Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A Vectra kormánymüve talál az enyémre??? (apropo van kül. a dizil és a benzinesek kormánymüve között???)

úgy tudom ugyanaz. Sógoromnak volt vecta-ja én nem láttam rajt külömbséget. Át akartam rakni az astra-ba, de mire rákerült volna a sor arra eladta. :D

"olajkályhásoké" is szerintem ugyanaz.

Link to comment
Megosztás:

Neked az nem tetszik, hogy az apádéval jársz?

Én már 32 voltam és két gyerekem volt amikor megvettem az első (akkor 16 éves) autómat! :D

A félreértések elkerülése érdekében: ezért írtam a korábbi "nekem ez tetsziket".

igaz még csak 24 vagyok, de jobb szeretnék saját kocsival járni...

az az enyém, azt csinálok amit akarok vele

és nincs az hogy most gyere haza mert ez meg az, meg nem is szóltál, hogy elvitted stb stb

Link to comment
Megosztás:

igaz még csak 24 vagyok, de jobb szeretnék saját kocsival járni...

az az enyém, azt csinálok amit akarok vele

és nincs az hogy most gyere haza mert ez meg az, meg nem is szóltál, hogy elvitted stb stb

Ne aggódj, he nem mondja apu, akkor mondja majd az asszony! :D :D Amúgy én meg idén szerztem meg a jogsit is, meg hitelből az első kocsit is. Pedig a fater azt akarta 10 éve hogy vizsgázzak le, megkaptam volna a családi Suzukit! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Elszakadt a spirálom, kicseréltem, most tökjól működik és majd holnap megmérem de érzésre kevesebbet mutat mint a régivel, amivel ugye a 10km/h csalás megvolt. Még kicsit sziszeg az új spirál, remélem ez idővel elmúlik, persze a biztonság kedvéért kapott egy kis wd40-et.

No, azóta mentem egy tesztkört, de hallható maradt a spirál a műszerfalban. 40-50 közt a leghangosabb, utána halkul, aztán 80-nál megint erősödik. A hang jellegzetes, mintha karcolna a spirál. Esetleg valami ötlet?

Na mentem kb 25 km-t de a spirál zaja még nem múlt el, talán csöppet mérséklődött. Pedig elvileg mindent szépen csináltam, ahogy máskor is. Én ronthattam valamit el vagy a spirálnak kell egy kis idő míg bejáratódik?

Link to comment
Megosztás:

Na mentem kb 25 km-t de a spirál zaja még nem múlt el, talán csöppet mérséklődött. Pedig elvileg mindent szépen csináltam, ahogy máskor is. Én ronthattam valamit el vagy a spirálnak kell egy kis idő míg bejáratódik?

Kellett volna egy kis olajat beleönteni. Nem WD 40-et.

Link to comment
Megosztás:

Bezsiroztad mielőtt beszerelted? Nincs benn plussz kanyar? Nem feszül seholsem? A mutató nem ugráll?

Nem, wd 40 ment rád, de akkor majd megkenem vagy olajazom.

Az a fura hogy a régivel picit ugrált de most szépen áll mindig.

Ma már nem állok neki de holnap kap zsírt, kacsát. :D

Link to comment
Megosztás:

Hirek: "Pénzügyi segélyt, hitelt kér az Opel az új autók értékesitésének elősegitésére..."

Adják olcsóbbért és akkor sem kerül nekik többe mint a hitel kamatai... :D ...és talán vennék is egy újat...egy szép corsa-t vagy egy csini H Astrát.... ;) ..álmodozom. :P

Link to comment
Megosztás:

igaz még csak 24 vagyok, de jobb szeretnék saját kocsival járni...

az az enyém, azt csinálok amit akarok vele

és nincs az hogy most gyere haza mert ez meg az, meg nem is szóltál, hogy elvitted stb stb

Úgy látom köztünk generációs probléma feszül. :D Nem érted, hogy mire céloztam.

Nincs semmi problémám azzal amit írsz, megértelek. Csak a jelenségre írtam, hogy ez teszik. Te ugyanis elégedetlen vagy magaddal, hogy már "majdnem fél évet" dolgoztál és még mindíg nincs saját autód.

Én már bejártam Európát motorral a Balti tengertől a Fekete tengerig de (egy használt) autóra 32 éves koromig még nem is gondolhattam.... [Más idők voltak azok.]

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.