Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Jó tanácsokat,véleményeket szeretné kérni.

Naponta 65km -t teszek meg a C14NZ - vel.(pest-vidék).mivel kicsit soknak érzem a benzin árát,gondolkodom a gáz beszerelésén.

Hallottam már régebben,h nem tesz jó a motornak meg ilyenek......meg,h sok a kontár műhely,kihagynak néhány alkatrészt a beszereléskor.

Mennyivel ugorhat meg a fogyasztás?teljesítmény(bár most is csak 60ló van)?

Minden észrevételre,tapasztalatra kiváncsi vok!

Köszi!

Szerény véleményem szerint, ha hosszú távon tervezed megtartani az autót, akkor akár még érdemes is rajta elgondolkozni, de esetleges eladáskor

senki nem fogja kifizetni. A fogyasztás topic-ban épp a napokban volt róla egy kis eszmecsere. A fogyasztás emelkedni fog, de azt bőven kompenzálja az árkülönbözet. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudod mit hagytál ki. :lol:

Sok jó maca volt 96-ban arra és az Open Doors-ba jártunk a müv. ház alá bulizni.

Régi szép idők.

Az volt a csajozós dumám, hogy gyere el hozzám és esténként leugrunk a Balcsira fürödni. :lol:

A Doors már lassan 10 éve bezárt! Lett helyette más, de már az se jó.

Csak lenne legalább alatta egy normális autó,:lol: biztos mutatna valamit! ;) pl.: RBR :devlish: most keményen nyomják Webberék! ;)

Pontosan! Ez a baj, hogy nincs alatta egy normális autó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oszt' ha viszem műszakira bemérik a motort, és ha gyengébb vagy erősebb az bejátszana a biztosítási díjamba?

Minden kijátszható, még +van a régi motorom is.

Ha nem volna ilyen pocsék idő lenne kedvem behangolni rendesen az újat, mert még nem tökéletes. :devlish:

én is erre gondoltam:D szerintem ezzel most pl az új 1.4es turbósokat akarják beszívatni! ránk annyira nem érvényes.

Link to comment
Megosztás:

Megint alkotnak:

ITT

Már én is belinkeltem reggel, csak... áhh, hagyjuk. :devlish:

de a jó öreg Schumi azért villantott nem??? :lol: :lol:

Hja az jó volt. Kivételesen most nem aludtam végig. :lol: Alonso meg törte volna össze a kocsiját, nameg a hamilton is! Egyik nagyképűbb mint a másik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hja az jó volt. Kivételesen most nem aludtam végig. :lol: Alonso meg törte volna össze a kocsiját, nameg a hamilton is! Egyik nagyképűbb mint a másik. :lol:

Hja, de jól nyomják, meg kell hagyni. :lol: Én meg azon mosolyogtam amikor rászóltak Hamiltonra, hogy kimélje a fékeket és ő erre vissza, hogy "most versenyezzek vagy mi a sz@r" - na, persze nem szó szerint igy mondta. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Zotya, azokat az egyedi smiley-kat hogyan tetted be?

Simán csak a fórumban találhatókat használom, ráklikkelsz a az " Összes hangulatjel mutatása!-ra, és jön egy csomó. Én meg azt a földön fetrengős-röhögőset kerestem, ert néhe jól jön, de eltettem valahova, és nem találom. :devlish:

image-1454_4BF004D3.gif Én megúsztam a katonaságot! :lol:

Engem sem vittek el, túl okos voltam hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szép volt, csak utólag 20mp-es büntetést kapott szabálytalan előzésért és így a 12. helyen végzett. :devlish:

2-3 éve szerintem sokkal élvezetesebb volt az F1. ;)

Mostmár mindenre kitalálnak valamit... :lol: (csak a reklámról szól az egész, az a bevétel, a sport már nem számít!)

Valóban a 12.lett Schumi. :lol: :lol: Hogy rĐhadn@nak meg!

Bezzeg azt, aki a boxutcában elözött a múltkor, azt nem büntették meg, azt meg aki versenykörülmények között, azt meg igen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó tanácsokat,véleményeket szeretné kérni.

Naponta 65km -t teszek meg a C14NZ - vel.(pest-vidék).mivel kicsit soknak érzem a benzin árát,gondolkodom a gáz beszerelésén.

Hallottam már régebben,h nem tesz jó a motornak meg ilyenek......meg,h sok a kontár műhely,kihagynak néhány alkatrészt a beszereléskor.

Mennyivel ugorhat meg a fogyasztás?teljesítmény(bár most is csak 60ló van)?

Minden észrevételre,tapasztalatra kiváncsi vok!

Köszi!

ITT leírtam a tényeket, de ezt már említették is neked! Ha tervezel a verdával 4-5 évre, és évi 20.000-et mész, akkor simán megéri, 1 év után visszajön az ára! :lol:

Rontani nem ront a motoron! :devlish:

Itt találsz előnyöket, hátrányokat is. (igaz nem magyarországi, de magyar oldal.)

Ezt mindenképp olvasd el! (olyan mint itt a Gyík, csak gáz témában :lol: )

Link to comment
Megosztás:

2-3 éve szerintem sokkal élvezetesebb volt az F1. ;)

Mostmár mindenre kitalálnak valamit... :devlish: (csak a reklámról szól az egész, az a bevétel, a sport már nem számít!)

Valóban a 12.lett Schumi. :lol: :lol: Hogy rĐhadn@nak meg!

Bezzeg azt, aki a boxutcában elözött a múltkor, azt nem büntették meg, azt meg aki versenykörülmények között, azt meg igen. :lol:

igen 12. lett sztem a kanyar ahol már bement az Alonso mellé még a Safety Car vonal előtt volt és ezért...

am nem tud vki Győr környékén vmi jó boltot ahol sportkipufogót lehet kapni nem vészes áron?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen 12. lett sztem a kanyar ahol már bement az Alonso mellé még a Safety Car vonal előtt volt és ezért...

nem, jó helyt előzött volna.... :lol:

CSAK van egy olyan szabály, hogy ha pont az utolsó körben vannak, akkor csak a célvonaltól előzhet. Ott meg már úgyis leintik... ilyen hülye szabályokat... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mindenkinek máshogy néz ki a fórum,vagy csak elnyomtam valamit :devlish: ?

Időnként elmászik nekem is több minden, de eddig mindig sikerült vissza-alkotni ;) :lol: Van hogy az összes topik "olvasatlan" lesz. (időnként még az is ahol az én HSZ-em az utolsó :lol: :lol: ;) ) Ugorj bele a vezérlőpultba és nyomkorásszál mindent "érzésre" aztán jó lesz :P

Jah Pepe!

A kapaszkodó jó lett, föltettem, és hibátlan ;)

Köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

image-1454_4BF004D3.gif Én megúsztam a katonaságot! ;)

Engem sem vittek el, túl okos voltam hozzá. :P

Sumákok.. :lol:

Csak a ti kedvetekért.

Ajajj :lol: érdekes eset.. :devlish:

:lol: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

eeeej de punnyadás van... Végre hazaérek erre nincs semmi életjel a fórumon? :lol: Fene a Vadkertbe :lol: (de csak mert én nem tudtam menni ;) ) Majd legközelebb...

Jah, viszont esőből-viharból elég jól meg voltam áldva az elmúlt 3 napban (olyan vihar volt hogy besz.rás) de nem ázott be az ótó :P (az évi 12 nap garázs-lakásából 3 most ment el :devlish: )

Viszont hazafelé rekord mennyiségű víz-átfolyást fogtam ki. Fel nem úsztam de 90 fölött nem is nagyon jöttem. Egyszer mentem 90 fölött, de ott már éreztem rajta hogy nemkéne... De legalább az ékszíjam csúszik mint a franc. 2x lett feszítve az elmúlt 2 hónapban, de megint csúszik. Hazafelé is elcsúszott vagy 5x, és elég hosszan... :lol: Csiszoljam fel az ékszíjtárcsákat ;) vagy mif.szt lehet kezdeni ezzel? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.