Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Van fogalmad arról mekkora is az a horog? :D Nem ujjnyi vastag gircsókhoz találták ki :P arról nem is beszélve, hogy csak a potykák miatt durvítottam a pecán, attól kissebbeket szoktam kötni.. ;)

Na ha azt betenném akkor vagy be vagy ki nem tenném a lábam többet a portájukra/ról.. :)

Jó persze csak poén volt, egyszer horgásztam, akkor is hamarabb volt az újjamba a horog, mint a halban.

;)

És hol található ez a nem drága hely?

Gyarmaton a falu közepén. Van egy a végén is, de az állítólag drága.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondolsz, hogy tetszik e, vagy arra hogy a böngésző betölti e?

Mert betölti, de a többit nem néztem

Hogy betölti-e. Nekem ezt írja:

# A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár

perc múlva.

# Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.

# Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

Közben a kis ablakban meg ezt a Nod32:

Objektum: www.autocomponent.t-online.hu/

Kártevő:js/download.trojen.agent (vagy valami ilyesmi) trójai

Szóval nekem a Nod32 blokkolja az oldalt trójai támadás miatt.

Link to comment
Megosztás:

Hogy betölti-e. Nekem ezt írja:

# A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár

perc múlva.

# Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.

# Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

Közben a kis ablakban meg ezt a Nod32:

Objektum: www.autocomponent.t-online.hu/

Kártevő:js/download.trojen.agent (vagy valami ilyesmi) trójai

Szóval nekem a Nod32 blokkolja az oldalt trójai támadás miatt.

kijelöl: Auto-Component Kft , másol, google, beilleszt, enter

vagy http://www.autocomponent.eu/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na meg volt a "nagy" vizsga, amennyire féltem olyan laza volt, csont nélkül vette az akadályt a vas Nz-Se fel sem tűnt a "szakiknak" (ezt csak Novvy miatt emeltem ki)! Azért a bal szerencse annyi volt, hogy amikor indultam még világított a jobb lámpám, a vizsgán persze kiégett az izzó :) Tatabánya NKH 16290:- Huf volt a vége + 6000:- Huf az új, de nem kötelező forgalmi a törvényváltozás miatt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na meg volt a "nagy" vizsga, amennyire féltem olyan laza volt, csont nélkül vette az akadályt a vas Nz-Se fel sem tűnt a "szakiknak" (ezt csak Novvy miatt emeltem ki)! Azért a bal szerencse annyi volt, hogy amikor indultam még világított a jobb lámpám, a vizsgán persze kiégett az izzó :) Tatabánya NKH 16290:- Huf volt a vége + 6000:- Huf az új, de nem kötelező forgalmi a törvényváltozás miatt.

Neked legalább kinyitották a mht-t? Mert nekem anno bele se néztek. :D

Link to comment
Megosztás:

A rezgést kell "el nyeletni" nem a hangot ;)

Egészen biztos, hogy nem maga a hangszóró ment tönkre!? - csak mert annak a bele is tud zörögni, annak is amolyan tompa, fémes hangja van. Unokatesómék kocsijában van ilyen..és amikor hátul ülök és bekapcsolja a rádiót...brrr :D ;) Na, de ő le se sz.rja, neki jó úgy. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na meg volt a "nagy" vizsga, amennyire féltem olyan laza volt, csont nélkül vette az akadályt a vas Nz-Se fel sem tűnt a "szakiknak" (ezt csak Novvy miatt emeltem ki)! Azért a bal szerencse annyi volt, hogy amikor indultam még világított a jobb lámpám, a vizsgán persze kiégett az izzó :) Tatabánya NKH 16290:- Huf volt a vége + 6000:- Huf az új, de nem kötelező forgalmi a törvényváltozás miatt.

Miért is kellett új forgalmi? Milyen törvény miatt? Beirattad a 4-es környezetvédelmi besorolást?

Link to comment
Megosztás:

Egészen biztos, hogy nem maga a hangszóró ment tönkre!? - csak mert annak a bele is tud zörögni, annak is amolyan tompa, fémes hangja van. Unokatesómék kocsijában van ilyen..és amikor hátul ülök és bekapcsolja a rádiót...brrr ;) ;) Na, de ő le se sz.rja, neki jó úgy. :D

Ki is lett cserélve, meg a régi is jó. Kiszedtük megnéztük. Szerintem a műanyag takaró elem zizeg valahol, de 5 ajtóst belülről annyit láttam amennyire belenéztem Novyéba Debrecenben, oszt kész. Nem ismerem azt a részt, de szerintem ott van a "zizegőshujekocsog" :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.