Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Múltkor volt itt egy srác a forumon aki leendő opeles akar lenni és belinkelt egy pár vasat szemlére. Ha jól emlékszem ez is köztük volt, csak akkor még többért kínálta a digó diller! Vajhhh mitől ez a nagy árzuhanás egy pár hét alatt? :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/2502734_opel_astra_1994

Üdv:BB

szerintem a 4féle dísztárcsa miatt van :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem már megvolt! Szakadt a hó, 40-nel enyhe jobb kanyarban azt vettem észre, hogy kilincsel előra autózok.

Örüjjé neki! Itt még mindíg csillagos az ég. Csak azt nem tudom, hogy én mivel fogok mert az asszonyos félti az övét (tőlem), az enyimé meg fújja a gázolajat a fejtömítésnél pedig a caravan legkirályabb driftre -nem a matchbox. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

7-8.at akartam írni előbb csak sokalltam de szép a kilátás. :P

Hát az a baleset! Mikor exponált megvillant a fotófény és a sofőr ijedtében ment a másiknak. :P :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

lehet az autó se volt túl boldog, 3lábon nem olyan vidám közlekedni :lol:

Nem is közlekedett, ott várta az autómentőt 1 fokban az út közepén. :P

Örüjjé neki! Itt még mindíg csillagos az ég. Csak azt nem tudom, hogy én mivel fogok mert az asszonyos félti az övét (tőlem), az enyimé meg fújja a gázolajat a fejtömítésnél pedig a caravan legkirályabb driftre -nem a matchbox. :P :)

Örültem-örültem , csak az a jeges markolás ne lett volna, amikor elkezdett csúszni az eleje! :lol: Volt ám utánna tojásgáz, meg fék!

Link to comment
Megosztás:

A helyedben keresnék egy olyan nagyobb helyet ahol lehet gyakorolni a kézifékes forgolódást, sokat lehet tanulni. De ha nincs merszed még akkor ajánlok valami rally játékot (pl Vrally 3) kormánnyal és pedálsorral játszva, azon is lehet tanulgatni. Nekem az segített valamelyest mielőtt a valóságban kezdtem volna baromkodni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

7-8.at akartam írni előbb csak sokalltam de szép a kilátás. :P

Hát az a baleset! Mikor exponált megvillant a fotófény és a sofőr ijedtében ment a másiknak. :lol: :lol: :) :P

Jah, már értem. Neeeeem, nem az enyém. Mikor kinéztem, hogy miért van olyan sötét. Akkor láttam meg. Mondom magamba, ezt le kell fotózni. :lol: :o

Link to comment
Megosztás:

A helyedben keresnék egy olyan nagyobb helyet ahol lehet gyakorolni a kézifékes forgolódást, sokat lehet tanulni. De ha nincs merszed még akkor ajánlok valami rally játékot (pl Vrally 3) kormánnyal és pedálsorral játszva, azon is lehet tanulgatni. Nekem az segített valamelyest mielőtt a valóságban kezdtem volna baromkodni. :P

Elszánt Need for speed-es vagyok, nem fogsz megtéríteni! :) De különben lehet ez is segített, mert amikor elkezdett csúszni, gondolkodás nélkül tekertem a kormányt a megfelelő irányba, asszony alig vett észre belőle vmit. Bezzeg a tükrös esetet kommentálta rendesen! :lol: Az a baj, errefele nincs nagyonn szabad hely. :lol:

Link to comment
Megosztás:

7-8.at akartam írni előbb csak sokalltam de szép a kilátás. :P

Hát az a baleset! Mikor exponált megvillant a fotófény és a sofőr ijedtében ment a másiknak. :lol: :lol: :lol: :)

Ismerőstől halottam, hogy tart egy régi gépet vakuval film nélkül a kocsiba, azt ha vki szivózik, csak villant egyet, és a csávó pá, eltűnik. :P

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom, nagyjából 20e-ért fényeznek le egy karosszériaelemet. Azonban mi van ha ez az elem sokkal kisebb, mint egy átlagos elem? Én pl ha szeretnék lefújatni egy hűtőmaszkot, ami ugye egy sárvédőhöz képest kicsiny, az is egy 20-as?

Arányaiban kevesebb.

Tesómnak 25-ért fényeztek le profin egy Kadett GSI mocitetőt.

Decemberben én is viszek egyet az Astrához meg egy GSI maszkot is. Remélem kijön 30 ból.

Jaa metál mindkettő. A Kadett is meg az Astra is.

Link to comment
Megosztás:

Ha már baleset és elemfényezés van a terítéken... Tegnap én is megfogtam az előttemhaladót a Hungárián. Bevágtak elé, neki csak lassítani kellett volna erre állóra blokkolt én pedig piff bele. Bal első lámpa, hűtőmaszk kuka, lökös még kérdéses. Neki csak a hátsó lökös repedt be egy 10 centis hosszon. Szerencsére a hűtőmet nem lyukasztotta át a duda. Így is sokalltam a kötelezőmet... no majd ezután...

Link to comment
Megosztás:

:) nálam meg jelentkeztek h kell egy maszk, aztán visszamondta, ugyh van egy hibátlan maszkom :lol: :lol:

Jelen pillanatban várom a karosszériásomat, hogy megszemlézze a vasat. Még csak most írjuk össze a listát. Ha a másik lámpa is cserés, akkor valószínűleg 95 utáni maszk/lámpa kombóra térek át. Ezügyben még biztos sokat fogok fórumozni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.