Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

RE!

Nem Opel16v nem ők csinálták a lököst de a rácsot sem! csak ugy tudom h vállal egyedi 5leteket is....de hát ha a srác felhivja és megkérdezi az nem fáj neki :) szal proszát megér....gsi.hun nem olvastad a cikkét a H. Tominak?

nah ez a harci helyzet......mér esik ez a nyomorult hó ? :lol: vagy sok leygen vagy semennyi! ez parancs :lol:

"csetmester vagyok..." nah ez is bizonyitja h egésznap a neten lóx!!! lopod a napot :D

na halihó all!

Link to comment
Megosztás:

Nemtom hogy nagy iparban csinálnak e müanyagos melot de sztem egy telót megér szal azért irtam ...meg opel designer néven fut szal abba bele tartozik iesmi is de mondom legelöször csak mint 5letnek irtam....és ige tehetsz rola hogy van neted! kapcsold ki! :lol:

Jah evribodri! sztetek Hüllö kft csak elad vagy vesz is? vagy tuttok más oan helyet ami alkatrészeket vásárol fel? fehér astra arany felnik 5 águ axem hátul ablaktörlö alatt spoiler....tegye fel a kezét aki magára ösmer :) ma robott a hungárián reggel ... na hali

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.