Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kess!

Kelleni kellene... :) Csak az a baj, hogy még nincs meg a cucc.

Már noszogatom a Rolit, de hát ugye occsó cucc nem ugrik mindjárt

az ölembe. :lol:

Szerintem vasárnap ebédeljetek korábban, aztán nyomás fel a talira! :lol:

ez nem is rossz ötlet :D

lehet később is csatlakozni??? :shock:

Link to comment
Megosztás:

Segítségeteket kérném abban, hogy jobbá és

tartalmassssabbá tegyük a MOTE Opel Magazin oldalát.

1. Ha klubtag vagy akkor kérlek írj egy rövid

beszámolót az autódról és csatolj hozzá 5db max

300x300-as felbontású képet.

2. Bárki akinek van szerelési tapasztalata , írja

le is mi publikáljuk!

3. Linkgyűjteményünket te is gyarapithatod.

Link to comment
Megosztás:

Hehe..sepregetés..jó is az...én is megyek és kisepregetem a verdát....csupa csúzz szegény kivül belül...kap egy nagytakaritást...bár porszivozni jobb lenne :D No meg végrehajtok rajta némi nemi tuningot :wink: levegöszűrö csere :lol: jo kis magyar armabigyóra... :twisted: tegnap kiszedtem a régit, hogy milyen...hááát majdnem megilyedtem...a szűrö házában meg áll a homok 8) nah azért ez mondjuk enyhe túlzás, de van benne rendesen..hiába...szerettek "rallyzni". jó kis poros földút...adott neki biztos :wink: :) nah megyek is...mindenkinek jo bulizást majd...én sajna melózok akkor :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali

kéne nekem egy kis help

tudja -e valaki hogy mennyi Impuluzsu kell az ASTRA GSI BC hez ??

és hogy a GSI ben lévö kmora W=1111 mennyi impulzust ad a BC nek ?

tudjatok az a kis fekete doboz a kilimeter ora hatuljan...

mert be raktam a digit kmorat de sajna a BC nek nem jo a 16imp os jelado

elvileg a 16imp jelado valo a c20xe be de ugye a kadett gsi ora muxik 6imp al is ... és ha az jo a bc nek akkor már csak egy olyat kell szereznem ....

Masik problemam a benzinszint jelado

sajna megont csak nem kompatibilis az astrával

igy ki kéne deriteni mennyi az ellenálása az astranak és a kadett nak

full és üres állaputban

mert igy talan egy kis plussz elennállásal meg tom oldalni a dolgot nem kell a tankot szét szedni

Link to comment
Megosztás:

Nah re!

Megvolt a légszürö csere projekt :) elég hasznos volt...kiszedtem a légszürö házat is, és kiboritottam a gyerekeknek egy egész homokozót :wink: na meg észrevettem hogy ki van törve a szivócsö. az a része, ami a légszürö házat köti össze a ..bigyóval. :shock: levegömennyiség mérövel? nem tom mi micsida.. :oops: csak tippelek. és ebben a gumicsöben,ami ki volt repedve, is van egy érzékelö. talán levegö hömérséklet? nah szal ez a kis csödarabb ki volt törve a bilincsnél :| gyors suftnituning..jo kis magyar szigetelöszallag :mrgreen: igy legalább nem szív falsot :wink:

Viszont tudom ajánlani mindenkinek a szüröcserét...jo pszihés tuning. Legalábbis én most ugy érzem jobban harap a kicsike :lol: meg mintha jobban is menne :twisted: ...megérte :!:

Link to comment
Megosztás:

Es muszaj annak folyton a labteremet futeni? :)

a középkonzolon van 3 kapcsoló, amiket forgatni lehet jobbról balra és vissza.

na szóval a jobboldalit ( tőled a legtávolabbit, már ha a kormány mögött ülsz:))) forgasd el olyan irányba ahol a kis jelen a nyil nem a fickó lábára mutat, és már nem is fűti a lábad.

kettes verzió: a középső kapcsolót tekerd magad felé, amíg a ventillátor ki nem kapcsol.

hármas: a hozzád legközelebbit forgasd a kék szín irányába.

:) :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :P

ha ezek után is meleg van akkor kezdj imádkozni és ha tudod mi a megoldás oszd meg velünk :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.