Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Elméletileg a GPS pontos nem az óra nem? Ha bizonytalan vagy számold az útszéli póznákaz, ha jól tudom 50 méterenként van egy. Én legalábbis GPS-nélkül így lőttem be az órát.

Legalábbis Pistabácsi 50 méterenként akarta leszúrni. Aztán lett ahol lett :D De átlagban igen. Én GPS nélkül úgy lőttem be hogy havert megkértem hogy menjen előttem stabil 50-et, felvettem a tempóját, és nyugtáztam hogy ez lesz az 50. Ha egy 307-esnek, és egy 320-asnak annyi az 50, akkor nekem is jó lesz :)

Voltunk DRIFT-en :) qrvára összejött. A szponzor piából annyit zsákoltunk hogy lassan árulni is kezdhettük volna, haver 2. lett, volt kiállítva egy astra ami nagyjából rohadtul tetszett. Jó volt nah. Csak rommá égett a fejem... :D

Link to comment
Megosztás:

Ma felkerült a gyári elektromos fűthető tükröm, műkszik szépen, nincs vele gond! A króm tükröket mégsem rugdaltam le, mert találtam rá vevőt :)

Külön köszönet zotya975 Cartársnak, aki bevezetékezte, és kivitelezte, valamint Brekeke Cartársnak akitől a kapcsolót kaptam! Köszönöm srácok :D

Szintén nincs mit. Itt fetrengett a fiókban....Te legalább tudod használni :)

Apósomat megint rávettem egy kis melóra :D A kézifékre is ráfért a szoknyacsere :D

Link to comment
Megosztás:

Legalábbis Pistabácsi 50 méterenként akarta leszúrni. Aztán lett ahol lett :lol: De átlagban igen. Én GPS nélkül úgy lőttem be hogy havert megkértem hogy menjen előttem stabil 50-et, felvettem a tempóját, és nyugtáztam hogy ez lesz az 50. Ha egy 307-esnek, és egy 320-asnak annyi az 50, akkor nekem is jó lesz :)

Voltunk DRIFT-en :) qrvára összejött. A szponzor piából annyit zsákoltunk hogy lassan árulni is kezdhettük volna, haver 2. lett, volt kiállítva egy astra ami nagyjából rohadtul tetszett. Jó volt nah. Csak rommá égett a fejem... :D

Mi is úgy voltunk az asszonnyal, mentünk Balcsira, én tartottam a stabil 90-et, ő meg számolt. 1-2-3-4-5-6, itt hiányzik a pózna! Mennyi hiányzik, egy, vagy kettő? Azt nem láttam. Bacca meg, kezdjük elölről. :D Na most stopper indul 1-2-3-4-5-6-de ne lassíts! De hát traktor van előttünk! :D Egy ideig elvoltunk vele. :D Aztán végülis 93-at számoltam ki az óra szerinti 90-re, úgyhogy marad így.

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg a GPS pontos nem az óra nem? Ha bizonytalan vagy számold az útszéli póznákaz, ha jól tudom 50 méterenként van egy. Én legalábbis GPS-nélkül így lőttem be az órát.

Mi is úgy voltunk az asszonnyal, mentünk Balcsira, én tartottam a stabil 90-et, ő meg számolt. 1-2-3-4-5-6, itt hiányzik a pózna! Mennyi hiányzik, egy, vagy kettő? Azt nem láttam. Bacca meg, kezdjük elölről. :) Na most stopper indul 1-2-3-4-5-6-de ne lassíts! De hát traktor van előttünk! :D Egy ideig elvoltunk vele. :lol: Aztán végülis 93-at számoltam ki az óra szerinti 90-re, úgyhogy marad így.

:D :D

Azt hittem ezen már tul léptél. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezzel most udvarolni akarsz? :D :lol: Öreg vagyok, lassan házsártos is. :D Nincs felétek egy fiatalabb? Egyáltalán miért jó egy idősebb nő? :) :)

...

Mert (egy bizonyos korig) már nem kell tanítani semmire, de még emlékszik mindenre. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

:D :lol:

Azt hittem ezen már tul léptél. :)

Nem tudom, lehet, csak kiment a fejemből. :D

Nincsmit.

Valakinek van valami ép-eszű ötlete ballagási ajándék témakörben barátnőnek? :D egyszerűen lövésem nincs mit lehetne :) (persze ha minimálköltségvetésű az plusz pont :D :D )

Elektromos ablakemelő, elektromos tükör, alufelni, sportdob, kormámybőrözés.....stb,stb..... :D

Link to comment
Megosztás:

Pálinkás jó reggelt mindenkinek. Valaki meg tudná nekem mondani hogy; A vezérműház és a hengerfej között van tömítés?vagy m ikell oda? Mert semmit nem találtam:S Hétvégén meg tömítés csere van. Ha valaki el tudna látni tanáccsal, hogy mit érdemes még kicserélni a hf, szelepfedél szívó kipufogó oldal, elosztónál ami van tömítés ezeken felül mit kéne még kicserélni? Várom a tanácsokat és KÖSZ.

Link to comment
Megosztás:

Nincsmit.

Valakinek van valami ép-eszű ötlete ballagási ajándék témakörben barátnőnek? :D egyszerűen lövésem nincs mit lehetne :) (persze ha minimálköltségvetésű az plusz pont :D :D )

Kössél egy masnit a @-ra :D :lol: :D Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni, de már itt sem vagyok :D :)

Link to comment
Megosztás:

Pálinkás jó reggelt mindenkinek. Valaki meg tudná nekem mondani hogy; A vezérműház és a hengerfej között van tömítés?vagy m ikell oda? Mert semmit nem találtam:S Hétvégén meg tömítés csere van. Ha valaki el tudna látni tanáccsal, hogy mit érdemes még kicserélni a hf, szelepfedél szívó kipufogó oldal, elosztónál ami van tömítés ezeken felül mit kéne még kicserélni? Várom a tanácsokat és KÖSZ.

vezteng.ház és a hf közé csak tömítőpaszta kell.

Csere kérdésben pedig csak a pénztárca szab határt. Ha lent van a hf. akkor át kell nézni minden alkatrészt és mérlegelni (ezt csak akkor tudod megállapítani, ha már lent van a hf.!). pl. hidrotőkék cseréje, szelepek ellenőrzése, nem csak a zárófelület, hanem a szárak kopottsága, szelepvezetők kopottsága, szelepszárszimeringeket érdemes cserélni, ha már ki vannak szedve a szelepek, a himbákat is érdemes ellenőrizni. Esetleg új vezteng.szimering, és a másik végére pedig új gumikarika.

A hf-et síkoltasd és szükség esetén vegyél új csavarokat (érdemes megmérni őket, hogy mennyit nyúltak az újhoz képest). Ja és érdemes új vezérléscuccokkal összerakni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Öregszem. Szépen lassulok.

Anno 2005: E66, 8-as, Veszprém Márkó felé a beszűkülés előtt a murvás parkolóból 90-es szakaszon 141-gyel.

2010.04 régi 5-ös, Balástya után Szeged felé mozgóból 90-es szakaszon 123-mal.

Az alkohol elektronika (e85power) hacsak meg nem nyerem, egyenlőre ugrott.

Elnézést kérek jogkövető és törvénytisztelő közlekedő társaimtól kihágásaim miatt.

Jó utat mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.