Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én legalább autóval járok, nem konzervdobozban löködöm magam előre ^_^ :lol:

Ez a kicsi a kuki, nagy az autó szindróma lesz? <_< :)

Tarzan erős, neki elég ekkora "védelem" is :)

Csak szombaton nehogy "Tarzan erős, Tarzan új lyukat fúr" legyen a medencében :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a kicsi a kuki, nagy az autó szindróma lesz? <_< :)

Csak szombaton nehogy "Tarzan erős, Tarzan új lyukat fúr" legyen a medencében :) :lol:

Nem, ez a nagy kukihoz nagy autó jár típusú axióma :lol:

Látom nagyon kanos vagy... inkább keress egy nőt, és vezesd le rajta, ne a medencében levőket

ijesztgesd, te perverz tata! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne rajtam járjon az eszed, hanem a lányokon! :lol: :)

Nekik mutogasd a kis kukidat, én nem vagyok kíváncsi rá! ^_^ :lol:

Te kattantál rá azon nyomban a témára, ahogy Stefivel eszmét cseréltünk... <_<

Bár, valahol megértelek... Nekem senki nem tud ellenállni :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.youtube.com/watch?v=lMocsAhybic

Ezt nézzétek meg <_< :) :)

Ez túlzottan megrendezett szagú nekem....a csajt kisérő pasi akarta tenni a nagyot a csaj előtt és megbeszélte pár gyerekkel a dolgot.. gyanús, hogy épp azt a két csávót videózta valaki ahogyan beszélgetnek...vagy lehet, hogy az a kettő akarta megörökitetni a "hőstettüket" csak forditva sült el nekik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel majdnem elütöttem egy Nőt. :)

Haladok az utcán, látom hogy kijön, elnéz jobbra, mert jön egy busz, elment és ő elindult. Balra persze nem nézett én meg ügye jöttem, de éreztem, hogy nem fog felém nézni, ezért már alapból nem racsingoltam és megálltam előtte. Szívéhez kapott, egy pillanatra kisimult az EKG-je. :lol:

Új projecten dolgozom: az autórádió gyári teljesítménye 4x6W, a TDA7372A IC miatt. Nos én ezt feltornászom 4x13W-ra. <_< Azért, mert a múltkor volt bent skj69 lányának cd-s rádiója, aztán az úgy megküldte a hangszórókat, hogy virult a fejem. Ezért gondoltam egy kicsike teljesítménynövelésre. :)

Esetleg ha valaki tudna egy remek elektronikai webáruházat, örömmel fogadnám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Új projecten dolgozom: az autórádió gyári teljesítménye 4x6W, a TDA7372A IC miatt. Nos én ezt feltornászom 4x13W-ra. <_< Azért, mert a múltkor volt bent skj69 lányának cd-s rádiója, aztán az úgy megküldte a hangszórókat, hogy virult a fejem. Ezért gondoltam egy kicsike teljesítménynövelésre. :)

Esetleg ha valaki tudna egy remek elektronikai webáruházat, örömmel fogadnám! :lol:

..és azt simán ki lehet benne cserélni? Ha ocó, akkor nekem is megcsinálhatod majd! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

..és azt simán ki lehet benne cserélni? Ha ocó, akkor nekem is megcsinálhatod majd! :) <_<

Datasheet alapján simán van párja, ami nagyobb teljesítményű, bekötése ugyanaz. Esetleg pár alkatrészt kell cserélni.

Nem tudom mennyi az ára, de ahol néztem, ott nem lehet kapni azt az IC-t amit keresek. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel majdnem elütöttem egy Nőt. :)

Haladok az utcán, látom hogy kijön, elnéz jobbra, mert jön egy busz, elment és ő elindult. Balra persze nem nézett én meg ügye jöttem, de éreztem, hogy nem fog felém nézni, ezért már alapból nem racsingoltam és megálltam előtte. Szívéhez kapott, egy pillanatra kisimult az EKG-je. :lol:

Új projecten dolgozom: az autórádió gyári teljesítménye 4x6W, a TDA7372A IC miatt. Nos én ezt feltornászom 4x13W-ra. <_< Azért, mert a múltkor volt bent skj69 lányának cd-s rádiója, aztán az úgy megküldte a hangszórókat, hogy virult a fejem. Ezért gondoltam egy kicsike teljesítménynövelésre. :)

Esetleg ha valaki tudna egy remek elektronikai webáruházat, örömmel fogadnám! :lol:

én 3 nyugdíjason mentem majdnem át, meg egy kis nemnaponbarnult srácon..

dobozos izé,hátra csak tükörből..tolatok, egyik tükörbe nézek, átnézek a másikba, épp eltűnik egy test a kocsi mögött, megállok, nézem a másik tükröt..mami kiballag a kocsi mögül, semmi gond szúszá. visszanéztem a másik tükörbe, jött még kettő. mondom mostmá elég volt, kaptak egy kis kormot...aztán persze szemét huligán voltam ^_^

a srác meg egy stoptáblás kereszteződésnél ment keresztül az úton de átlósan, én meg megérkeztem aztá még ő magyarázott h haladjak már.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.