Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

- 1400 ccm-es sztrítrészinghuszár

.

Tegnap hazafele jövet a belsősávban autóztam,teljesen nyugodt tempóban.

Lámpánál első voltam, jobbról egy Toledo (kb enyémmel egykorú) előtte tábla az út közepén (foltoznak rendesen).

Gondoltam indulok tempósan, mire a kolléga is odalép, feltámadt a versenyszellem és én nyertem :) Pedig nem tapostam trepniig a gázt mégis lemarad a figura, pedig bőgött a motorja rendesen :lol:

És még egy apróság, enyém 1.4-es (igaz 16v) a Toledokból a legkisebb is 1.6 (majdnem ilyet vettem)

Link to comment
Megosztás:

A kanyarokat szvsz nem igazán érzem, ezért kanyarban nemis szoktam vadulni. Egyenesben szoktam tolni rajta egykettőt, de egyre ritkábban. Miután megvettem (2003. XI hó körül) , 2 hétig vadul használtam, utána (nem az én használatomból eredően) 3 hétig szívműtéten volt (hengerfej és társai), rá 3 hétig megint vadultam.

Mostanra viszont már a nyúl is taszigál, olyan szelíd vagyok. Komoly értékmérő, hogy néha beelőznek a teherautók, főleg, ha anyám is mellettem ül.  

Na nembaj, legalább hosszú életű lesz a kocsi :). Kevés gsi-t használnak 2000-3500 fordulat között, és kevés áll éjjelente fűtött garázsban :lol:.

Tényleg, neketek mennyi idő volt a megszelídülés?

Helló iqbéla!

Ugyanigy voltam én is.

Mikor megvettem tavaly dec.ben -kissé mocskos volt az idő de amikor már jó volt az út én is vadultam mint állat.És mindig találtam egy őrültet aki versenyezni akart velem a közuton.Az előbbi cikkhez hasónlóan én is suzukisokkal meg hasonló "'verdákkal 8) " vettkőztem össze!De már volt komolyabb géppel dolgom :VR6, 520, CRX.De ugymond könnyen ment. 8) 8)

De eltelt lassan 4 hónap és már én is lassan megfontoltan megyek.

Mindig megráz ha látok egy balesetet, vagy láttok az út szélén koszorukat.Már más kocsin gondolkodok.......!De nagyon szeretem a gsi-m! :D :lol: JAJ.TEGNAP a figyelmetlen voltam és tolatáskor megkarcoltam a bal elejét!(enyhén)de nagyon fájt! :x :x

Vissztérve én a kanyarokat nagyon élvezem!De csak módjával és csínnyával!

És én is mig elnem érem az üzemi hőfokot még a busz is elhúz mellettem.

Link to comment
Megosztás:

Oksa Iqbéla nem sértödöm meg :)

egyébként ezt már meg akartam kérdezni mert sok helyen hallottam hogy mijaza "tele aggatják mindennel" szal ez nem karácsonyfa ...ilyenikor ti mire gondoltok? mer gondolom wunderbaum mindenkinek log a kocsiba :lol: de mondjuk ez igaz hogy aki egy gsi ellen megy egy 1.4 el az nem lehet tzl nagy IQ fighter! amugy a GSI minek a röviditése? na halihó all

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.