Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sima gyári lámpát mosol vele? :icon1:

Mert milyen lámpát kéne mosnom vele? :)

Ilyen a gyári nem-gsi lámpamosó? Honnan lett?

Én nem találtam ilyesmit, úgyhogy egy land rover freelanderét faragtam bele

Szerintem a maszk színéből tudni lehetne (illene tudni), hogy honnan van... :D

Link to comment
Megosztás:

Tudod mit csinálj a Depo lámpáiddal? :D Csomagold be, írd rá a nevem, címem, aztán gyújtsd fel a p.csába. :D

Pedig ezek jobbak mint az enyémek voltak. Legalábbis Coco asszondta. Odaadam neki a feketéket, hogy tegye bele a géjesíbe, tök jól néz ki benne, de nem akart már cserélgetni, úgyhogy odaadta azokat, amiket még a nyár végén az éndzsölök helyére masszíroztunk be Lurdyban. Ezek legalább újak :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig ezek jobbak mint az enyémek voltak. Legalábbis Coco asszondta. Odaadam neki a feketéket, hogy tegye bele a géjesíbe, tök jól néz ki benne, de nem akart már cserélgetni, úgyhogy odaadta azokat, amiket még a nyár végén az éndzsölök helyére masszíroztunk be Lurdyban. Ezek legalább újak :D

Jó üzlet volt. Végülis ott a lurdy parkolóban bontottuk ki a dobozából kb. :D Meg faragtad a sárga indexbe a nemsárga foglalatot. :D Nekem most az indexek depok. nein danke. :D

Link to comment
Megosztás:

Jó üzlet volt. Végülis ott a lurdy parkolóban bontottuk ki a dobozából kb. :D Meg faragtad a sárga indexbe a nemsárga foglalatot. :D Nekem most az indexek depok. nein danke. :D

Semmi üzlet nem vót benne. Simán csak lusta dög, én meg nem vettem ki őket mert... jóvan, mert én is lusta vagyok :D Pedig van rajta egy marica, az is volt vagy 400 ft. (http://p.coldline.hu/2014/11/23/1662079-20141123-WKAakm.jpg

mondjuk qrvajól megy a sárga indexéhez :D )

Én faragtam... :D

Éppen mondani akartam :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi üzlet nem vót benne. Simán csak lusta dög, én meg nem vettem ki őket mert... jóvan, mert én is lusta vagyok :D Pedig van rajta egy marica, az is volt vagy 400 ft. (http://p.coldline.hu/2014/11/23/1662079-20141123-WKAakm.jpg

mondjuk qrvajól megy a sárga indexéhez :D )

dehogynem. aztmondtad h majd tavasszal kifújod a valeoimat :D am csak félig vagyok lusta, mint mondtam azért nem baszkódok vele, mert a minőségi depo indexekben 2x leszedése után már kikopott a menet, most is csak a szentlélek tartja a hején, még1 cserét nem bírna ki :P

ui.: jó szar kép lett, majd lefotózom neked normálisan, h a lényeg is látszódjon rendesen :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Autót szeretnénk venni barátnőm húgának mostanában, tehát aktuális bárminemű tipp. 400 e Ft-ig keresünk 5 ajtós ferde hátú Astrát klímával, elektromos ablakokkal jó állapotban. Ha van ilyen eladó autó a fórumtagok körében, akkor az érdekelne vagy hasznaltauto.hu-s link is jöhet. Elsősorban Pest és környéke, Szombathely és környéke jöhet szóba, de tuti vételért elautózunk. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.