Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Inkább azt a relét szedjük ki belőle. Rájöttem, hogy az tök fölöskeges oda. Csak simán áthidaljuk, oszt betesszük az A oszlop csatijába a vezetéket. Ugyanis az a relé csak a harsonával ellátott kürthöz kell.

Hűha, ezt a harsonát nem igazán érteni :rolleyes: Az az olyan, ami a riasztónál is szól?

Igazából hamarosan akartalak hívni, mert megyek majd ki Zolihoz bontóba a kormányburkolatért. Gondoltam megkérdem, kell-e valami, vagy jössz-e. Aztán kora délután össze kéne már rakni a drágát. Ha Te mondod, akkor kapjuk ki onnan :) A foglalat úgyis jó lesz ködlámparelémnek

Link to comment
Megosztás:

egy ilyen kis kendács a gyári turbómotorral ( 105 LE ) NEM megy 220-at.

Nem, nem, és nem.

...versenykörülmények közt...

Na most te nem vágod ezek szerint...

1- Az asszony fiat panda 1.3 mjet-e a kis gyári 70 lóerejével nem tudom megy-e annyit de 180-at azt tuti ugyanis m3-as bmwnek léptem vele a seggébe.

2- Versenykörülmények ide vagy oda bármikor nyugodt szívvel melléd állok aztán lesheted a csini kis hátulját. :rolleyes:

Viszont tartósságilag aláírom, hogy a suziknak van az egyik legstrapabíróbb motorjuk hosszú távon és normál használat esetén de nincs olyan motor amit ne lehetne szétlőni.

Link to comment
Megosztás:

Na most te nem vágod ezek szerint...

1- Az asszony fiat panda 1.3 mjet-e a kis gyári 70 lóerejével nem tudom megy-e annyit de 180-at azt tuti ugyanis m3-as bmwnek léptem vele a seggébe.

2- Versenykörülmények ide vagy oda bármikor nyugodt szívvel melléd állok aztán lesheted a csini kis hátulját. :)

Viszont tartósságilag aláírom, hogy a suziknak van az egyik legstrapabíróbb motorjuk hosszú távon és normál használat esetén de nincs olyan motor amit ne lehetne szétlőni.

Válasszatok helyszint, és fegyvernemet! És jelöljétek ki a segédeket! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na most te nem vágod ezek szerint...

1- Az asszony fiat panda 1.3 mjet-e a kis gyári 70 lóerejével nem tudom megy-e annyit de 180-at azt tuti ugyanis m3-as bmwnek léptem vele a seggébe.

2- Versenykörülmények ide vagy oda bármikor nyugodt szívvel melléd állok aztán lesheted a csini kis hátulját. :rolleyes:

Viszont tartósságilag aláírom, hogy a suziknak van az egyik legstrapabíróbb motorjuk hosszú távon és normál használat esetén de nincs olyan motor amit ne lehetne szétlőni.

Egy 1,3 Mjet 70 paci, de vagy 180Nm. A kis uno 105 Le és vagy 130Nm? Pörgős, jól gyorsulós moci, de nem megy gyári körülmények között 220-at :)

Arról pedig nem is beszélve, hogy 180-nal menni és 220-szal menni nem olyan, mint 40-nel menni, és 80-nal menni.

Kínoznád az olajkályhád? Mivel fűtesz akkor télen? :) Most faterék swiftjével nyomulok ( 1995 1,3 8V ), és bármennyire hihetetlen, de 2-3-4ezres fordulatig szenved, 4ezer fölött szinte élvezi a pörgést :)

az én swiftemmel pedig nem versenyzem veled, úriember nem áll ki csak egyenrangú ellenfél ellen :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hűha, ezt a harsonát nem igazán érteni :rolleyes: Az az olyan, ami a riasztónál is szól?

Igazából hamarosan akartalak hívni, mert megyek majd ki Zolihoz bontóba a kormányburkolatért. Gondoltam megkérdem, kell-e valami, vagy jössz-e. Aztán kora délután össze kéne már rakni a drágát. Ha Te mondod, akkor kapjuk ki onnan :) A foglalat úgyis jó lesz ködlámparelémnek

Nem, sima kürt helytt harsona van benne.

Mikor, kora délután????

Link to comment
Megosztás:

az én swiftemmel pedig nem versenyzem veled, úriember nem áll ki csak egyenrangú ellenfél ellen :) :rolleyes:

(Arról pedig nem is beszélve, hogy 180-nal menni és 220-szal menni nem olyan, mint 40-nel menni, és 80-nal menni.

Kínoznád az olajkályhád? Mivel fűtesz akkor télen? Most faterék swiftjével nyomulok ( 1995 1,3 8V ), és bármennyire hihetetlen, de 2-3-4ezres fordulatig szenved, 4ezer fölött szinte élvezi a pörgést)

Én nem tartom magam annak szal nem a Berényi Mikivel kell versenyezned. A nyomaték az nyomaték akármilyen kocsiról is van szó köbcenti ide vagy oda -1.6 swift már esett áldozatul, részéről negatív élménnyel. :)

(Hagyjuk ezt a "beszólunk" feelinget, opeloséknál nem divat tudtommal. Bocs ha félre értettél, nem szándékoztam sértegetni)

Link to comment
Megosztás:

1.6 swift már esett áldozatul, részéről negatív élménnyel. :)

(Hagyjuk ezt a "beszólunk" feelinget, opeloséknál nem divat tudtommal. Bocs ha félre értettél, nem szándékoztam sértegetni)

Ez nekem kicsit már olyan, hogy a mi házunkon 3 kémény van, a tiéteken csak 2, meg az én apukámnak nagyobb kocsija/biciklije/akármije van...

Én a beszélgetés elején felvetettem valamit, amit te nem értettél meg, és totál félrevitted az egészet.

De hagyjuk, még írjál te is valamit, amire már nem fogok reagálni. :rolleyes:

Sorry, ennyi, nekem sem a szitoközönindítás / veszekedés itt a célom...

Ööööö. Tápi, meddig is pörgeted a fehéret? :)

Link to comment
Megosztás:

Melyik kell? Linkelj egy képet, oszt karikázd be :rolleyes:

Vagy biztosabb, ha viszem Karcsit? :) Netán odaugorjak érted?

Klikk ide!Tessék, bekarikáztam. :) Epk-féle duncosüveges-szivacsos kartergázszűrő készül, legalábbis ezt tervezem az ünnepek között. Ne gyere értem, mert délután melózok. Elöre is kösz. De nem olyan fontos, csak ha amúgy is kimész.

Link to comment
Megosztás:

Klikk ide!Tessék, bekarikáztam. :) Epk-féle duncosüveges-szivacsos kartergázszűrő készül, legalábbis ezt tervezem az ünnepek között. Ne gyere értem, mert délután melózok. Elöre is kösz. De nem olyan fontos, csak ha amúgy is kimész.

Okés, még jó, hogy takarod a kezeddel a másik végét... nehogy tudjam, milyen hosszú kell kb. ha esetleg nem lenne ugyanolyan :)

Amúgy nincs gond, valószínűleg Mesterestől megyek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ti most direkt vagytok ilyenek? :)

igen, kb 9 alatt van százon, tökjó.

de nem megy gyári állapotában 220-at

Nem, nem, nem és nem :)

Másik meg a népítélet. Szerinted kicsit nem elfogultak ott az írások? :D

Éppen azért volt ott a szmájli.

De komolyan minden népítéletben benne van hogy simán gyorsulja le a nagyobb köbcentis autókat...persze az én Astrám is legyorsul sokkal nagyobb köbcentiseket, pl nyerges vontatót, traktort, vagy akár egy lambo-t is ha a sofőr nem nyomja a gázt. :)

Az a baj hogy ezeken feleslegesen idegesítem magam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Majd rakok vhova, csak gyere közelebb! :)

Van egy jófajta reflexíjam jófajta vadászpengés vesszőkkel, ha esetleg odáig jutnátok :)

Én még nem hallottam káromkodni. :)

Nálam valami finomabbat elejtett, mikor először szétszedni se tudtuk a generátorom, majd nem kis küzdés után meglátta, mi van belül :rolleyes:

Mondjuk ott én is anyáztam, meg a szomszéd is...

Link to comment
Megosztás:

Nálam valami finomabbat elejtett, mikor először szétszedni se tudtuk a generátorom, majd nem kis küzdés után meglátta, mi van belül :rolleyes:

Mondjuk ott én is anyáztam, meg a szomszéd is...

Jó hát olyan nálam is volt hogy hú B+, de hát ez nem vészes, ezért még a gyerekre se szólok rá. Azt leszámítva amikor elfűrészeltem az ujját. :)

Link to comment
Megosztás:

1- Az asszony fiat panda 1.3 mjet-e a kis gyári 70 lóerejével nem tudom megy-e annyit de 180-at azt tuti ugyanis m3-as bmwnek léptem vele a seggébe.

Én meg már hagytam le Ferrarit. De komolyan. Alig gurult vagy 40-el én meg megelőztem. :)

Gondolom az m3 is üvegen küldte miközben bőszen villogtad le? :)

Az átlagos 105 lovas autók 99,9%-a nem megy 220-at. Mehetne, de ahhoz nagyon kicsi légellenállás kellene.

Az hogy mi hány köbcentis kit érdekel? :rolleyes: Gyorsuláshoz teljesítmény/tömeg kell, végsebességhez teljesítmény.

Link to comment
Megosztás:

Én meg már hagytam le Ferrarit. De komolyan. Alig gurult vagy 40-el én meg megelőztem. :rolleyes:

Gondolom az m3 is üvegen küldte miközben bőszen villogtad le? :)

Ilyen alapon én meg a pk astrával mig-29est is, az meg parkolt a hangár előtt. :)

Villogta a csoda csak mögé léptem -az meg, hogy üvegen küldte volna 6.ban nem hinném.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.