Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Verseny az verseny... :lol:

Egyébként meg az idei szezonban 17x indultam az Astrával versenyen,

erre leosztva egy féltengelyt, egy lengőkart, egy első lököst és a tankrepedést, nem is olyan sok. :)

Főleg hogy 15 dobogós hely, azaz kupa ütötte mellette a markom... :D

Link to comment
Megosztás:

Verseny az verseny... :lol:

Egyébként meg az idei szezonban 17x indultam az Astrával versenyen,

erre leosztva egy féltengelyt, egy lengőkart, egy első lököst és a tankrepedést, nem is olyan sok. :D

Főleg hogy 15 dobogós hely, azaz kupa ütötte mellette a markom... :lol:

Gabi!

Ne vedd fel amit a Tomi mond, mindenki hibázik, még a nagyok is lásd pl Palikot :twisted:

De ugye a 15 dobogós helyból volt olyan amin elég volt csak nevezni ahoz, hogy kupát kapjál :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Agressor és kb. mibe fáj egy szoknya? neked mennyibe volt? és szinek is választhatóak? esetleg olyan hogy kromozás? vagy kromkeret? szeretnék egy olyan váltószoknyát, h kék a szoknya és krom keretes az "alja"...asszem... :) még nem állt teljesen össze bennem a belsö optika project :mrgreen:

A bőr kb. 1.800,- ft volt, igényesen megvarrva, pont akkora mint a gyári. Utána én raktam fel, a régit szépen leszedtem és az újat ugyanúgy visszakapcsoztam a műanyag keretre. Úgy emlékszem van több szín is, és biztos vannak optikai kiegészítők is. De bővebben inkább :arrow: Hernád Tomi.

(ingyenreklám :oops: )

Link to comment
Megosztás:

Erről jut eszembe...

Pénteken este, jobb hijján egyedül elmentem a fóti CORA parkolóba. (pedig telefonáltam, ugye KESS, ugye RENZSO? :evil: :wink: ) Aki volt ott régebben talin, tudja mekkora, és milyen széles. :twisted:

Kb. háromnegyed órán keresztül egyedül voltam az egész kuplerájban, és bőven akadt szűzhavas felszántani való terület. Már majdnem kezdtem unni, amikor megjöttek a "kollégák". Aztán valakinek szemet szúrhatott, hogy egyre többen, egyre jobban érezzük magunkat, úgyhogy 11 után megérkezett két szóróautó és nekiláttak a síkosságmentesítésnek... :evil:

Opel16v!

Bocs, de szombaton nem tudtam menni, egyrészt mert Újpesten voltam, másrészt meg 10-re volt egy asztalunk egy "beülős" helyre.

Link to comment
Megosztás:

Erről jut eszembe...

Pénteken este, jobb hijján egyedül elmentem a fóti CORA parkolóba. (pedig telefonáltam, ugye KESS, ugye RENZSO? :evil: :wink: ) Opel16v!

Bocs, de szombaton nem tudtam menni, egyrészt mert Újpesten voltam, másrészt meg 10-re volt egy asztalunk egy "beülős" helyre.

Ahogy neked volt asztalod szombatra nekem úgy volt ágyam péntekre :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ejj, képzelem ha nem is haverok lennétek... :)

Renzso!

"Ahogy neked volt asztalod szombatra nekem úgy volt ágyam péntekre..."

És végülis sikerült az aranyér-műtét? :lol:

IQBéla!

Rövidebb-hosszabb ideig bírják... :lol:

Egyenlőre még csak a balost cseréltem, de most hogy belekerül majd

az új épített moci a rövidváltóval, bespájzolok mindkettőből egy-két

cseredarabot. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!Müszerfal oldalából egy pár csavart ki csavaroztam még egy jo pár hete és mikor vissza kelett volna hogy menjen akkor a feje meg adta magát....egyszóval eldeformálodott.....a lényeg hogyha vlki tudja hol tok ien csavart kapni akkor pls infózzon....majd holnap Patacsinál érdeklödöm de nem hinném hogy iesmiben "utaznak"... Hali

Link to comment
Megosztás:

Opel16v!

Böngésztem a lapodat!

Ezt hogy bírják a gömbcsuklók és féltengelyek? :) :twisted:

hmm..tényleg...most kicsit elgondolkodtam..én is adtam neki ilyet a multkor.. :twisted: ..ha jol sejtem ez kézi behúz, kormány kiteker, padlógáz....igaz én havas jeges terepen...de biztos az se tetszett neki :roll: izé..a rükverc kimaradt 8)

Agresszor Köszi az infót...megkeresem ezt a joembert! nincs amugy véletlen képed róla? :wink: no nem a Tomirol..hanem a váltóról!

Ámit adtál cimet, ott van neki vmi üzlete is, ahol lehet kicsit böngészni? nézelödni?

Link to comment
Megosztás:

SXP!

Kellenek akkor a haverodnak a törött cuccok majd?

Van két lámpa, két index, + első lökös (a lököst csak februárban

tudom odaadni, ha már megvan a másik).

Cserébe egy sértetlen 94 utáni jobbos első lámpát kérnék csak. :)

Esetleg valaki mást érdekel a csere (biztosítózáshoz...)?

JA, nincs valakinek elfekvőben 1 db 14"-os lemezfelnije otthon, amitől

szeretne megszabadulni? Szívesen leüzletelnék valakivel egyet vagy akár

kettőt is... Úgyis fogyóeszköz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném...

De ha ellátogatsz a BMW fórumokra, ott szerintem többen is

meg tudják neked mondani a M3 szekvenciális váltójának

áttételezését és a hozzá tartozó difi áttételét. Abból már lehet

konkrét dolgokat számolni. Ez szerintem beállított kép.

Link to comment
Megosztás:

Jó kép ez, csak a 2-est 1-esre mondtírozták :)

A haveromnak volt egy ezüsz 80-as Audija a kifutó széria. Csúnya disztárcsa, semmi extra csak a fehér bőr lehetett gyanus. Még nem is volt quattro. De 2.8-as volt. Az egyik legkönnyebb V6-os motor amit valaha gyártottak. 124km/hnál tiltotta a kettest, én 160km/h-nál kaptam pirosat 3dikban vele. Érdekes áttételezése volt. Óra szerint 265 volt a vége, de szerintem annyi nem lehetett, mert mindig épphogy elhaladtunk az S500 meg A8 meg ilyenek mellett amik 250-nél tiltanak. Már ha tiltottak. Ha nem akkor byebye :lol:

400ezer km-t rúgta az Audit (80ekm-el vette kb), aztán lecserélte egy MV6-ra...

Apropó A8, lehet sokan azt hiszik kamuzok, de nem nagyon érdekel, autótelepen melozgattam, azért mentem annyi szarral, namindegy, az A8-nak pontosan emlékszem 110km/h volt a vége 1-ben! Automata direkt1 :D

Link to comment
Megosztás:

Elmondom nektek, hogy ez a kép a BMW.de-röl van ha beállított kép akkor elég ciki, hogy a gyár ilyet megenged!

A bmw.de-ről, de a funpic gallery-ből.

Egyébként teljesen lehetetlen, hiszen a váltó lineáris és ez azt jelentené, hogy 1000-es fordulaton (cirka alapjárat) már 20Km/h-val kellene mennie.

A legdurvább ami nem wnakel és utcai kocsikba raktak az az s2000-es vvti ami 1-ben megy 110-est 9000-es fordulaton. valahogy így van, de van nekünk egy mindenttudónk majd Ő ugyis kijavít :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.