Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem pla végén iylen van

meg a Hf is ilyen

meg a generátor is

meg még van több is,de kapásból csak ezt tudtam felsorolni

ja igen vezérlés burkolata is ilyen.

Hát az szar ügy mert nekem a felsorolt helyeken hatlapfejű van. <_< Egyedül a vezérés alsó burkolatát fogja torx fejű csavar, de ott is csak az egyik, mert a másik megszakadt, ott már hatlapfejű átmenő van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát az szar ügy mert nekem a felsorolt helyeken hatlapfejű van. <_< Egyedül a vezérés alsó burkolatát fogja torx fejű csavar, de ott is csak az egyik, mert a másik megszakadt, ott már hatlapfejű átmenő van. :rolleyes:

hát akkor ez is egy különbség az x és a c között

Link to comment
Megosztás:

Átmenő csavar, végére rugós alátét és anya! <_< Vicceltem! :rolleyes:

Gyári vagy Tuskógazdaságos?

Üvegeshez bemégy és kérsz szélvédő ragasztónak a végéből amit már a pisztollyal nem tudnak kinyomni. Attól jobb ragasztót még nem találtam.

Link to comment
Megosztás:

Üvegeshez bemégy és kérsz szélvédő ragasztónak a végéből amit már a pisztollyal nem tudnak kinyomni. Attól jobb ragasztót még nem találtam.

De csak akkor ha tényleg gyári, mert ha nem belekötnek műszakin, és akkor veheted ki üveggel együtt. Ha jól tudom a gyári 3.-féklámpát nem az üvegre kell ragasztani.

Zotya! Találtam egy nekünk valló darabot! <_<

http://apps.boon.hu/naplanya/

Ennek nincs kint a kulcsontja szerintem! :D

Emmán döfi! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hali

nemrég vettem egy astrát (c16nz), első autóm, a szereléshez nem nagyon értek sajnos, de vezetni annál jobban szeretek.

a váltót néha nehéz 5ösbe rakni, érződik rajta h nem mai darab. felújítás vagy csere?

nagy macera lenne belepakolni egy 1,6os 16V-est?

valahogy bele lehet erőszakolni 16os felnit? (gumisnál azt mondták csak 15ös fér bele de valahogy tuti meglehet oldani....)

előre is kösz

Link to comment
Megosztás:

váltórudazatot kellene elsőkörben állítani, illetve felújítani.

motorcserében ne is gondolkodj, nem tudod lepapírozni.

vmi ötlet hova vigyem? sajnos már van rossz élményem szervizből, így már csak olyan helyre viszem amit ajánlanak...

esetleg vmi tipp motortuninghoz?:rolleyes:

jah és kösz a választ!

Link to comment
Megosztás:

vmi ötlet hova vigyem? sajnos már van rossz élményem szervizből, így már csak olyan helyre viszem amit ajánlanak...

esetleg vmi tipp motortuninghoz? <_<

jah és kösz a választ!

Tipp: gyűjtsél pénzt mert nem olcsó. Vagy van pszichikai tuning-hadviselés: SPORTgyertya, SPORTkábelek, dircsiszürcsi, tuningmatrica, koppány. :rolleyes:

Neked az egyetlen ésszerű átalakítás a hengerenkéntire való átállás, ha jó áron szerzel hozzá cuccot, akkor még anyagilag talál-talán megéri.

Link to comment
Megosztás:

Tipp: gyűjtsél pénzt mert nem olcsó. Vagy van pszichikai tuning-hadviselés: SPORTgyertya, SPORTkábelek, dircsiszürcsi, tuningmatrica, koppány. :rolleyes:

Neked az egyetlen ésszerű átalakítás a hengerenkéntire való átállás, ha jó áron szerzel hozzá cuccot, akkor még anyagilag talál-talán megéri.

a pénz nem számít <_< és még mielőtt jönne a vegyél másikat: a csajomat se dobom ki ha nagyobb mellre vágyom, hanem megcsináltatom neki -_-

ezt a hengerenkénti átállást viszont kicsit részletezhetnéd. milyen cuccokat szerezzek jó áron?:D

Link to comment
Megosztás:

a pénz nem számít :rolleyes: és még mielőtt jönne a vegyél másikat: a csajomat se dobom ki ha nagyobb mellre vágyom, hanem megcsináltatom neki :D

ezt a hengerenkénti átállást viszont kicsit részletezhetnéd. milyen cuccokat szerezzek jó áron? <_<

Kell hengerfej C16SE-ről, minden sallanggal, veztengely, stb... , szívósor, tüzelőanyagszivattyú, 1-2 cső, ECU, kábelkorbács.

Link to comment
Megosztás:

a pénz nem számít :rolleyes: és még mielőtt jönne a vegyél másikat: a csajomat se dobom ki ha nagyobb mellre vágyom, hanem megcsináltatom neki :D

ezt a hengerenkénti átállást viszont kicsit részletezhetnéd. milyen cuccokat szerezzek jó áron?<_<

ha tényleg így van

vegyél egy komplett donor autót, amiesetlegjobban fel is van szerelve is mint a tiéd, elektromos cuccok stbstb, és kresgéljegy szerelőt, aki saját műhellyel rendelkezik, és van referenciája is.

így 2-3 száz ezer +ból lesz egy 100lovas autód, amiben van már egy két extra is, illetveha kiárulgatod a donorból, ami neked nem kell, akkor olcsóblesz

16os felni nem gond, csak nagyon peres gumival. SP Zolinak is az van alatta.

nah ennek utána nézek. köszi

te mivel kened a lökösöket h ilyen jó a színük?

sokminden van rá.

legegyszerűbb aszilikon spray,vagy zsír

ezek nem annyira tartósak egy két hónap, de olcsó és egyszerű alkalmazni

Invinek festve van bumper festékkel, és időközönként szilikonnal áttörölgetve.

én most vettem 500Ft értegy spray-t ami elvileg műanyag és gumi ápoló... még nem próbáltam ki az eső miatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.