Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem már négy éves a wifis routerem, de még mindig tökéletesen adja.:huh:

Két notival vagyunk rajta, a mult héten kiváncsiságból kipróbáltam mit tud. Panelben, a harmadikon lakom.

Elindultam a lépcsőházban felfelé a notival, és még a hatodikon is közepes volt a jel erőssége. Akárhogy is nézem, az több mint egy méter tömör vasbeton.

Azért ez a cucc nem gyenge.:)

Amugy erről van szó.:

Router

nekem egy thomson speed touch van, de nem tartom valószínűnek, hogy az a 2 méter tett volna be az adatátvitelnek :D

vagy a másik gép halódik néha, vagy a kártyája...

Link to comment
Megosztás:

Nekem már négy éves a wifis routerem, de még mindig tökéletesen adja.:D

Két notival vagyunk rajta, a mult héten kiváncsiságból kipróbáltam mit tud. Panelben, a harmadikon lakom.

Elindultam a lépcsőházban felfelé a notival, és még a hatodikon is közepes volt a jel erőssége. Akárhogy is nézem, az több mint egy méter tömör vasbeton.

Azért ez a cucc nem gyenge.:D

Amugy erről van szó.:

Router

Jaaaj, az nagyon pönge rúter! :huh: Ilyenre gyártottak már kismillió szoftvert otthon, amiről több program is fut és persze linux. :)

Link to comment
Megosztás:

Johny

"Nincs itt azzal gond,ha sokat írtok,csak nagyrésze ne off legyen.

Meg ha lehet hejesírásra tesék odafigyelni!

Sőt nem is a helyesírásra,csak ne az MSN,IRC és SMS szlenget használjátok.

Tudom,hogy nehéz,mert én is sokat IRC-ztem és ott ékezet nélkül,rövidítéseket használnak,de ez itt egy fórum,ahol nem csak olyan korúak vannak,mint mi.

Na de ez már megint off itt,úgyhogy egy modi tegye át az egyéb csevegésbe! "

na ezekkel semmi gondom sincs, mert ezek igazak sajna.

gyakran mikor leütöm a küld öt, akkor veszem észre, hogy ez nem is ide kellett volna inkább, az előző is ilyen volt nekem is.

az írás milyensége tényleg az msn miatt van ... helyesírás hát sajna ennyire tanultam meg

nekem azzal volt bajom, hogy :

"Novy is itt osztja az eszet"

ezt azért nem éreztem tökre igaznak, mert sok olyan dolog van amit már tudok, mert korábban volt erről szó, meg megtapasztaltam én is, de mégse szoktam leugatni senkit, hogy jaj de hülye vagy és ezt így meg így csináld, mert én nem csináltam de tuti így kell

ha valamit nem csináltam még, és nem reagáltak egy ideje nálam jártasabbak, akkor elmondom az én gondolatomat, és úgy kezdem, hogy "szerintem"

Link to comment
Megosztás:

Johny

"Nincs itt azzal gond,ha sokat írtok,csak nagyrésze ne off legyen.

Meg ha lehet hejesírásra tesék odafigyelni!

Sőt nem is a helyesírásra,csak ne az MSN,IRC és SMS szlenget használjátok.

Tudom,hogy nehéz,mert én is sokat IRC-ztem és ott ékezet nélkül,rövidítéseket használnak,de ez itt egy fórum,ahol nem csak olyan korúak vannak,mint mi.

Na de ez már megint off itt,úgyhogy egy modi tegye át az egyéb csevegésbe! "

na ezekkel semmi gondom sincs, mert ezek igazak sajna.

gyakran mikor leütöm a küld öt, akkor veszem észre, hogy ez nem is ide kellett volna inkább, az előző is ilyen volt nekem is.

az írás milyensége tényleg az msn miatt van ... helyesírás hát sajna ennyire tanultam meg

nekem azzal volt bajom, hogy :

"Novy is itt osztja az eszet"

ezt azért nem éreztem tökre igaznak, mert sok olyan dolog van amit már tudok, mert korábban volt erről szó, meg megtapasztaltam én is, de mégse szoktam leugatni senkit, hogy jaj de hülye vagy és ezt így meg így csináld, mert én nem csináltam de tuti így kell

ha valamit nem csináltam még, és nem reagáltak egy ideje nálam jártasabbak, akkor elmondom az én gondolatomat, és úgy kezdem, hogy "szerintem"

Én még annyit szeretnék hozzátenni, anélkül, hogy vkit megbántanák, vagy támadnák, hogy ha vmire írok választ, akkor egyből észreveszik, hogy hülyeséget írok. Ellenben ha vmit kérdezek, amire túlzás nélkül legalább 10-20-an tudják a választ, akkor az megválaszolatlan marad. De ez nem zavar, az viszont kicsit bosszantó, amikor egy újjonc jön az oldalra, és feltesz egy tök egyszerű kérdést ami neki fontos, és látom, hogy az általam olyan nagyra tartott ( de komolyan!! :huh: ) fórumozók közül sokan olvassák, majd reagállás nélkül hagyják. Aztán amikor én válaszolok természetesen nem olyan szakszerűen, mit ők tennék akkor kiokosítanak.Nem panaszképpen írtam, meg nem is volt szándékomban senkit megbántani, csak ilyen is volt már, szerencsére nem gyakran. UFF én beszéltem. :)

Link to comment
Megosztás:

hű, ma ilyen megmondom nap van? akkor csatlakozom a nyájhoz.

ha van kérdés, és tudom rá a választ akkor én spec megszoktam osztani a tapasztalatokat. eddig 70%ban az volt rá a válasz h "aha,más valaki?"

elektromos ablaknál szintén ez volt, hiába h a 2kicsikacsómmal raktam be, nem hittetek nekem...de semmi gond, majd jön más aki elmondja ugyanazt, csak késöbb, amikor már elkezdtek hápogni h miért nem válaszol senki a kérdésre. :huh:

Link to comment
Megosztás:

hű, ma ilyen megmondom nap van? akkor csatlakozom a nyájhoz.

ha van kérdés, és tudom rá a választ akkor én spec megszoktam osztani a tapasztalatokat. eddig 70%ban az volt rá a válasz h "aha,más valaki?"

elektromos ablaknál szintén ez volt, hiába h a 2kicsikacsómmal raktam be, nem hittetek nekem...de semmi gond, majd jön más aki elmondja ugyanazt, csak késöbb, amikor már elkezdtek hápogni h miért nem válaszol senki a kérdésre. :huh:

Oké-oké értem. De én tényleg azért írtam az elektromos tükörnél, hogy " esetleg valaki más?" mert meg mertem volna esküdni rá, hogy láttam már f astrán világítani a tükörállítót. Meg vhogy logikusnak tünt, hogy minden kezelőgomb világít, akkor az is. :)

Link to comment
Megosztás:

Oké-oké értem. De én tényleg azért írtam az elektromos tükörnél, hogy " esetleg valaki más?" mert meg mertem volna esküdni rá, hogy láttam már f astrán világítani a tükörállítót. Meg vhogy logikusnak tünt, hogy minden kezelőgomb világít, akkor az is. :)

sztem meg tök logikátlan lenne ha világítana, mert ahhoz nem nyúlsz sötétben menetközben...erre felhozták az indexkart, de azt meg nem árt tudni hol van... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én még annyit szeretnék hozzátenni, anélkül, hogy vkit megbántanák, vagy támadnák, hogy ha vmire írok választ, akkor egyből észreveszik, hogy hülyeséget írok. Ellenben ha vmit kérdezek, amire túlzás nélkül legalább 10-20-an tudják a választ, akkor az megválaszolatlan marad. De ez nem zavar, az viszont kicsit bosszantó, amikor egy újjonc jön az oldalra, és feltesz egy tök egyszerű kérdést ami neki fontos, és látom, hogy az általam olyan nagyra tartott ( de komolyan!! :D ) fórumozók közül sokan olvassák, majd reagállás nélkül hagyják. Aztán amikor én válaszolok természetesen nem olyan szakszerűen, mit ők tennék akkor kiokosítanak.Nem panaszképpen írtam, meg nem is volt szándékomban senkit megbántani, csak ilyen is volt már, szerencsére nem gyakran. UFF én beszéltem. :D

Nos, igen, talán azért hagyják válasz nélkül mert nincs kedvük sokadszor is leirni ugyanazt a dolgot. Csak hát az újonc nem biztos hogy tisztában van minden, az oldal által kinált lehetőséggel mint pl a kereső(meg aztán adott esetben ott is marad bőven lapoznivaló annyi hsz.-t talál) Mielőtt regisztráltam volna én is böngészgettem, de nem nagyon találtam rá a megoldásra vagy az az felé vezető útra. Aztán valahogy sikerült regisztrálnom(azt gondoltam hogy csak Mo-ról lehet) és azóta is itt vagyok..nagy örömömre/örömötökre! :lol: :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Van a fórumon kereső,csak lusták az újak,használni,egyszerűbb írni és várni a csodára.

Ne tudd meg,hogy a google-t is hányan lusták használni.

nekem nagyon sokáig nem működött vmiért.

pl beírtam, hogy km óra, vagy stabrúd, Se átalakítás, és nem akarta hozni a dolgokat, mostanság működik már szerencsére és vissza tudok keresni, de volt hogy nem adott ki semmit.

Link to comment
Megosztás:

Nincs itt azzal gond,ha sokat írtok,csak nagyrésze ne off legyen.

Meg ha lehet hejesírásra tesék odafigyelni! :huh:

Sőt nem is a helyesírásra,csak ne az MSN,IRC és SMS szlenget használjátok.

Tudom,hogy nehéz,mert én is sokat IRC-ztem és ott ékezet nélkül,rövidítéseket használnak,de ez itt egy fórum,ahol nem csak olyan korúak vannak,mint mi.

Na de ez már megint off itt,úgyhogy egy modi tegye át az egyéb csevegésbe! :)

Kikérem magamnak! Én IRC-n is helyesen, nem rövidítve és ékezettel írok! :D

Link to comment
Megosztás:

nekem nagyon sokáig nem működött vmiért.

pl beírtam, hogy km óra, vagy stabrúd, Se átalakítás, és nem akarta hozni a dolgokat, mostanság működik már szerencsére és vissza tudok keresni, de volt hogy nem adott ki semmit.

Lehetséges hogy azóta már javult a helyesirásod! :D :D ...bocsi, ezt nem tudtam kihagyni :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lehetséges hogy azóta már javult a helyesirásod! :lol: :D ...bocsi, ezt nem tudtam kihagyni :D :)

ha ha ha :D

ezeket az extra figurákat honnan kell előhozni?

mert nekem most per pill itt csak az alapok vannak meg :huh:

szerkesztés menübe megvannak, de ha simán írom akkor nem találom őket.

Link to comment
Megosztás:

nekem nagyon sokáig nem működött vmiért.

pl beírtam, hogy km óra, vagy stabrúd, Se átalakítás, és nem akarta hozni a dolgokat, mostanság működik már szerencsére és vissza tudok keresni, de volt hogy nem adott ki semmit.

Jelentem nálam úgy működik a kereső, hogy beírom az alkatrészt vagy a hibát, erre feldobja, hogy melyik topicban volt már róla szó. Csak épp azt nem tudom meg soha, hogy hanyadik oldalon... :huh: Párszáz oldalt gondolom nem kell végigolvasnom, hogy kihámozzam a lényeget.

WinXP - IE

Link to comment
Megosztás:

Jelentem nálam úgy működik a kereső, hogy beírom az alkatrészt vagy a hibát, erre feldobja, hogy melyik topicban volt már róla szó. Csak épp azt nem tudom meg soha, hogy hanyadik oldalon... :huh: Párszáz oldalt gondolom nem kell végigolvasnom, hogy kihámozzam a lényeget.

WinXP - IE

én topikon belül írom be

és most már szokott működni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.