Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt mondjuk én sem értem. Mi az a 0.7? B)

A legtöbb injektor 3 bar körüli nyomáson üzemel. (+-0,5 bar)

Hi!

Pedig az NZ-nek 0.76bar a szabályzott nyomása. Annyival működik a befecskendező szelep. Más autók központi befecskendező rendszerei is hasonló, 1 bar körüli nyomáson mennek.

Link to comment
Megosztás:

nekem nagyon tetszik, ez most egy 5ajtós lámpája amihez hozzáfarqgtátok a kasznit?

nagyon frankó

olyan omegás B)

Szerintem is omegás, de van aki szerint meg audis.

5 ajtósé nem menne bele, mert annak egyenes az oldala a sedáné pedig ferde. Ezt egyedileg kellett kialakítani. (sufni tuning)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is omegás, de van aki szerint meg audis.

5 ajtósé nem menne bele, mert annak egyenes az oldala a sedáné pedig ferde. Ezt egyedileg kellett kialakítani. (sufni tuning)

utólag rájöttem, hogy az eredeti sedan lámpa van megbabrálva

le van vágva a felső rész?

nincs szedan a környékemen így abszolút nem tudom,hogy mi van ott fent, kivi vagyok, nekem nagyon tetszik így B)

hát sztem inkább omisabb mint audis... audira kicsit hasonlít csak.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Pedig az NZ-nek 0.76bar a szabályzott nyomása. Annyival működik a befecskendező szelep. Más autók központi befecskendező rendszerei is hasonló, 1 bar körüli nyomáson mennek.

Háááát... Nem lett jobb az indítózás melegből kicipelt és teljesen feltöltött akksival... ;)

Talán egy hangyányival lett jobb... Mondjuk ma többször is megálltam a kocsival több órára és azért könnyebben tekert. Vagy csak az olaj nem dermedt még meg annyira. B)

Innen vettem, amit az AC nyomásáról írtam.

Link to comment
Megosztás:

Nah. Az úúúúgy volt... Kicsit elmaradtam itt a fórummal, eljött a nagy karácsonyi dömping, a nagy karácsonyi internetnélküliség, a nagy karácsonyi fórumnélküliség..

Először is mindenkinek Boldog újévet, hehe, jobb későn, mint soha, átfutottam a lemaradásom egyéb csevegés topicban, háááát, nélkülem elég sótlan lett :D B)

De most már itt vagyok, és újult erővel vágok neki a fórumozásnak ;) Annyit észrevettem, hogy Zotya avatart cserélt, Tápi elég hallgatag volt, csakúgy, mint Futó mester is... Vagy csak hiányom miatt nem akadtak méltó szellemi társra? :P

Najolvan, befejezem az éveleji vérszívást, különben is biztos kapok majd hideg-meleget ezért a kis szösszenetemért, de legalább zajlik majd az élet :blush:

Autós berkekben nincs semmi gond, -8 -10fokban indul szépen az ótó, bár az akksi nehezen forgatja meg az indítómotort... de eddig még nem volt probléma :D szelephang szinte nincs, olaj rendben, hűtőfolyadék rendben, téligumi rendben :lol:

Azt hiszem, lassan befejezem, még van hátra pár topik, amit át kellene nyálazni...

Mindenkinek kellemes napot :)

Link to comment
Megosztás:

Látod-látod, most 40 perc alatt produkáltál annyi hozzászólást, mint...

Nyissak egy új topicot? Mondjuk "Off-topic - ahol semminek semmi köze a technikához" címszóval? B) ;) :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.