Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Renszo nem látom a neved a Blitz-es listán!

Ja és szerintem Snowboardozni jobb! Nekem legalábbis az jön be!

Nem látod, persze mert nem iratkoztam fel. messze van még a nyár...aztán meg nem az a lényeg, hogy ki iratkozik fel, hanem, hogy ki megy el...Múlt nyáron is sok ember mondta, hogy jön....és iratkozott fel egy képzeletbeli listára..

Link to comment
Megosztás:

Persze nem írni hanem jönni kell a talira!

Tavaly volt olyan ember aki hozta a saját kispárnáját és azzal takarta el a fejét a nagysebességgel becsapodó szél ellen! (nincs klíma az autómban)

De legalább ott volt! Idén a tieddel megyünk Renzsi cica! Remélem oda is meg haza is érünk :) IDŐBEN!!!

Link to comment
Megosztás:

Erről a sok síelésről és snowboardozásról eszembe jut egy francia film, melynek talán a harmadik felvonásában szintén egy fehér autóval "síeltek". :lol:

S aztán elképzelem ezt a fehér GSi-t ahogy whiskytől megszédült gazdájával száguld lefelé 2300m-ről síléceken. :lol: :D

gsi.tamás,

nem szokzál a XVIII. kerületbe járni? Egyik este nagyon kergetett egy a tiédhez nagyon hasonló autó. :)

Bár anyira sötét volt, hogy akár a Renzso is lehetett. :wink:

Én nem az 1.4emmel voltam.

Link to comment
Megosztás:

Renzso!

Na mi van, hiányzik a vonóhorog? :lol:

Kétlem hogy találsz helyette olyat, amin van... :) :lol: :D

Nézd, ha csak ez lenne azon Impreza-n a szépségtapasz, nem riadnék meg tőle. Lehet, hogy akkor is nevetnél, bár ugyis mindig csak azt látnád :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sonique

Az valószinű, hogy a Kess lessz ő szokott arra menni és nem egy idegbeteg sofőr! Nem lehet csak úgy felidegelni!

Vagy a Renzso de ő ritkán jár hétközben autóval robotolni! (BKV rulez én is azzal járok a pi@ába!)

ezt kikérem magamnak én tényleg nem vagyok idegbeteg, bár katonáéknál ezt írták a papíromra :twisted: :twisted:

ja és én napközben céges ótóval járok!

Link to comment
Megosztás:

most haza fel a hungária krt on

a vidámpark után találkoztam egy tutyimutyi fehér GSI vel :))

tötyögök 130 al elöttem egy GSI ugy le huzodott !!!

remélet utánam jön azt nyomunk 1 et de hat

ebben nem volt elég spiritusz !!!!

valaki nem jart arra !!! valami I -s rendszam volt, de sajna nem elmexem az egészre :D

Sonique! Mikor volt? 18h-19h felé? Mert ha igen általában én is arra járok haza a melóból és nekem is I-s rendszámom van :lol:

5km-t teszek meg melóhely és az otthonom között és hideg a motor általában ugy meg nem száguldozom :wink:

Tegnap egy Váciúti benzinkútnál láttam egy fehér GSI-t nem közülünk való?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.