Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló Mindenki!

Most vettem egy Opel Astra 14i GL-as autót. Szeretnék a Mote klubtag lenni, de nem tudom letölteni a jelentkezési lapot, mert csak pontokat jelenít meg! Ha valaki el tudná nekem küldeni email-be, azt nagyon megköszöném. Cím: gabi11111@freemail.hu

Előre is köszönöm mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Most vettem egy Opel Astra 14i GL-as autót. Szeretnék a Mote klubtag lenni, de nem tudom letölteni a jelentkezési lapot, mert csak pontokat jelenít meg! Ha valaki el tudná nekem küldeni email-be, azt nagyon megköszöném. Cím: gabi11111@freemail.hu

Előre is köszönöm mindenkinek!

Le kellene tölteni az ÚJ ADOBE ACROBATE READERT!

Átolvastad figyelmesen a "Csatlakozz Te Is" cikket??? Illetve a "Gy.I.K" menüpontban található erre vonatkozzó cikket?

Azért irkálok annyit:))

A Segédprograom között OTT van a 6.0 Reader !!! Vagy a hogy a cikkekben is írtam: www.adobe.com

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

Ezúton is szeretnék köszönetet mondani Mélykék bajtársnak, aki hajlandó volt velem a hibás alakatrészt kicserélni, és ennek velejáró negatív következményeit elviselni.... :wink: !

Köszi Mélykék!!!!!

Üdv.: Atommanó

Szegény Mélykék!!!!! :) :D

öszenvedett aznap :D

de egyböl ki is cserélhetted volna a relét .. mondtam neked hogy az EjtLe

No de Beszélhet az ember :D

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam, de nekem másik számod van meg... :roll:

Nem tudtam ki volt... :oops:

Ez most az új számod???

Sajna melózom úgyhogy nem tudok kimenni...

Azért köszi!

Üdv.: Atommanó

mááásik???????

hát erre üzentél a múltkor is...

ez volt , ez , és ez lesz aszámom....

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek pénteken valami kis fasszopó feltörte a kocsimat és kivette a melós gatyámat :D meg a rádiómat :) :evil: :evil: .Mikor megláttam hogy be van törve az üveg nem hittem a szememnek aztán kurvára pipa lettem. Mind ez a 14.ker rend őreitől kb 20m-történt.Aztán még este a benzinem is kifogyott.

Link to comment
Megosztás:

tegnap este figyusztam a TV(TV2) valami riport volt két autópálya zsernyákról !Na meg az autójukról , hogy mit is tud az .........!

Ha jól láttam skoda octavia RS combi.

a zsaru szerint aki nem tud tartósan 240 km/h fölött menni azt mi lekapcsoljuk.......................... :? :x :shock: 8)

Előtte opel astrájuk volt ami 156 km/h tudott menni(1.4-es lehetett?)

azzal csak az IFA-t tudták lekapcsolni meg egyéb keleti csodát. :)

Link to comment
Megosztás:

tegnap este figyusztam a TV(TV2) valami riport volt két autópálya zsernyákról !Na meg az autójukról , hogy mit is tud az .........!

Ha jól láttam skoda octavia RS combi.

a zsaru szerint aki nem tud tartósan 240 km/h fölött menni azt mi lekapcsoljuk.......................... :? :x :shock: 8)

Előtte opel astrájuk volt ami 156 km/h tudott menni(1.4-es lehetett?)

azzal csak az IFA-t tudták lekapcsolni meg egyéb keleti csodát. :)

a rendőrautók X16SZR motorosak voltak.

sokat vezettem, mert mi javitottuk őket a maxabóban :D

nagyon szar állapotban voltak, iszonyuan le vannak lakva. nem csoda, ha nem megy többet :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.