Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kiderült hogy nem kaptam ien biz baz csavarok szerü lényeket a belsö müanyag kerék dobhoz szal azt is kell szereznem bár most a kocsi már a lakatosnál van szal mehetnék 14 kerböl gyalog 16 kerbe 5 szaors csavar izé ért..vazeg még a nevét sem tudom :PPP mind 1...más is ennyit szaraxik ha lezuzza verdát vagy csak én ugrálok 1000 felé? költöi kérdés :) na megyek leugrom a legközelebbi hidrol...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor visszamászom az ablak párkánybol :D Te Gabi bá ...egyszer kérdeztem hogy mit "dolgozol" :lol: és vlmi számtechnikai chip fejlesztö mérnök biz baz mittom én vagy te :lol: a lényeg hogy milyen melo az ha napközben is nethez férsz ? :) azt gyanitom hogy te nem dolgozol jo munkásemberhez méltoan :DDDD

Igaz ez? :lol:

Hali

Lacee

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor visszamászom az ablak párkánybol :lol: Te Gabi bá ...egyszer kérdeztem hogy mit "dolgozol" :lol: és vlmi számtechnikai chip fejlesztö mérnök biz baz mittom én vagy te :lol: a lényeg hogy milyen melo az ha napközben is nethez férsz ? :lol: azt gyanitom hogy te nem dolgozol jo munkásemberhez méltoan :DDDD

Igaz ez? :D

Hali

Lacee

igazad van, Gabi egy szélhámos :)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm! Nah akkor jol sejtettem :) tudtam h van vlmi kis sunyiság a fején....csak nem jötttem rá...de most már tudom hogy nem dolgozik és felveszi a pénzt...hát igen.ien melo kéne nekem is.... :lol: Várjuk a mentegetözésed Gabi bá ..tudom hogy ott lapulsz a gép elött...irjál vissza szépen :D

Haliho....

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Ha már így feszegeted, elárulom, fontos ember vagyok. :)

Persze ezt köszönhetem a szerénységemnek, ami csak azért nem

nagyobb az IQ-nál, mert az maximális. :lol:

Egyébként jó helyen tapogatózol, chipkártyás rendszerek a területem

jelenleg. Ha pedig részletekbe is belemegyünk, akkor azt is tudnod

kell, hogy legfőképpen intelligens kártyaolvasó terminálokat fejlesztek

ki, amelyek bármely ma használatos kommunikációs platformot ismernek.

Kielégítő a válaszom? :lol:

Renzso!

Ide vág egy régi közmondás: mindenki magából indul ki... :D

Link to comment
Megosztás:

Erről eszembe jut egy "egyéb csevegés" történet, lehet meséltem anno. Egy ismerősömet azért rúgták ki az ELMÜ-től, mert összetörte az egyik új Transit-jukat. Jönnek belefelé az Üllőin, fordulna át a villamos sinen, azt mondja a kollegájának: "te, nézd már meg jön-e az 50-es tuja!" Semmi válasz, fordul erre durr belemegy a villamos. Elkezd üvölteni: "Miért nem szóltál!??" Mire a válasz: "Ez a 42-es..."

Még az egyben való végsebességhez: 110-et ment a motoros haverom 400-asa is, mint az S2000. Egy kölcsön Suzukival egyszer 109km/h-val elmentem a Nagyváradtértől a Klinikákig, mert ideges voltam. Na annak az a vége, de 2-esben. De nem minden Honda olyan ám, a VTi-knek 64km/h 1-esben, és még 100-ig sem mennek el kettesben, ez engem eléggé meglepett. Rövid a gyári váltó, az egy dolog, hogy leforog 8000ig :)

Link to comment
Megosztás:

Opel16v!

Igen kielégítö a válaszod köszi szépen én is erre tippeltem volna :) na szal ha számtekkel foglalkozol akkor tuti vlmi ütös géped van otthon...más...a verda péntekre lesz meg vagy hétföre...és a belsö müanyag izé....nah mondjad má....na szal eza kerék dob biz baz(kihagy az agyam...kezdek elbutulni :lol: ) utángyártott elég nagy trutyi ...hülye voltam mert nem néztem meg csak elhoztam Patacsitol...de ugy néz ki mint egy darab müanyag...nem pedig egy öntött forma...na mind1 remélem tud vlmit kezdeni vele a lakatos......megint más...ringen mikor lesz nyitás szted? ien szabad futamokra gondolok.....csá

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Meg fogsz lepődni, de itthon egy PIII van, Win98-al. :)

Akkor valszeg jobb lett volna a bontott kerékdob.

A ringen szokott lenni nyílt nap, szerintem a ring weblapján

lesz majd róla hír. Én majd nyáron megyek, a gyorsasági OB

keretén belül, igaz Suzukival. :lol:

GSi Tomi!

Én a chipkártyákkal foglalkozom, nem a mágneskártyákkal.

Az már jópár éve elavult technika...

Link to comment
Megosztás:

Gabi ha egy üzlet egyszer beindul......

Renzso nyomtam neked egy tizest csak hogy felzárkózz mögém, elém úgysem tudsz! :lol: (minden nap kapsz majd egy tizest)

Köszi a 10-est. Az a baj, hogy sok a dilettáns, mint azt olvashattad is, nem gsi :oops: stb.. nem is nagyon akarok velük vitázni és győzködni őket, belefáradtam már.

Viszont, hogy utolérjelek akkor nekem most 1-est kellene adnom nem :?: persze nem fogok, csak ha mán matekozunk :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.