comment
Megosztás:

Így láthatóbb talán. (céges gép, szét bassza a betűméretet)

Sziasztok!

Gondoltam, jelzem, hogy nem a Bojtáros gáz minőségével volt gondom. Szóval nyugodtan tankolhatjátok tovább az olcsóbb gázt, igaz már csak 1 ft-vel olcsóbb mint békáson.

Kijártam teljesen, fulra nyomtam, békáson, de nem lett jobb. :unsure:

Reggel kétszer befullad gázra váltáskór, és utána meg hörögve rángatások közepette 400-as fordulatról visszaküzdi magát esetleges gázadás segítségével. Aztán semmi baja, megy minden rendben. Onnantól kezdve szabadon váltogatható benzin és gáz között.

Úgyhogy megyek jövő héten keszire. Nem a gázzal volt a gond.

Majd írd meg, mi volt a baj!

Link to comment
Megosztás:

Rögzítetted valahogy vagy csak bedobtad oszt jóvan?

Valami kultúrált megoldást jó lenne találni...

Homasitában vettem egy pótkerék zsákot.

Majd az pont befér az egyik szélére, pont olyan magas, és tépőzáras/a csomagtartó szélén lévő műanyagba beakad, tehát nem mozog.

Link to comment
Megosztás:

Astra XEr 1,6 115 LE Stag4 Plus

Az első 5000 átlaga 8,5-re jött ki bazira sokaltam, a szervízbe a fúvokákat felfúrták két tizeddel és ez -1 lityit jelentett most 1000 km átlagában.

Feltünt még, hogy gáz tankolása után az első 30-50 km nél magasabb a fogyasztásom picit tekertem vissza a reduktoron úgy tűnik ez segitett az utobbi 1000 km átlaga már csak 7,2 lett. előtte benzinnel 6,3 körül volt a fogyasztásom 10000 km-re számolva hm... kezd közelíteni az elképzelésemhez.

A nagy hidegben inditás majd 1500 körüli fordulaton 800m és már váltott is át gázra szóval ez a része nagyon fa...ányos :-) (-15nél is )

Nos ennyi a fris tapasztalatom.

Link to comment
Megosztás:

ugye ugye...

én is ezt figyeltem meg .. ,hogy alig fogyaszt valamit :)

vagy a jó idő vagy a shell-es gáz vagy mindkettő :)

mindegyik kút a mol-tól veszi nem?

én amúgy a Maglódin szoktam nyomatni, az esik minden nap útba...

Link to comment
Megosztás:

Amikor átkapcsol LPG-re, akkor már a motorod 40+ fokos, tehát nem nagyban befolyásolja. ;)

Nálam télen fogy kevesebb gáz, mert akkor megy többet benzinnel. :(

nembaj :D

viszont elment a tél úgyhogy lehet elkezdeni árat csökkenteni

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.