Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gepard!!

szivesen dokumentálom annak akit érdekel de tartok töle ez nem a legkorrektebb megoldása a beszerelésnek 8)

Légyszi, engem nagyon érdekelne, ha képek is lennének az még jobb volna, persze ez nem kötelező.

Az ajtókárpitot kell cserélni?

Neked be volt-e vezetékezve előre?

Link to comment
Megosztás:

Gepard!!

Ajtókárpitot nem kell cserélni mivel a jobbodalon meg van a helye,baloldalt tehát a vezetönél pedig nekem volt hozzá gyári konzol(asszem gyári ,de erröl opel16v többet tud mondani)A problémát az ajtóból való behozatal jelenti a kaszniba na ezzel lehet szivni nem tudom a profik hogyan csinálják én a kimenö köteg mellett kimartam 1 lukat és a gyári ilyen harmonika gumi mellett hozztam át.A kocsi kaszninál pedig egyszerüen a gumi mellett befeszitettem :)

Az elktromos bekötést pedig a bizti táblába tettem persze külön biztositékkal.Igy utólag azt mondom nem akkora gáz ha az ember csinált már ilyet ,de legközelebb kifizetem a 8e forintott amiért beszerelik :)

Üdv:

Balázs

Link to comment
Megosztás:

Haho a nagyérdemünek...

elgyütt a november...ami annyit jelent hogy itt az ideje a biztosito váltásnak:) szoval tanácsokat kérnék hogy allianztól hova menjek?! uniont szemeltem ki de ez még csak nagyon elméleti sikon mozog...szoval lécci győzzetek meg h mi kell nkem :) köszi elöre is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.