Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem , elhozod az egész kábelkorbácsot egyben, otthon szépen szétbontod, és csak a ködösét húzod be a tiedbe. A többi jó lesz még, úgyse állsz meg a kiegészítők felszerelésében a ködösnél. :)

Akkor ha kiszedek egy kábelköteget egy ködlámpás astrából, akkor abba már bele van iktatva a relé is csak össze kell majd dugnom?

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha kiszedek egy kábelköteget egy ködlámpás astrából, akkor abba már bele van iktatva a relé is csak össze kell majd dugnom?

Hát ha be vot szerelve a ködös, akkor gondolom működött is, tehát igen. Gondolom a kábelköteg indul mondjuk a biztitáblából, valszeg abban lesz a relé is, elmegy a kapcsolóig, meg a lökösig. Kiveszed az egészet, és átteszed a tiedbe. Egyszerűbb mint ha kapcsolási rajz alapján akarod bekábelezni, bár az sem kivitelezhetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Ahoz nem kell akna. :) Már elég sokszor cseréltem akna nélkül,nem nehéz.

Hy! Jókor válaszolok, mi? Azért kellett volna akna, hogy a tiszta ruciba ne keljen aláfeküdni+ így utólag nem is tudtam volna ma cserélni-de megoldottam, mert holnap du. nem lesz semmi dolgom, így megyek itt helyben egy kamionszervízbe, aztán ott megejtem a cserét. Azért köszi! :D

Link to comment
Megosztás:

Már egész autóformája van ;)

Én ma lemostam a kocsit, holnap megy fényezőhöz, aztán lassan rendben lesz végre.

Én is lemosom holnap, meg kap két 90-es Megalightot is az új pilácsokba :) Aztán asszonynak megmagyarázom hogy miért kap az ő születésnapjára az autó egy garnitúra opel nyári kereket ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Én is lemosom holnap, meg kap két 90-es Megalightot is az új pilácsokba :) Aztán asszonynak megmagyarázom hogy miért kap az ő születésnapjára az autó egy garnitúra opel nyári kereket ;) :D

Mer' az neki is jó ;)

Nincs vkinek elfekvőben egy hűtőmaszkba való, jó állapotú Opel jele? Az enyémről már kicsit hámlik a krómfesték.

Link to comment
Megosztás:

Hy! Jókor válaszolok, mi? Azért kellett volna akna, hogy a tiszta ruciba ne keljen aláfeküdni+ így utólag nem is tudtam volna ma cserélni-de megoldottam, mert holnap du. nem lesz semmi dolgom, így megyek itt helyben egy kamionszervízbe, aztán ott megejtem a cserét. Azért köszi! ;)

A vasútállomáson van egy akna, direkt ilyen célra ott a másik végén, ahol van a műhelyünk, nade mindegy (87-es felsővezetéki villamosításnál ott volt az ideiglenes betáplálás és elosztórendszer az állomásnak). Én mondjuk mávos ruciba aláfeküdtem és csere. :) Jaéspersze tegnap az állomáson dekkoltunk, úgyhogy tudtunk volna meetingelni, bár azokat a nagy tornyokat másztuk, lehet késtem volna, mire leérek róla. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt hívják úgy, hogy sz"khm" :P bíztad volna inkább Karcsira.. ;)

Mit az előműszakit? :D

Én meg tudok egy komplett fekete belsőt 15-ért, de a kutyának se kell :) 5-ért meg nem adom, akkor már inkább leviszem magammal a strandra nyáron, azt röhögök a műanyagszékeseken... ;)

Igazad van, mennyivel felemelőbb érzés ebbe beleizzadni. ;) Esetleg ha jön valaki Suzuki üléssel tudtok versenyezni is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.