Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ahogy így belegondolok... mennyit kéne költeni... áááá. CSomagtartóajtó, szélvédő elől, lengéscsillapítók, Felnik, hangszórók és mellette tankolni is kell. De legalább került bele ma 1 üzemanyagszűrő. Fater szerezte, foggalmam sincs mennyi volt.

Akkor képzeld magad az én helyzetembe. Egy full extrás, gyári kinézetű szalon autót szeretnék belőle csinálni.

"Csak" 4 elektromos ablak, ABS, BC, elektromos fűthető tükrök kellenek. ;) Meg ha úgy döntök, akkor átalakítani hengerenkénti befecskendezésre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor képzeld magad az én helyzetembe. Egy full extrás, gyári kinézetű szalon autót szeretnék belőle csinálni.

"Csak" 4 elektromos ablak, ABS, BC, elektromos fűthető tükrök kellenek. ;) Meg ha úgy döntök, akkor átalakítani hengerenkénti befecskendezésre. :lol:

nnna akkor a zsebbe mélyen belenyúlni. Nekem is bele kell majd. De ez ezzel jár. :lol: Szép kis elképzelés. Sok sikert hozzá. Én lépek srácok.

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Akkor képzeld magad az én helyzetembe. Egy full extrás, gyári kinézetű szalon autót szeretnék belőle csinálni.

"Csak" 4 elektromos ablak, ABS, BC, elektromos fűthető tükrök kellenek. ;) Meg ha úgy döntök, akkor átalakítani hengerenkénti befecskendezésre. :lol:

és akkor hasonló lesz mint az enyém :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért az a díjnyertes cucc... gondolom érzitek, hogy nem is ma volt, meg a gyéri cuccok akkoriban egyik autóba se tudtak hudesokat.

bár azon elgondolkozok, hogy nekem van egy Blau ami 40X50+ 2X100

és ez elvileg egy autó gyári erősítője volt egy ekvalizátor utánkötve... az már biztos nem szólhatott gyengén.

amit F pepe linklet az is gyári felni, az a másikfajta, de nekem a közepe nem tetszik hogy olyan nagyontömör.

nekem van egy Lg fej elől két gyári hangszóró, hátul két 20cmes magnat traveller 3 utas...

az igazi az lenne amit joc mondott elől egy izmos szett, és hátul egy láda ;) van is hozzá két 25ös magnatom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem lépésekben alakult a zene. A jelenlegi "végleges" az hogy egy Pana fej, 2 darab S.A.L (asszem 120 watty, de nem emlékszem, a tököm se olvasgatja...) van az első ajtókban. (cupira, már egy papírlapot se tudnék betenni pluszban arra a környékre, de még pont nem ér hozzá semmihez) és két gyári dzsíem van a csomitartó ajtóban. Nem különösebben szép a hangja, ellenben nagy :lol: Majd hátra teszek normálisabbakat, és akkor egy darabig leállok :lol: Felnire gondoltam én is de apámmal lebeszélni nem kis meló lesz. Tipikus nem létezőt keresek : nagyon ócón - nagyon jót. Igazából nagyon vizuál vagyok, amíg nem látom az autón addig el se tom képzelni milyen lehetne rajta. Majd csinálok egy képet a Ribiről profilból, és felvirtuáltuningolom rá amiket találok felniket ;)

Jah itt a hang-részről jut eszembe. Méghogy nem lehet zörejmentesíteni egy 14 éves autót :( Csak egy fél hétvége kell hozzá, meg egy valag bolha, aztán lőn csönd B) A hátsó rendszámkeretet meg kitámasztottam alulról. Alányomtam 4 gumilapot, és az befeszíti annyira hogy ne tudjon zörögni. (elég sokat hallgatjuk autón kívülről a zenyét, úgyhogy szempont volt hogy kifelé is legyen élvezhető hangja :P )

Láda, persze, az lenne az igazi, de ha naponta ki kéne vennem, munkaidőben, aztán minden délután-este visszatenni... hááát, akkor már inkább legyen valamivel lejjebb, de az állandóra :P

Sok szép ótót láttam ma, itt :lol: de az enyim volt az első :) (ha már nem a legszebb, de legalább az első :P )

Link to comment
Megosztás:

Rakd fel duen-re, vagy vaterára, ha nem adod drágán szerintem elviszik hamar. ;)

Duen-en és hasznaltauto.hu-n is fenn volt hónapokig, de egy valaki kérdezett rá, az se jött el végül megnézni. 45-ért árultam gumistól, sztem nem sok, kb. ennyibe volt nekem is.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nekem csak annyi gondom van a 15"-os felnikkel, hogy le kéne szednem miattuk a hátsó sárfogókat egyébként nem kifejezetten férnének be a papucsok és beleérne (mert próbáltuk 195/55 pirellikkel, arról ne is beszéljünk mi van ha mégis kátyút fogok ;) ) na én meg, hogy leszedjem őket az egy nonszensz -legalább nem veri fel teljesen a kavicsot meg a sarat a lőkösre, akármennyire is légfogó. Jók ezek a 14es felnik azt csá. No meg nekem így tetszik ahogy van... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk nekem csak annyi gondom van a 15"-os felnikkel, hogy le kéne szednem miattuk a hátsó sárfogókat egyébként nem kifejezetten férnének be a papucsok és beleérne (mert próbáltuk 195/55 pirellikkel, arról ne is beszéljünk mi van ha mégis kátyút fogok ;) ) na én meg, hogy leszedjem őket az egy nonszensz -legalább nem veri fel teljesen a kavicsot meg a sarat a lőkösre, akármennyire is légfogó. Jók ezek a 14es felnik azt csá. No meg nekem így tetszik ahogy van... :lol: :lol: :lol:

Nekem 205/50 R15 volt fent,most 195/50 a nyári és soha semmiben nem ért bele,a sárfogók is fent vannak.

Link to comment
Megosztás:

No igen, hatchbacknál lehet nem fordul elő ilyesmi (pláne ha kemény a futómű) de amikor az enyémre feldobtuk hátra hogyan is mutat alapból épphogy befért az ujjam a gumi és a sárfogó közé. Na most el lehet gondolni ha elkezd a kaszni mozogni -pláne ha egy hirtelen feltűnő kátyú miatt gyors kikerülő manővert csinálok (amire újabban sűrűn van példa pedig nem szoktam 90 fölött menni), úgy letépi azt a műanyag izét a helyéről ahogy elő van írva és ez a jobbik eset, rosszabbik ha a lőköst is töri és akkor még a gumi mintázatából is leszedhet 1-2 vagy több darabot. ;) "Köszönjük, nem kérjük..." :lol: :lol:

Egyébként ezen a képen látszik, hogy a 175/65 R14 papucs így is mennyire közel van ahhoz:

www.tvn.hu_8802aa90b4ebdb7fc46f963cf4357420.jpg

Link to comment
Megosztás:

használtautón van két caravan ami 2.0ás de egyik fehér szürke belsővel, másik meg piros szürke belsővel.

fekete vagy vmi ilyen komolyabb szín nyema

Nemigen láttam feketét még én. Arról már nem is beszélve, hogy azon a feketén aztán minden porszem azonnal látszik. Nem győzöd takarítani!

Link to comment
Megosztás:

No igen, hatchbacknál lehet nem fordul elő ilyesmi (pláne ha kemény a futómű) de amikor az enyémre feldobtuk hátra hogyan is mutat alapból épphogy befért az ujjam a gumi és a sárfogó közé. Na most el lehet gondolni ha elkezd a kaszni mozogni -pláne ha egy hirtelen feltűnő kátyú miatt gyors kikerülő manővert csinálok (amire újabban sűrűn van példa pedig nem szoktam 90 fölött menni), úgy letépi azt a műanyag izét a helyéről ahogy elő van írva és ez a jobbik eset, rosszabbik ha a lőköst is töri és akkor még a gumi mintázatából is leszedhet 1-2 vagy több darabot. ;) "Köszönjük, nem kérjük..." :lol: :lol:

Ez csak azért érdekes,mert havernak a caravanjan volt calibra felni 205/55-el és nem volt gond.

Fura...másrészt a rugózásnál nem tépné szerintem le,nem abba az irányba mozdul.

Amúgy 195/50 R15 jobb választás.

Aki pedig azzal mer nekem jönni,hogy nem tud vele parkolni,azt elviszem egyszer egy körre Dezsővel és megnézzük,ki hogyan parkol. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez csak azért érdekes,mert havernak a caravanjan volt calibra felni 205/55-el és nem volt gond.

Fura...másrészt a rugózásnál nem tépné szerintem le,nem abba az irányba mozdul.

Amúgy 195/50 R15 jobb választás.

Aki pedig azzal mer nekem jönni,hogy nem tud vele parkolni,azt elviszem egyszer egy körre Dezsővel és megnézzük,ki hogyan parkol. :lol:

De te nem vágod, hogy ez csúnya....Zoli megmondta, a sárfogó nem jó dizájnelem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.