Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem enged vissza ha valami az utjában van? Az enyém olyan. Még csak nem is üt nagyot az ujjamra ha ott hagyom, és elindul lefelé. nem megy le teljesen, kb. a negyede fenn marad.

Nem szorult oda a feje, mert levettem a gyujtást utolsó pillanatban. Pont akkora rés maradt hogy elfért, csak nem bírta kiszabaditani magát. :lol: De legközelebb ha megyek hozzá kipróbálom amit írtál. Biztos hogy az enyém is olyan? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szorult oda a feje, mert levettem a gyujtást utolsó pillanatban. Pont akkora rés maradt hogy elfért, csak nem bírta kiszabaditani magát. :lol: De legközelebb ha megyek hozzá kipróbálom amit írtál. Biztos hogy az enyém is olyan? :lol:

A balos az lehet, hogy olyan, de a jobb oldali tuti, hogy nem.

Link to comment
Megosztás:

A héten lekapom a jobb elsőt a visszavarázsolom a dobbetétet a helyére, mert el van nyilva a lemeztől, bemegy a kettö közé a trutyi. Meg vmit szerkesztek a kerék mögé ami takarja a generátort, mert multkor belementem egy bazi nagy pocsolyába azt éles sivítást hallottam a motortérből, meg kivillant a töltésjelző egy pillanatra. Gondolom kapott egy vödör vizel, és megcsúszott az ékszíj, vagy egy pillanatra rövidrezárta a generátort. Félreálltam felnyitottam, tiszta víz volt minden. Ha jól sejtem nem tesz nekije ha ázik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem szorult oda a feje, mert levettem a gyujtást utolsó pillanatban. Pont akkora rés maradt hogy elfért, csak nem bírta kiszabaditani magát. :lol: De legközelebb ha megyek hozzá kipróbálom amit írtál. Biztos hogy az enyém is olyan? :lol:

Nos. Ha nem szorult oda a feje, akkor mitől fehéredett el ?:lol:

Ha a gyújtást le tudtad venni, akkor miért nem az ablakemelő gombját nyomtad meg? :D

Mindenesetre az öcsédnek jár a pont, hatalmas guru lehet, meg akarom ismerni :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet jobb is, csak szörnyülködnél...

Nagyon alacsony az a 17év B. kategóriánál.

Értelmes gyereknek tartom magam, megfontolt, felelősségteljes vezető vagyok, de 17 évesen még én is csináltam ######ságokat! 17 évesen még nem alakult ki az emberben az, aminek ki kellene a vezetéshez!

Min. 21 év valamennyit segítene.

szerk. Hupszi, bocsánat... :lol:

Link to comment
Megosztás:

23 év alattiaknak be is korlátolnám a járművek KW/LE viszonyú használatát (mint a motoroknál a cm3 korlátozás), nincs semmi feleősségtudatuk.

Mondjuk egy mai euro 4-es moci jóval kisebb cm3-mel ugyanazt a teljesítményt tudja mint az euro 2-esek, pl x17dtl 68 LE - z13dt 70le

Kell egy kis idő a "fiataloknak", hogy felmérjék az autó képességeit. Beülnek és azt hiszik ők a legjobb sofőrök a világon -aztán szállnak el zsinórban. A szülők meg nem gondolkoznak azon, hogy ha már nem is tudják a fejükbe beszélni, hogy ésszel és lassabban, legalább ne egy bivaly kocsit adjanak alá.

Link to comment
Megosztás:

Nos. Ha nem szorult oda a feje, akkor mitől fehéredett el ?:lol:

Ha a gyújtást le tudtad venni, akkor miért nem az ablakemelő gombját nyomtad meg? :D

Mindenesetre az öcsédnek jár a pont, hatalmas guru lehet, meg akarom ismerni :D :lol: :lol:

Szóval azért volt fehér, mert megijedt. Meg azért a gyujtást vettem le, mert a gombhoz nem fértem oda, azt öcsém nyomkodta, csak nem jót. :lol:

Ebként meg bameg Tiv. az én ablakemelőm nem áll meg ha van előtte vmi, és most majdnem amputáltam miattad 2 újjamat! :lol: :lol:

Amúgy nem csak a fiatalokkal van gond a multkor letolt a faluba egy 50-körüli ürge az útról én meg mutattam neki hogy 50-nel haver, erre beintett. Az ész nem korfüggő. Vkinek vagy nincs , vagy van.

Link to comment
Megosztás:

Szóval azért volt fehér, mert megijedt. Meg azért a gyujtást vettem le, mert a gombhoz nem fértem oda, azt öcsém nyomkodta, csak nem jót. :lol:

Ebként meg bameg Tiv. az én ablakemelőm nem áll meg ha van előtte vmi, és most majdnem amputáltam miattad 2 újjamat! :lol: :lol:

Amúgy nem csak a fiatalokkal van gond a multkor letolt a faluba egy 50-körüli ürge az útról én meg mutattam neki hogy 50-nel haver, erre beintett. Az ész nem korfüggő. Vkinek vagy nincs , vagy van.

Tehát az öcséd ült a bal1-en, nyomkodta a gombokat, kihajolt az ablakon, és majdnem megfojtotta magát? :D Tényleg nagy guru lehet :D

Gondolom, te ültél jobb 1-en.

Ami a korfüggést illeti, az hülyeség tényleg nem korfüggő, de a felelősségérzet kialakulása talán egy kicsit igen...

Link to comment
Megosztás:

Tehát az öcséd ült a bal1-en, nyomkodta a gombokat, kihajolt az ablakon, és majdnem megfojtotta magát? :lol: Tényleg nagy guru lehet :D

Gondolom, te ültél jobb 1-en.

Ami a korfüggést illeti, az hülyeség tényleg nem korfüggő, de a felelősségérzet kialakulása talán egy kicsit igen...

Nem. Én ültem a vezetőülésbe. Ő állt a kocsi mellett baloldalt, tehát mellettem. Leengedtem az ablakot, hogy né má mit szereztem. Erre behajolt tapizni a gombokat, csak arra nem gondolt, hogyha hosszan nyomja akkor megindul felfele a végállásig. Itt jöttem én a képbe, és mivel a mancsától nem fértem a gombokhoz levettem a gyújtást. Nem volt idő rászólni, hogy a másik gombot, vagy hagyd majd én megcsinálom, vészhelyzet volt! :lol: Gyorsan kellett reagállni, meg aztán lefoglalt, hogy épp röhögtem. Később már Ő is. :lol: Na minden világos?

Link to comment
Megosztás:

Nem. Én ültem a vezetőülésbe. Ő állt a kocsi mellett baloldalt, tehát mellettem. Leengedtem az ablakot, hogy né má mit szereztem. Erre behajolt tapizni a gombokat, csak arra nem gondolt, hogyha hosszan nyomja akkor megindul felfele a végállásig. Itt jöttem én a képbe, és mivel a mancsától nem fértem a gombokhoz levettem a gyújtást. Nem volt idő rászólni, hogy a másik gombot, vagy hagyd majd én megcsinálom, vészhelyzet volt! :lol: Gyorsan kellett reagállni, meg aztán lefoglalt, hogy épp röhögtem. Később már Ő is. :lol: Na minden világos?

Bocs. Visszavontam mindent.

Mindketten óriási guruk vagytok :lol:

Link to comment
Megosztás:

A balos az lehet, hogy olyan, de a jobb oldali tuti, hogy nem.

Nekem mindkét oldalon tudja ezt a becsípődésvédelmet. Ha hosszan megnyomom a gombot, felmegy magától, mégha közben leveszem a gyujtást, és kiveszem a kulcsot, akkor is. És ezt is mindkét oldalon. Ezek szerint ezek sem egyformák?

Zotya, bocs az ujjaidért. :lol: Nálam jól működik ez, és nagyon tetszik ez a dolog. A nyelvemet is oda merném tenni, nem csipné meg. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindkét oldalon tudja ezt a becsípődésvédelmet. Ha hosszan megnyomom a gombot, felmegy magától, mégha közben leveszem a gyujtást, és kiveszem a kulcsot, akkor is. És ezt is mindkét oldalon. Ezek szerint ezek sem egyformák?

Zotya, bocs az ujjaidért. :lol: Nálam jól működik ez, és nagyon tetszik ez a dolog. A nyelvemet is oda merném tenni, nem csipné meg. :D :lol:

A Zotyáé még nem tudja, a balos is csak a komfortot. A jobbost meg végig nyomni kell. Sztem ezek még nagyon az első generációsak lehetnek. :lol:

Amit vettem ezek helyett, azzok már tudják a becsípődés elleni védelmet, elől, hátul. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindkét oldalon tudja ezt a becsípődésvédelmet. Ha hosszan megnyomom a gombot, felmegy magától, mégha közben leveszem a gyujtást, és kiveszem a kulcsot, akkor is. És ezt is mindkét oldalon. Ezek szerint ezek sem egyformák?

Na én is kipróbálom. :lol:

Nekem ugye mind a 4 gyári. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindkét oldalon tudja ezt a becsípődésvédelmet. Ha hosszan megnyomom a gombot, felmegy magától, mégha közben leveszem a gyujtást, és kiveszem a kulcsot, akkor is. És ezt is mindkét oldalon. Ezek szerint ezek sem egyformák?

Zotya, bocs az ujjaidért. :lol: Nálam jól működik ez, és nagyon tetszik ez a dolog. A nyelvemet is oda merném tenni, nem csipné meg. :D :lol:

Nincs bocsánat, mutogatnék is ha lenne mivel! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.