Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És érdemes kiadni +12e-t a refiért?

Ha én veszek bele xenont, akkor az bi- lesz (a szórendre figyelni kell :lol: :) ).

Én szeretnék minél jobban látni a sötétben.

Másrészről: jogszabály szerint kötelező a reflektor a kocsiba, tehát simát nem is rakhatnál bele. Egy mezei közúti ellenőrzésen is megbukhatsz emiatt. Bár ha kötschögök a zsaruk, akkor a bixenonnal is :huh:

Link to comment
Megosztás:

És érdemes kiadni +12e-t a refiért?

Állítólag ha a tompított Xenon lesz a refit nem nagyon fogod használni többet. Legalábbis a Halogen refit...

De egyébként ha nem Bixenon-t vesz valaki H4hez, akkor a refi mint olyan meg is szűnik a kocsiban nem? Hacsak nem ezt a hibrid égőt veszi hozzá amin van Halogen izzó is. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Állítólag ha a tompított Xenon lesz a refit nem nagyon fogod használni többet. Legalábbis a Halogen refit...

De egyébként ha nem Bixenon-t vesz valaki H4hez, akkor a refi mint olyan meg is szűnik a kocsiban nem? Hacsak nem ezt a hibrid égőt veszi hozzá amin van Halogen izzó is. :huh:

Nem.

Van olyan xenon, ami nem bi mégis van refi is.

Link to comment
Megosztás:

de csend lett

ne sirassatok még élek :lol:

most irt levelet a tiszuji srácc, és mondta hogy vasárnap hoz egy 14si kombit

megkérdeztem a tűzfalon lévő kárpitot is rem minnél hamarabb visszair.

mondjuk eléggé messze lakom mindnekitől, de ha joltudom egy két illető jár erre is, szoval megoldható a szállítás is

esetleg ha valakinek kellene valami, akkor privátban lehet nekem irni, és hátha sikerül megszerezni tőle olcsóban :huh:

üdv

Link to comment
Megosztás:

de csend lett

ne sirassatok még élek :lol:

most irt levelet a tiszuji srácc, és mondta hogy vasárnap hoz egy 14si kombit

megkérdeztem a tűzfalon lévő kárpitot is rem minnél hamarabb visszair.

mondjuk eléggé messze lakom mindnekitől, de ha joltudom egy két illető jár erre is, szoval megoldható a szállítás is

esetleg ha valakinek kellene valami, akkor privátban lehet nekem irni, és hátha sikerül megszerezni tőle olcsóban :huh:

üdv

Szerváld meg magadnak az SI hengerfejet és a hozzávaló cuccokat! :)

Link to comment
Megosztás:

Szerváld meg magadnak az SI hengerfejet és a hozzávaló cuccokat! :huh:

Jaja, hengerfej az injektorokkal és szívósorral, gyújtással, kábelköteg, ECU, vákuumcsövek, főtengely-jeladó az ékszíjtárcsával, AC-pumpa. Új tömítésekkel rápakolod a tiéd helyére, és máris 82LE lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt xenon-ra cseréltek, próbáljátok ki az Osram Silver Star H4 (55/60W) izzót!

+50% fényerőt és a normál H4 élettartamának felét kapjátok kb. 1700-2000Ft-ért. ( /db) - legalábbis a csomagolás szerint.

A fénye (színe) állítólag nagyon jó, én még nem láttam működni.

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt xenon-ra cseréltek, próbáljátok ki az Osram Silver Star H4 (55/60W) izzót!

+50% fényerőt és a normál H4 élettartamának felét kapjátok kb. 1700-2000Ft-ért. ( /db) - legalábbis a csomagolás szerint.

A fénye (színe) állítólag nagyon jó, én még nem láttam működni.

Feltételezem, ez hasonló a Tungsram Megalight-hoz. Az nem rossz, de a xenonhoz viszonyítva szerintem elég halovány :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az ivannorbi által említett MegaLight hány W-os?

Az ilyen nagy teljesítményű izzók nem melegítik túl a lámpatestet?

Az előírás szerinti 55/60-as. Ez is +50% fényerőt ad papíron, a valóságban is erősebb a hagyományos halogénnél, de ebből adódóan sajnos ez is rövidebb élettartamú.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2006.18.hóban volt cserélve.. azóta még tökéletesen világít. A símáknak nem tudom mennyi az élettartama, de ha csak egy évet bír is a megalight, akkor se vészes összeg(2400). Én eddig csak ezt vettem(2x, a 4év alatt. igaz, ebben benne volt az első időszakban még a sima égő is..)

Haver meg rakott be anno 100/140W-os égőket, de akkor szigorúan relézni kell(ene) a vezetékezést, mert a gyári már nem biztos,hogy bírná.

Neki kb 2évig volt azzal az égővel.. ennyi idő alatt nem vettük észre, hogy a foncsor esetleg sérült volna... fényár az viszont volt..

Nem beszélve anno az OFF sciroccoról.. ott ha jól emlékszem 4x 100/140W volt.. nah az brutál volt... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.