Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Udi!

Alapjárati mocira gondolnék, esetleg a folytószelepház elkoszolódására,

de még lehet elég sok más probléma is (pl. a lambda gyári, amit beletettél?).

Renzso!

Csipogó keret lepattint, három csavar kicsavar, tükör egyben levesz,

csatlakozó kicsatol, másik tükörrel visszafelé ugyanez.

Link to comment
Megosztás:

Kess!!

Gratula a járgányhoz, vagin néz ki..

Más. Ha jól látom némi váltokar, kézifék kar tuning is volt vmikor. Nem a szoknyára gondolok, hanem a gombra, illetve fogóra. ami érdekelne, h hogy sikerült pl. lekapni a kézifék fogókáját? macerás? ha igen, majd vmikor élöben :wink:

Viszont ami nekem szemetszúrt, hogy sztem jóval rövidebb a váltókarod!!

Mondjuk ezt már figyeltem PetiGSi 92 es verdájában is, hogy sztem abban is az. De a tiedben meg mintha méééég rövidebb lenne..

Enyémben ilyen http://laci4.uw.hu/GSI/20.jpg

Ja és redline asszem láttam ma a verdád!! Neked van ha jól emlékszem olyan zöldes zöld :roll: :shock: verdád ugyi? Newpesten egy pénzintézet elött parkiroztál..

Izé..ha tévedek akkor kié is? Tuti clubos..(volt a rendszáma)

Egyébként fene a pénzintézetbe...hogy nekik is most kell zsé... még a végén nem tom megcsinálni a fékeket..pedig muszáj lesz :evil:

hát szerintem nem rövidebb a váltókar.....de majd ha egyszer találkozunk akkor viszek mérőszalagot :) :)

a kézifékkar nem macerás, csak kell hozzá egy jó fűrész és hosszanti irányban ketté kell vágni azután kidobni a kukába és fel az új 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

Udi!

Alapjárati mocira gondolnék, esetleg a folytószelepház elkoszolódására,

de még lehet elég sok más probléma is (pl. a lambda gyári, amit beletettél?).

Amit cseréltem benne az mind gyári, természetesen a lambda szomda is az. Legnagyobb meglepetést az impulzus jeladó csere okozta valami házilag barkácsolt darab volt benne csoda, hogy működött. Köszi a tanácsokat megnézem.

Link to comment
Megosztás:

folyt.

Na ezek után már nem adom el a vasat! :wink:

Ja, meg 2 napja kapott egy hozzá illő zenét.(2 láda , erősítő..stb)

elég komoly.

Amióta rendbe rakták a lököst a rendszámot az ablakba raktam ki, igy megmutatja a Gsi desing-t! 8) :)

Ma csinálok fotókat a gépről és holnap felrakom igérem.

LÁTOM MEGY A BENZIN "BIZNISZ", VAGY CIGI? :twisted: :twisted:

Törsz fel mint a talajvíz!!!!!! 8)

Én is csinálok ma fotókat az enyémről!!!!

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem nem rövidebb a váltókar.....de majd ha egyszer találkozunk akkor viszek mérőszalagot :) :)

a kézifékkar nem macerás, csak kell hozzá egy jó fűrész és hosszanti irányban ketté kell vágni azután kidobni a kukába és fel az új 8) 8)

:) Ez tetszett...fürész :o oksa, majd vmikor dumálunk róla...tetszetös a kis fogóka, meg a váltógomb is :wink: méröszalag meg van a kocsimban a szerszámosban :wink: söööt...egy fémfürész lap is akad, ha jól emlékszem :D

Link to comment
Megosztás:

Az a gond, hogy lehet nem is vágott rá senki, hanem, ha valahol megállsz dumálni és nekidőlsz félig ráülve vagy valaki más, akkor is hasonló tünetek jelentkeznek!!!Nekem is vannak és szerintem másnak is !!Bár nem láttam a horpadás mértékét , ez csak tipp!!!!

Nah igen..mint ahogy opel16v CARtárs is írta, én alattam lehet h még a motorháztetö se horpadna be :) ez meg a kocsi "élén" van. no meg amiért nem hiszem hogy ez lenne, az a mérete. kb. teniszlabda méretü az egyik, a másik meg még kisseb... :? sajna képet már nem tok csinálni...legalábbis egyenlöre... szerencsére az elmúlt napokban nem növekedett a mennyiségük...a horpadásoknak

Link to comment
Megosztás:

.

LÁTOM MEGY A BENZIN "BIZNISZ", VAGY CIGI? :twisted: :twisted:

Törsz fel mint a talajvíz!!!!!! 8)

:) :)

tegnap..izé..ma hajnalban olyat kocsikáztam....szegény lakók :) szóól linkin ezerrel,metal.gif én meg 1-2ben nyomultam a parkolokban, illetve, egy két kisebb utcácskában(hajnali fél 2ö) találtam egy jó helyet, ahol lehetett kanyarogni :o .sirááály volt...kicsit elszállt az agyam, de még azért észnél voltam :wink:

Az gondolom normális, h egy ilyen kis "muzsika" után, még a felni is ha nem is forró, de elég meleg volt...elöl... :!: :?:

Link to comment
Megosztás:

LÁTOM MEGY A BENZIN "BIZNISZ", VAGY CIGI? :twisted: :twisted:

Törsz fel mint a talajvíz!!!!!! 8)

Gyerekek nagy szarság van a benzin piacon. :x :evil: :roll:

Az ukrán 93 HUF-ról 145 HUF-ra vitte fel a 95-öst. :) :twisted: 2-hét alatt.

Elég durva.De ami nálunk van az is.

Link to comment
Megosztás:

145 ft..hm...de jó is lenne...ezitt pesten csak gyönyörü szép álom.... jo kis 26Xes 98as..az az igazi... :evil:

PetiGsi ma öszeakaszkodtam egy nagy batár V6 os öreg alfával ... talán 164 ha jól emékszem az az :roll: legyalázott volna, de én jobban el tudtam iszkolni a szentmihályin :wink: tul nagydarabb volt :)

Link to comment
Megosztás:

Mák :) Én mindíg viskodom egy Xantia V6-al reggelente :) ronda koporsó kinézetü de parasztot megy :) Most ő vezet :D Attól függ ki áll a küső sávban :o mindíg az veszít :D Ezért a belsőt kell választani ha lehet mert akkor gyorsulunk neki elfogy a sáv és nem tud elém bejönni :P Már véresen komoly a küzdelem :D Szerintem a ######i is számontartja a versenyek állását :D (Egyébként erősebb az autója de rövid a táv ;) )

Link to comment
Megosztás:

:) :) mennyi amugy az állás? :?:

Én többnyire nem akaszkodöm össze ilyen nagy dögökkel.... :o

Bár már volt rá példa...volt h dumáltam is utána egy ürgével...lámpánál :wink: mondom csak kivi voltam,mennyire maradok le... jó fej volt a csákó... kérdi..nah mégegyszer, mert nem nyomta neki teljesen! :shock: mondom ööö..izé...nem..már meggyözött :shock: :oops: :D

Ma meg hugom volt jó...vele voltunk a pólusban... kezdett sikítozni, hogy áááá...nem kell igy sietni...közben markolta a majrévasat, meg dölöngélt :P ;)

Nah megyek melózni :) most festették az ügyeletett...jól beszipózok majd 12 óra alatt :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.